MYPROTEIN Organic Hemp Protein 1kg (Kanepi proteiin)

Kaubamärk:
Hind:
24,00 €

Mis on Kanepi Proteiin?

Kanepi Proteiin on suurepärane proteiiniallikas, mis on saadud tooretest kanepiseemnetest. Kanepi Proteiin sisaldab samuti suurepärast aminohapete profiili ning on pungil elusatest ensüümidest, vajalikest rasvhapetest (EFA), vitamiinidest ning mineraalidest. Kanepiseemned on rikkad toitainete poolest, sisaldades endas klorofülli, magneesium, kaaliumi, väävlit, fütosteroole, askorbiinhapet, beta-karoteene, kaltsiumit, kiudaineid, histidiini, rauda, fosforit, riboflaviini, niatsiini ning tiamiini.

Kanepi Proteiini kasulikkus

Kanepi proteiin sisaldab 15g proteiini iga portsjoni kohta, mis aitab kasvatada & säilitada lihasmassi.

Kellele on Kanepi Proteiin sobilik?

Kanepi Proteiin on ideaalne toidulisand igaühele, kes soovib suurendada päevas tarbitava proteiini kogust, lisades sinna juurde ka EFA, vitamiinid ning mineraalid. Kanepi Proteiin on täiuslik tarbimiseks kas enne või pärast treeningut ning samuti ka päeva vältel, suurendamaks tarbitava proteiini kogust. Kanepi Proteiin on samuti suurepärane valguallikas taimetoitlastele, veganitele või igaühele, kes kannatab laktoosi/gluteeni talumatuse all.

Kõikide meie klientide toitumiseelistused on meie jaoks äärmiselt tähtsad. Olenemata sellest, et antud toode on valmistatud koostisosadest, mis sobivad veganite toitumiseelistustega, on toode valminud tehases kus käsitletakse piimapulbreid ning minimaalses koguses võib olla toimunud segunemine.

Peamised eelised

  • Suurepärane proteiini allikas veganitele
  • Laktoosi ning gluteenivaba
  • 15g proteiini igas portsjonis

Proteiin aitab säilitada & kasvatada lihasmassi. Selleks, et saada tootest maksimaalselt kasu, soovitame me lisada 1 suur lusikatäis (30g) toodet, 150-250ml veele või piimale iFiti sheikeris ning tarbida 30 minutit enne ja/või pärast treeningut. Alternatiivina tarbige päeva jooksul, et suurendada tarbitava proteiini kogust.

Sarnased tooted
MYPROTEIN Glutamine - 250g
Tootekood: 1338
14,00 €
GRENADE Killa Ketones 60caps
Tootekood: 1460
23,00 €
SCITEC Turbo Ripper 100 caps
Tootekood: 1513
20,00 €
GRENADE Thermo Detonator 4caps SAMPLE
Tootekood: 1593
2,00 €