Tootegrupid
apollos-hegemony-alphamind-v3-xtreme-caps-120-caps.png Zoom

APOLLO´S HEGEMONY Alphamind v3 Xtreme Caps 120 caps.

Kaubamärk:
Hind:
42,00 €

Revolutsioonilise rasvapõletaja uus versioon
Aitab suurendada glükoosi ainevahetust
Suurendab intellektuaalset ja füüsilist võimekust
Aktiivsete komponentide spetsialiseeritud vormid
Mitmetahuline toime rasvkoe vähendamisele
Apollo’s Hegemony Alphamind V3 Xtreme Caps on arenenud vorm ühest kõige tõhusamast rasvapõletust toetavast valemist, mis kunagi loodud. Uus versioon pakub rikastatud kompositsiooni kõige paremini omastatavatest komponentide vormidest, mis toetavad kangekaelset rasvapõletust mitmetahulisel viisil ning suurendavad organismi intellektuaalset ja vaimset võimekust.

Kõige silmatorkavamad komponendid on karnitiini ja türosiini atsetüülitud vormid, mille ainulaadsus seisneb nende võimes ületada vere-aju barjääri erinevalt tavalistest vormidest, mis parandab oluliselt kognitiivseid võimeid ja meeleolu. See on eriti oluline vähendava dieediga seotud suurema vaimse võitluse korral. Nende ainete kombinatsioon mõjutab otseselt ka redutseerimist. Õige kogus karnitiini on rasvhapete beetaoksüdeerumise optimaalse kiiruse jaoks ülioluline, türosiin on aga adrenaliini eelkäija, mis stimuleerib rasvarakkudes lipolüüsi.

Need pole aga ainsad ained, millel on positiivne mõju närvisüsteemile. Koliini kõige tõhusama vormi Alpha GPC kasutamine suurendab olemasolevat atsetüülkoliini kogumit, see on organismi üks olulisemaid neurotransmittereid, mis osaleb peamiselt lihaste õiges aktiveerimises. Lisaks võib see stimuleerida lipolüüsi.

Inositool on meeleolu parandamisel suureks abiks. See on ka oluline signaalimolekulide vahendaja glükoosi ainevahetuses, nii et selle lisamine võimaldab teil saavutada suurema imendumise ja õige kasutamise.

Bacopa monnieri ja Gotu kola kombinatsioon - prokognitiivsete ja adaptogeensete omaduste osas ühe kõige tugevama aine kombinatsioon - avaldab suurt mõju neurogeneesi stimuleerimisele, neuronite vahelise suhtlemise kiirusele ja üldisele meeleolu paranemisele.

Veel üks huvitav toodete kombinatsioon on L-teaniin ja veevaba kofeiin. Need stimuleerivad ja suurendavad otseselt erksust ja keskendumisvõimet, toimides sünergias. Veelgi enam, teaniin kõrvaldab sageli kofeiini kasutamise negatiivsed kõrvaltoimed, nagu keha värisemine, tähelepanu hajumine, ärevus või ootamatu energia languse mõju, kui kofeiin lakkab töötamast.

Oliiviõliekstrakt sisaldab suures koguses fenoolühendeid, sealhulgas oleuropeiini, ühendit, mis on seotud oliivipuude pika elueaga. See aitab otseselt toetada rasvade vähendamist, tugevdades adrenaliini ja kilpnäärmehormooni sekretsiooni. Samuti avaldab see positiivset mõju glükoosi metabolismile.

Rauwolscine on veel üks komponent, mis aitab säilitada rasvapõletuse kõrgemat taset. Selle antagonistlik toime alfa-2-adrenergiliste retseptorite suhtes põhjustab cAMP-i, põhilise signaalimolekuli, mis osaleb energiaprotsessides, sealhulgas lipolüüsis, taseme tõusu.

Veelgi enam, valem sisaldab ka metaboolselt aktiivset vitamiini B12 vormi - metüülkobalamiini, mis vastutab närvisüsteemi homöostaasi säilitamise eest, L-leutsiini, mis välistab sageli vähendusdieediga kaasneva lihasmassi kadu, ja piperiini, mis tagab kõrgeima kõigi aktiivsete komponentide biosaadavus.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Apollo’s Hegemony Alphamind V3 Xtreme Caps on valem, mis vastab iga jõusaalifänni ootustele. See paistab kindlasti silma tänu oma võimele närvisüsteemi kompleksselt toetada ning süsteemi seisund pole vähendusdieetidega kaasneva stressi tõttu sageli täiuslik. Samuti keskendutakse mitte ainult põhilisele stimulatsioonile ja ainevahetuse kiirendamisele. See sisaldab ainult tõhusaid komponente hoolikalt kohandatud ja tõhusates annustes.

Pakendi suurus: 120 kapslit
Portsjoni suurus: 3 kapslit
Portsjonid konteineri kohta: 40

portsjoni (3 kapsli) kohta% DV
ALCAR (atsetüül-L-karnitiin) 350 mg **
Alfa GPC 250 mg **
NALT (N-atsetüül-L-türosiin) 200 mg **
100 mg inositooli **
Veevaba kofeiin 250 mg **
Oliivilehtede ekstrakt 75 mg **
Bacopa Monieri ekstrakt (50%) 75 mg **
Gotu Kola ekstrakt (20%) 75 mg **
L-teaniin 50 mg **
L-leutsiin 10 mg **
5 mg piperiini **
Rauwolscine 3 mg **
Vitamiin B12 (metüülkobalamiinina) 100 mcg 1667%

Muud koostisosad
Looduslik ja kunstlik lõhna- ja maitseaine, sukraloos, sidrunhape, FD&C sinine nr 2 ja kollane nr 5.

Soovitatav annus on 3 kapslit päevas. Treeningpäevadel tuleb portsjon võtta 30 minutit enne treeningut, teistel päevadel aga hommikul või enne eeldatavat intellektuaalset pingutust.

Kui olete stimulantide suhtes ülitundlik, peaks algannus olema 1 kapsel päevas. Portsjonit ei soovitata võtta vahetult enne magamaminekut, sest see võib magamise ajal ebamugavust tekitada või uinumist raskendada. Kui kasutate toodet intellektuaalseks jõudluseks, on soovitatav seda võtta koos väikese osa rasvapõhise toidukorraga.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
SAN Glucosamine&Chondroitin + MSM 90 tablets
Tootekood: 1551 ,   Maitse:
22,00 €
UNIVERSAL NUTRITION Natural Sterol Complex 90tab
Tootekood: 1913 ,   Maitse:
24,00 €
SCITEC Calcium Magnesium 100tab
Tootekood: 789 ,   Maitse:
16,00 €
UNIVERSAL NUTRITION Natural Sterol Complex 180tab
Tootekood: 2746 ,   Maitse:
35,00 €