Tootegrupid

5% NUTRITION Joint Defender 200caps

Kaubamärk:
Hind:
38,00 €
Kogus: - +

Lööte raskusi igal treeningul jõhkralt raskelt ja tunnete uhkust selle üle, et teil pole kunagi trenni jäänud. See on pühendumus. Aja jooksul võib selline pühendumine teie lihaseid tasuda. Kui soovite edasiminekut jätkata, peate hoolitsema oma liigeste eest, kuid te ei soovi sõltuda ühestki liigesevalemist, vaid soovite üht ja sama rasket - Rich Piana ühine kaitsja 5% toitumine!

 

Selliste koostisosadega nagu Cat’s Claw Joint Defender võib leevendada valu ja edendada liigeste tervist. Liigeste parandamise toetamiseks on olemas ka II tüüpi kollageen, glükoosamiin, kondroitiin ja MSM. Parem liigeste tervis on teie taastumise võtmeosa. Lõppude lõpuks peavad teie liigesed olema valmis minema, nagu ka mõistus ja lihased.

 

Ühine remondikompleks
D-glükoosamiin, kondroitiinsulfaat ja MSM on kolm levinumat liigest toetavat koostisosa, mis aitavad koos liigeste üldist tervist. (1,2,3)

 

KollaGen II-xs ™ II tüüpi kollageen - selle koostisaine annus on 2 grammi, mis on üks suurimaid annuseid, mida leiate. Kollageen on liigesekõhre komponent, mis toidulisandina kasutamisel võib parandada liigese tervist. (4)

 

L-proliin - see on asendamatu aminohape, mis on kollageeni komponent ja mängib seetõttu olulist rolli liigeste tervises ja talitluses. (5)

 

Hüaluroonhape - liigesekaitsja kasutab efektiivset annust seda koostisosa, mis on liigeseid ümbritseva ja õlitava sünoviaalvedeliku komponent. See on tavaline nahahooldustoodetes, kui see peaks sagedamini esinema liigeste tervisetoodetes. (6)

 

Kasside küünis pulber - see on populaarne ravimtaim, mida on traditsiooniliselt juba kasutatud mitmesuguste tervisehäirete, näiteks liigeste tervise, seedeprobleemide ja kogu keha veresoonkonna tervise jaoks, pikaajalise kasutamisega. (7)

 

Kurkum (Curcuma longa) - kurkumiini tuntakse ja kasutatakse kogu maailmas mitmel erineval kujul, et saada potentsiaalset kasu tervisele, sealhulgas liigeste tervisele.

 

Bioperine® musta pipra ekstrakt on populaarne imendumist parandav koostisosa, mis toetab Joint Defenderi toitainete paremat imendumist.

 

KollaGen II-xs ™ II tüüpi kollageen - see on patenteeritud, täiustatud kollageen, mis on pideva uuendusliku uurimistöö tulemus ja mis on loodud nii valu vähendamiseks kui ka liigeste liikuvuse suurendamiseks.

 

Bioperine® musta pipra ekstrakt - see populaarne ühend parandab toitainete imendumist ja kasutamist, millega see on seotud.

 

Võtke suu kaudu üks kord päevas 8 kapslit.
Valikulised juhised: Soovituseks võite võtta 4 kapslit hommikul ja 4 kapslit õhtul.

Sarnased tooted
Scitec Ginkgo Biloba 100 tab
Tootekood: 631 ,   Maitse:
8,50 €
SCITEC Calcium Magnesium 100tab
Tootekood: 789 ,   Maitse:
15,00 €
SCITEC Euro Vita-Mins 120tab
Tootekood: 817 ,   Maitse:
12,00 €
NOW FOODS Calcium Citrate 100% Pure Powder 227g (kaltsium)
Tootekood: 2377 ,   Maitse:
18,00 €
NOW FOODS Ashwagandha 450mg x 90Vcaps
Tootekood: 2903 ,   Maitse:
18,00 €