Tootegrupid
immunepak2.jpg Zoom

ANIMAL Immune Pak 30packs

Kaubamärk:
Hind:
35,00 €

ANIMAL IMMUNE PAK ON Teie keha kõva, heas vormis ja tugevaks muutmiseks kõvasti tööd teinud. Kuid ka kõige hirmutavam kindlus vajab kaitset - iga päev. See aitab saada piisavalt kinni (vähemalt 7 tundi igal õhtul, kui mitte rohkem) ja kvaliteetset puhata (viimasest treeningust taastuda). Pange ühelegi süsteemile liiga palju stressi ja see hakkab näitama pragusid - ja stress koguneb aja jooksul. Mõelge oma immuunsussüsteemile kui viimasele kaitseliinile ja aidake seda toetada ja kaitsta.

Ükski toidulisand ei ravi ega enneta haigusi. Kuid immuunsussüsteemi tugevana hoidmine võib teid kaitsta. Nendel enneolematutel aegadel kogus Animal kiiresti kõige tugevamad immuunsuse tugimaterjalid ja pani kokku tugevatoimelise immuuntoote, mille nimi on Animal Immune Pak.

Olete teinud kõvasti tööd selle nimel, et keha oleks sale, sobiv ja tugev. Kuid ka kõige hirmutavam kindlus vajab kaitset - iga päev. See aitab saada piisavalt varjatud silma ja kvaliteetset puhkust, et taastuda viimasest treeningust. Pange ühelegi süsteemile liiga palju stressi ja see hakkab näitama pragusid - ja stress koguneb aja jooksul. Mõelge oma immuunsussüsteemile kui esimesele kaitseliinile ja aidake seda toetada ja kaitsta.

Alates 1983. aastast pärit tõeline originaal on Animal Pak välja töötatud nii, et see hõlmaks Maakera kõige raskemate ja raskemate koolitajate laia seljaosa. Ja nüüd, lisaks "Ultimate Training Packile", oleme välja töötanud "Ultimate Immune Pack", mis katab igaühe selja, kes soovib immuunsüsteemi turgutada.

Animal Immune Pakiga saate palju kõike vajalikku. Ja mõned lisad. Igas pakis saate tugeva annuse C- ja D-vitamiini ning lisaks immuunsust toetavaid mineraale kaltsiumi, fosforit ja tsinki. Lisage sellele parajas koguses looduslikke immuunsust toetavaid taimi ja ürdikomponente ning saate täieliku immuunsuse toetamise kompleksi, mis on loodud keha esimese kaitseliini turgutamiseks.

Portsjoni suurus: 1 pakend
Portsjonid konteineri kohta: 30
C-vitamiin (askorbiinhappena) 1000mg
D-vitamiin (kolekaltsiferoolina)
Kaltsium 220mg
Fosfor 170mg
Tsink 30mg

Immune Herbal Support Complex 2000mg:
Oliivilehe ekstrakt 500mg, Astragaluse juur 500mg, Ashwagandha ekstrakt (kogu taim) 500mg, küüslauk (sibul) 250mg, ingverijuur 250mg

Immuunsuse antioksüdantide kompleks 1250mg:
N-atsetüültsüsteiin 600mg, kvertsetiin 300mg, viinamarjaseemneekstrakt 200mg, alfa-lipoehape 150mg, imendumistoitainet 5mg, musta pipra ekstrakt (puuvili) (bioperiinina)

Muud koostisosad: Dikaltsiumfosfaat, glükoosipolümeerid, mikrokristalne tselluloos, želatiin, steariinhape, magneesiumstearaat, hüdroksüpropüültselluloos, tsinkoksiid, ränidioksiid, farmatseutiline glasuur.

Universal Animal soovitab võtta 1 pakk hommikusöögi või mingi muu toidukorraga päevas.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
UNIVERSAL NUTRITION Natural Sterol Complex 90tab
Tootekood: 1913 ,   Maitse:
30,00 €
TESTED Creatine HCL 120tab 750mg (kreatiin hüdrokloriid)
Tootekood: 476 ,   Maitse:
20,00 €
MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore elite 110caps
Tootekood: 989 ,   Maitse:
30,00 €
MUSCLETECH Nitro-Tech 4lb (1814g)
Tootekood: 10042 ,   Maitse:
65,00 €
ON Opti-Men 90 tabs
Tootekood: 2233 ,   Maitse:
26,00 €