MYPROTEIN Zinc and Magnesium 800mg - 90 Caps

Kaubamärk:
Hind:
15,00 €
Kogus: - +

Mis on Tsink ja Magneesium?

Tsink ja Magneesium on kombinatsioon kahest mineraalist (tsingi metioniinist ning ja magneesiumtsitraadist) ning vitamiin B6. Kehale kõige enam valmis olev tsink on tsink metioniin, magneesium aga tsitraadi vormis.

Tsingi ja Magneesiumi kasulikkus

Tarbides Tsinki ning Magneesiumi mõjub organismile positiivselt ning toob endaga kaasa mitmeid kasumeid. Magneesium hoiab elektrolüütide tasakaalu, hoiab luud ning hambad terved ning vastutab närvisüsteemi ning lihaste funktsiooni eest. Samuti panustab proteiini sünteesi ning keha füüsilisse funktsiooni, vähendades väsimust.

Tsink aga vastutab immuunsüsteemi funktsiooni ning makrotoitainete metabolismi eest, aidates hoida testosterooni taset tasakaalus, kõige selle juures säilitades juukseid/küüsi/nahka ning silmanägemist tervena. Samuti annab tsink oma panuse kognitiivsesse funktsiooni ning kaitseb rakkusid oksüdatiivse stressi eest.

Kellele on Tsink ja Magneesium sobilikud?

Tsink ja Magneesium on sobilikud iga toidulisandite kavaga. Tsink ning Magneesium panustavad mitmesse füsioloogilisse funktsiooni ning on populaarne toidulisand nii sportlaste kui ka mitte spordiga tegelevate inimeste hulgas. Paljud meie kliendid soetavad Tsinki ning Magneesiumit koos meie lihasmassi, tugevuse ning sportliku suutlikuse toidulisanditega.

Peamised eelised

  • Aitab kaasa närvisüsteemi ning lihaste normaalsele funktsioonile
  • Vähendab väsimust
  • Aitab hoida luud ning hambad terved

INGREDIENTS

Magnesium Citrate, Capsule (Gelatin), Zinc Mono L-Methionine, Anti Caking Agents (Magnesium Stearate, Silicon Dioxide), Vitamin B6, Copper Bisglycinate.

Tarbida 3 kapslit päevas. Parimate tulemuste saavutamiseks, tarbige tühja kõhtu, 30 kuni 60 minutit enne magamaminekut.

Hoiatus: Vitamiin B6 tarbimine pikaajaliselt sellistes kogustes võib endaga kaasata minimaalset kipitust. Ärge ületage tarbimise lubatud normi. Toote tarbimine ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku eluviisi. Hoida kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Ei ole sobilik taimetoitlastele. Hoidke väikestele lastele kättesaamatus kohas.

Sarnased tooted
ON Fish oil 200 softgels
Tootekood: 1252
18,00 € (-25%)
24,00 €
SCITEC DAA Pro 100caps
Tootekood: 2871
15,00 €
SAN Liver Support Matrix 100 Capsules
Tootekood: 1768
16,00 €
NUTREX Anabol-5 120caps
Tootekood: 1802
46,00 €
SCITEC Mega MSM 100 caps
Tootekood: 618
9,00 €