MYPROTEIN Micellar Casein 2.5kg

Kaubamärk:
Hind:
50,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Mis on Micellar Casein?

Micellar Casein on piimast valmistatud aeglaselt vabanev proteiin. Seda omandatakse aeglaselt mao poolt, mis tagab lihastele pikaajalise aminohapete varu. See teeb Micellar Casein(ist) ideaalse proteiini toidulisandi toidukordade vahel või enne magamaminekut. Une ajal on normaalne, et kehal ei ole piisavalt toitaineid ning just seetõttu on aeglaselt vabanev proteiin ideaalne taastusprotsessi jaoks öösel.

Micellar Casein kasulikkus

Sellel valguallikal on täielik aminohapete profiil, sisaldades hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAA), Micellar Casein sisaldav 24g valke igas portsjonis, mis panustavad lihasmassi kasvatamisele ning säilitamisele.

Kellele on Micellar Casein sobilik?

Micellar Casein on ideaalne igaühele, kellel on paika seatud pikaajaline treeningkava, mille puhul on vajalike toitainete saamine ülimalt tähtis. Tegemist on samuti suurepärase toidulisandiga, mille abiga on võimalik suurendada päevas tarbitava proteiini kogust. Tegemist on toidulisandiga, mida on soovitatav tarbida kas enne magamaminekut või toidukordade vahel, 2-3 korda päevas.

Peamised eelised

  • Panustab lihasmassi kasvamisse
  • Tarbige enne magamaminekut või toidukordade vahel
  • Aeglaselt vabanevad valgud


Chocolate Flavour: Micellar Casein (Milk) (91%), Emulsifier (Soy Lecithin), Cocoa Powder, Flavouring, Sweetener (Sucralose)

Strawberry Flavour: Micellar Casein (Milk) (95%), Emulsifier (Soy Lecithin), Flavouring, Colour (Beetroot Red), Sweetener (Sucralose)

Unflavoured: Micellar Casein (Milk) (100%), Emulsifier (Soy Lecithin)

Vanilla Flavour: Micellar Casein (Milk) (95%), Emulsifier (Soy Lecithin), Flavouring, Sweetener (Sucralose)

Add 200-300ml of water or milk into our shaker (the less liquid the thicker the shake will be). Then add 30g, shake and consume. Use just before bedtime for optimum results, but can also be taken between meals or 2-3 times a day.

Sarnased tooted
SCITEC DAA Pro 100caps
Tootekood: 2871
15,00 €
MYPROTEIN Glutamine - 250g
Tootekood: 1338
14,00 €
TESTED Gaba 120 caps
Tootekood: 1878
15,00 €
SCITEC Amino 5600 200 tab
Tootekood: 359
12,00 €