Tootegrupid

ANIMAL Immune Pak 30packs

Kaubamärk:
Hind:
35,00 €
Kogus: - +

ANIMAL IMMUNE PAK ON Teie keha kõva, heas vormis ja tugevaks muutmiseks kõvasti tööd teinud. Kuid ka kõige hirmutavam kindlus vajab kaitset - iga päev. See aitab saada piisavalt kinni (vähemalt 7 tundi igal õhtul, kui mitte rohkem) ja kvaliteetset puhata (viimasest treeningust taastuda). Pange ühelegi süsteemile liiga palju stressi ja see hakkab näitama pragusid - ja stress koguneb aja jooksul. Mõelge oma immuunsussüsteemile kui viimasele kaitseliinile ja aidake seda toetada ja kaitsta.

Ükski toidulisand ei ravi ega enneta haigusi. Kuid immuunsussüsteemi tugevana hoidmine võib teid kaitsta. Nendel enneolematutel aegadel kogus Animal kiiresti kõige tugevamad immuunsuse tugimaterjalid ja pani kokku tugevatoimelise immuuntoote, mille nimi on Animal Immune Pak.

Olete teinud kõvasti tööd selle nimel, et keha oleks sale, sobiv ja tugev. Kuid ka kõige hirmutavam kindlus vajab kaitset - iga päev. See aitab saada piisavalt varjatud silma ja kvaliteetset puhkust, et taastuda viimasest treeningust. Pange ühelegi süsteemile liiga palju stressi ja see hakkab näitama pragusid - ja stress koguneb aja jooksul. Mõelge oma immuunsussüsteemile kui esimesele kaitseliinile ja aidake seda toetada ja kaitsta.

Alates 1983. aastast pärit tõeline originaal on Animal Pak välja töötatud nii, et see hõlmaks Maakera kõige raskemate ja raskemate koolitajate laia seljaosa. Ja nüüd, lisaks "Ultimate Training Packile", oleme välja töötanud "Ultimate Immune Pack", mis katab igaühe selja, kes soovib immuunsüsteemi turgutada.

Animal Immune Pakiga saate palju kõike vajalikku. Ja mõned lisad. Igas pakis saate tugeva annuse C- ja D-vitamiini ning lisaks immuunsust toetavaid mineraale kaltsiumi, fosforit ja tsinki. Lisage sellele parajas koguses looduslikke immuunsust toetavaid taimi ja ürdikomponente ning saate täieliku immuunsuse toetamise kompleksi, mis on loodud keha esimese kaitseliini turgutamiseks.

Serving Size: 1 Pack

Servings Per Container: 30

Vitamin C (As Ascorbic Acid) 1000mg

Vitamin D (As Cholecalciferol)

Calcium 220mg

Phosphorus 170mg

Zinc 30mg

Immune Herbal Support Complex 2000mg: 
Olive Leaf Extract 500mg, Astragalus Root 500mg, Ashwagandha Extract (Whole Plant) 500mg, Garlic (Bulb) 250mg, Ginger Root 250mg

Immune Antioxidant Complex 1250mg: 
N-Acetyl-Cysteine 600mg, Quercetin 300mg, Grapeseed Extract 200mg, Alpha Lipoic Acid 150mg, Absorption Nutrient 5mg, Black Pepper Extract (Fruit) (As Bioperine)

Other Ingredients: Dicalcium Phosphate, Glucose Polymers, Microcrystalline Cellulose, Gelatin, Stearic Acid, Magnesium Stearate, Hydroxypropyl Cellulose, Zinc Oxide, Silica, Pharmaceutical Glaze.

Universal Animal soovitab võtta 1 pakk hommikusöögi või suvalise toidukorraga päevas.

Sarnased tooted
GRENADE BLACK OPS 100caps
Tootekood: 1459 ,   Maitse:
33,95 €
UNIVERSAL NUTRITION GH Max 180tab
Tootekood: 1912 ,   Maitse:
30,00 €
SCITEC 100% Creatine 1000g
Tootekood: 526 ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC Bcaa Xpress 500g
Tootekood: 771 ,   Maitse:
35,00 €
SCITEC Daily Vita-Min 90 tabl.
Tootekood: 1997 ,   Maitse:
14,00 €