MYPROTEIN Vitamin C with Bioflavonoids & Rosehip - 60 Tabs

Kaubamärk:
Hind:
9,00 €

Vitamiin C on tähtis vees lahustuv vitamiin, millel on inimese organismis mitmeid tähtsaid ülesandeid. Tegemist on tähtsa antioksüdandiga. Me oleme samuti lisanud bioflavonoide, sest need rikastavad Vitamiin C tööd ning ainuüksi antud põhjusel peaks neid tarbima koos. Meie tugevad (1000mg) tabletid on ideaalsed igaühele, kes soovib toidulisandit Vitamiin C(ga).

Üks Vitamiin C kõige olulisematest ülesannetest on käituda kui antioksüdant, kaitstes LDL kolesterooli oksüdatiivse kahju eest. Kui LDL on kahjustatud, on välja toodud, et kolesterool viib südame haigusteni, kuid Vitamiin C käitub kui LDL kaitsja. Antioksüdant kaitseb samuti suitsetajaid kahjulike radikaalide efektide eest.

Vitamiin C on ka lisaks palju teisi funktsioone. See on vajalik, et valmistada kollageeni ehk ainet mis tugevdab meie kehaosi nagu näiteks lihaseid ning veresooni. Sellel on samuti tähtis roll ravimisel ning olles anti-histamiin. Vitamiin C ravib samuti vormida maksas sappi, mis aitab muuta alkoholi ning teisi ühendeid kahjutumaks. Tõendid näitavad, et Vitamiin C tase silmas väheneb aja jooksul ning Vitamiin C toidulisandid aitavad vältida vähenemist, vähendades kataraktide tekkimise riski.

Peamised eelised

  • Parandab immuunsüsteemi toimet
  • Suurepärane antioksüdant
  • Säilitab sidekudesi

Vitamin C, Bulking Agents (Microcrystalline Cellulose, Croscarmellose Sodium), Coating (Hypromellose), Rosehip Extract, Citrus Bioflavonoids, Anti Caking Agent (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide).

1tab päevas toiduga

Sarnased tooted
GNC Mega Men Sport 90 caps
Tootekood: 1237
22,00 €
MYPROTEIN Dextrose Glucose - 1kg
Tootekood: 1367
7,00 €
SCITEC Macatron 108 caps
Tootekood: 1718
24,00 €
NUTREX Outlift 20annust
Tootekood: 1801
40,00 €
SCITEC Mega Creatine 150 tbl
Tootekood: 380
10,90 €