Tootegrupid

Air Relax PRO (2021)

Kaubamärk:
Hind:
1500,00 €
Kogus: - +

Air Relax PRO on pikalt välja töötatud vaieldamatult parim kompressioonsüsteem maailmas. Senistest mitmekülgsem ja võimsaim taastamissüsteem, kuhu kuulub puutetundliku ekraaniga seade, 6 kambriga kompressioonpüskid ja kvaliteetne täielikult ilmastikukindel reisikott

Air Relax PRO-l on nüüd ainulaadne 6-kambriline süsteem, mis on spetsiaalselt välja töötatud professionaalsete sportlaste tagasiside järgi, kes naudivad võimalikult kiiret ja tõhusat taastumist ning soovivad süsteemi kasutada ka reisil olles. Seadmele on võimalik juurde osta ka aku, mis tagab 2-3 tunnise juhtmevaba töötamise.

Air Relax Pro on ideaalne süsteem väga nõudlikele tippsportlastele!

Seadmel on 4 programmi (vaata pilti), millede tööaega saab kohandada 5-95min

Uued spetsiaalsed 6 kambriga püskid, kus igat kambrit on võimalik ka eraldi sisse/välja lülitada. Näiteks, kui on valus koht, mida ei soovi kompresseerida, siis selle kambri saab puutetundliku ekraani abil välja lülitada.

Kompressiooni tugevust võimali reguleerida samm-sammult 40-170mmHg. ( PS! Maksimaalne tugevus on väga tugev, mida ka kõige vastupidavamad sportalsed ei pruugi taluda).

Uuendusena on seadmel võimalik pumbata õhk ka välja, et oleks lihtsam ja kiirem mansetid kokku pakkida ja kotti panna.

Kasutage voolupingest sõltumatut süsteemi igal pool maailmas ja lisana võmalik juurde osta akuplokk, kasutamaks seadet kõikjal maailmas sise- või välistingimustes.

Aku kaustamsie võimalus, mis pakub kuni 2-3 tundi pidevat kasutamist. Võimas 5000 mAh / 72Wh Samsungi aku.

Dünaamiline kompressioonteraapiasüsteem kiiremaks ja tõhusamaks taastumiseks.

Pikendatud automaatne tööaeg kuni 99 minutit.

Täiustatud massaažiprogrammid

Kvaliteetne, vastupidav, kaasaskantav ja kerge süsteem, mida on igapäevaseks taastumiseks lihtne kasutada

Komplekti kuulub: Air Relax PRO kompressor + parem ja vasak jalg / saapad + kott

Standardina üheaastane tootjapoolne garantii

Air Relax on õhukompressioonseade, millel on 6 kambrit, mis täituvad õhuga ja läbi selle aktiivselt kompressserivad. See süsteem, suurendab lihastes verevoolu, mis toetab lihaste taastumist ja võimaldab tugevalt ja tihemini sportida.

Suurepärane ja efektiivne vahend treeningust taastumiseks. Mis kõige tähtsam, ise ei pea midagi tegema!

6-astmeline kompressiooni survetugevuse seadistamine. Maximaalne rõhk 170mm Hg. Võrdluseks Normatec ja recovery pump võimaldab maksimaalselt 100mm Hg

Air Relax kasutab kõige kaasaegsemat digitaalselt juhitavat õhurõhu süsteemi, tagamaks dünaamiline kompressioon jalgadele või kätele, mida vaevab halb vereringlus või pärast pingutust väsimus.

Kuidas seade töötab?

Kui olete mansetid jalga saanud, siis istuge või lamage tasasel pinnal ja laske tehnoloogial teha oma tööd. Kui seade on sisse lülitatud, siis täituvad kambrid õhuga soovitud jadas ja tugevusega. Järk-järgult kompresseerivad kambrid erinevaid lihasgruppe jalgades. Selline massaažiteraapia kiirendab verevoolu ja aitab lihased pärast intensiivset treeningut puhastada näiteks piimhappest.

Toome näiteks SEQT reziimi, mis täidab manseti kambrid järjestikku alustades jalalabast. See aitab lihastest jääkained ja “musta” venoosse vere välja pumbata/pigistada. Selle järel kambrid tühjendatakse ja kogu tsükkel algab uuesti. Selline protsess kiirendab kordades jalagade taastumise kiirust. 30min seanss mille jooksul tehakse umbes 10 järjestikust tsüklit võrdub lihastele 1 öö magamisega.

