PREMIERVITS L-Glutathione 250mg x 60 VegCaps (Glutatioon)

Kaubamärk: PREMIERVITS
Hind:
20,00 €
Kogus: - +

Glutatioon on antioksüdant, mis kaitseb vähi, südamehaiguste, vananemise, neuroloogiliste probleemide ja palju muu eest. Seda on palju uuritud, kui sellest hoolimata teavad glutatiooni olulisusest vähesed ning sageli ei ole ka arstid kursis, mida glutatiooni puudus kaasa toob ning kuidas seda parandada.

Glutatioon on tõhus toksiinide eemaldaja kehast, immuunsüsteemi tugevaja ning hea tervise säilitamiseks hädavajalik. Keha toodab ise ka mõõdukas koguses glutatiooni, kuid vilets toit, keskkonnasaaste, stress, infektsioonid ja pidev kiirgusväljas viibimine vähendavad keha glutatiooni taset. Glutatioon on lihtne molekul, mis koosneb kolmest aminohappest – tsüsteiinist, glütsiinist ja glutamiinist. Glutatioon sisaldab ka väävlirühma, mis aitab kõik kehas olevad kahjulikud toksiinid, vabad radikaalid ja isegi raskemetallid siduda ja kehast välja viia. Viimane omadus on eriti oluline seetõttu, et meie igapäevakeskkonnas on aina enam raskemetalle, millel on väga raske toksiline mõju tervele kehale ning eriti kesknärvisüsteemile. Glutatiooni kasutakse mitmetes ainevahetuse ja biokeemilistes protsessides nagu näiteks DNA süntees, parandamine ja valkude süntees, prostaglandiinide süntees, aminohapete transport ja ensüümide aktivatsioon. Seetõttu võib iga süsteem kehas olla mõjutatav glutatiooni tasemest, eriti aga immuunsüsteem, närvisüsteem, seedesüsteem ja kopsud. Sellel ainel on ka oluline roll raua ainevahetuses.

Kuna glutatioon kannab kehast toksiine välja, siis on see immuunsüsteemi jaoks väga vajalik abiline  krooniliste haigustega võitlemisel. Toksiinid kleepuvad glutatiooni peale nagu kärbsepaberile ning need kantakse kehast välja

Mida paremini suudab keha toksiinidest ja ebavajalikest ainetest vabaneda, seda paremini püsib see tugev ja terve.

 

One capsule typically provides:

L-Glutathione                    250mg

 

Other Ingredients

INGREDIENTS: L-Glutathione (reduced form), Bulking Agent (Maltodextrin), Hydroxypropylmethyl Cellulose, Anti-caking Agents (Microcrystalline Cellulose, Silicon Dioxide).

FREE FROM: Gluten, Soya, Salt, Sugar, Sweeteners, Artificial Colours, Artificial Flavours, Artificial Preservatives

THIS PRODUCT IS: Vegetarian, Vegan, Kosher Halal

Soovitatav kogus 1-2 kapslit päevas koos söögiga. Pakendis 30 kapslit.

Sarnased tooted
ON Creatine Powder 600g
Tootekood: 1741
23,00 €
SCITEC ZMB6 (ZMA) 60caps
Tootekood: 341
9,00 €
SCITEC 100% Creatine 500g
Tootekood: 369
12,00 €
SCITEC Vitargo 900g
Tootekood: 10177
25,00 €