MYPROTEIN Micellar Casein 1kg

Kaubamärk:
Hind:
28,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Mis on Micellar Casein?

Micellar Casein on piimast valmistatud aeglaselt vabanev proteiin. Seda omandatakse aeglaselt mao poolt, mis tagab lihastele pikaajalise aminohapete varu. See teeb Micellar Casein(ist) ideaalse proteiini toidulisandi toidukordade vahel või enne magamaminekut. Une ajal on normaalne, et kehal ei ole piisavalt toitaineid ning just seetõttu on aeglaselt vabanev proteiin ideaalne taastusprotsessi jaoks öösel.

Micellar Casein kasulikkus

Sellel valguallikal on täielik aminohapete profiil, sisaldades hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA), Micellar Casein sisaldav 24g valke igas portsjonis, mis panustavad lihasmassi kasvatamisele ning säilitamisele.

Kellele on Micellar Casein sobilik?

Micellar Casein on ideaalne igaühele, kellel on paika seatud pikaajaline treeningkava, mille puhul on vajalike toitainete saamine ülimalt tähtis. Tegemist on samuti suurepärase toidulisandiga, mille abiga on võimalik suurendada päevas tarbitava proteiini kogust. Tegemist on toidulisandiga, mida on soovitatav tarbida kas enne magamaminekut või toidukordade vahel, 2-3 korda päevas.

Peamised eelised

  • Panustab lihasmassi kasvamisse
  • Tarbige enne magamaminekut või toidukordade vahel
  • Aeglaselt vabanevad valgud


Chocolate Flavour: Micellar Casein (Milk) (91%), Emulsifier (Soy Lecithin), Cocoa Powder, Flavouring, Sweetener (Sucralose)

Strawberry Flavour: Micellar Casein (Milk) (95%), Emulsifier (Soy Lecithin), Flavouring, Colour (Beetroot Red), Sweetener (Sucralose)

Unflavoured: Micellar Casein (Milk) (100%), Emulsifier (Soy Lecithin)

Vanilla Flavour: Micellar Casein (Milk) (95%), Emulsifier (Soy Lecithin), Flavouring, Sweetener (Sucralose)

 

1-1.5kulpi 30min enne magama minekut (vett 200-350ml) või segada kokku 1 kulp kaseiini 0.5kulpi isolaati(whey impact isolate) ja tarbida hommikul, enne trenni, toidukordade vahel või peale trenni.

Sarnased tooted
MYPROTEIN Beta Alanine - 250g
Tootekood: 1334
16,00 €
MYPROTEIN Creatine Monohydrate - 250 tabs
Tootekood: 1365
16,00 €
MYPROTEIN Omega 3 - 1000 mg - 250 Caps
Tootekood: 1394
20,00 €
MYPROTEIN Instant Oats 1kg Unflavoured
Tootekood: 1492
6,00 €
SCITEC TGH 240g unflavored
Tootekood: 1847
24,00 €