Varem olid kompressiooniseadmed mõeldud kasutamiseks ainult tõsiste lihas- ja vereringehäirete puhul nagu lümfetam, venoosne puudulikkus vm. Patsient sai seadet kasutada ainult retsepti alusel. Tänapäeval kasutavad spordimeeskonnad, ülikoolid, füsioterapeudid ja professionaalsed sportlased taastumispumpasid ja kompressiooniseadmeid, et ravida oma vigastusi ja taastuda järgmiseks treeninguks.

Seadet on soovitatud kasutada, kui Teil on

Venoosne puudulikkus
Lümfisüsteemi puudulikus
Veenilaiendid
Spordivigastus
Kehv verevarustus
Muud vereringe ja perifeersed vaskulaarsed seisundid
Enamik sportlasi on huvitatud taastumisaja vähendamisest pärast intensiivset treeningut või spordivõistlust. Hiljutised teaduslikud uuringud on näidanud, et lümfiteraapia aitab kaasa füüsikalistele ja füsioloogilistele muudatustele, mis näitavad lihaste paranenud taastumist. Inimese lümfisüsteemil pole pumpa nagu süda. Süda pumpab verd ainult arteritesse. Air Relax pakub loomulikku järjestikust kompressiooni, mis lükkab venoosse vere jalgadest tagasi ja puhastab jääkainetest (piimhape), mis põhjustavad lihasvalu ja väsimust.

Parandab lõõgastumiset ja taastumist
Aitab integreerida tõhusat igapäevast taastumist treeningprogrammidesse
Võimaldab vähendada lihaste väsimust
Parandab suutlikust ja aitab viia järgmisele tasemele
Air Relax Kompressiooni tehnoloogia annab sportlastele konkurentsieelise! Usume, et taastumine on sama oluline kui treenimine ja toitumine ning see peaks olema iga sportlase treeningprogrammi lahutamatu osa. Air Relax Kompressiooni süsteem on loodud selleks, et aidata sportlastel kiiremini taastuda ja paremini toimida. Kuid ärge uskuge lihtsalt meie juttu, meie tehnoloogiat toetavad arvukad uuringud, mis toovad esile sportliku jõudluse täiustumise dünaamilise kompressiooni abil.

Andmed:

Voolutarve 80W
AC adapter: Input 100-240V~, 50-60Hz, 60W / Output: 18V, 3.15A
Survetugevus: 40-170mmHg
Kambreid jalamansetil: 6tk
Kaal: 2,2kg
Mõõtmed: 19,5cm(W) x 26,5cm(H)x 18cm
Puutetundlik ekraan
Tööaeg 5-95min
LED ekraan
Vaikne pump 50dB
Seade(pump) kaalub: 2.2kg + jalamansetid 1,25kg / 1.45kg / 1.65kg (nr2 /nr3 / nr4)
Toote info

Professionaalne massaaž kodus. Aitab leevendada põlveprobleeme, jalgade paistetust, pinget, veenilaiendeid, vee kogunemist, valulikkust ja krampe. Parandab vere- ja lümfisüsteemiringet.
Töötab 18V alalisvoolul . Kaasaskantav, kerge ja lihtne kasutada. Vajab vähest hoolt- võib puhastada niiske lapiga. Vastupidav korpus koos sisseehitatud käepidemega.
See toode on ette nähtud kasutamiseks isikliku massaaži aparaadina ja ei ole mõeldud meditsiiniliseks kasutamiseks.
Air Relax Recovery System sisaldab: masinat/pumpa, jalgade mansette/kompressioonisaapaid ja kotti. Vajaduse korral on võimalik mansett eraldi juurde osta.
Standardne üheaastane rahvuvaheline garantii.

Suurus 2: 75cm mansett. (Kehapikkusega 158 cm kuni 174 cm)
Suurus 3: 89cm mansett (Kehapikkusele 175 cm kuni 185 cm )
Suurus 4: 99cm mansett (Kehapikkusele 186 cm ja rohkem kuni 2m)

Sarnased tooted
GRENADE BLACK OPS Hoodie
Tootekood: 10180 ,   Maitse:
35,00 €
MADMAX ZAHOPRENE Knee Support (MFA-294)
Tootekood: 10198 ,   Maitse:
15,00 €
PROZIS Barrel Wash Bag
Tootekood: 3511 ,   Maitse:
10,00 €
PROZIS GLAM Duffel Bag - Silver
Tootekood: 3512 ,   Maitse:
25,00 €
BLENDER BOTTLE Radian Tritan 32oz / 940ml BLACK
Tootekood: 3540 ,   Maitse:
18,50 €