Tootegrupid
kava-kava-120-kaps-500x500.png Zoom

APOLLO´S HEGEMONY Kava Kava 120 caps.

Kaubamärk:
Hind:
29,00 €

Looduslik rahustav toime
Vaimse pinge maandamine
Kognitiivsete funktsioonide tugi
Ärevuse leevendamine
Valuvaigistavad omadused
Emotsionaalne tasakaal
Selge mõistus ja lõõgastus
Hõlbustab uinumist
Apollo Hegemony Kava kava on toidulisand, mis sisaldab standardset ekstrakti kava kava ekstraktist - taimed, millel on tõestatud anksiolüütiline, rahustav ja une soodustav toime.

Kava kava ehk joovastav pipar (Piper methysticum) on troopilises kliimas kasvav põõsaliik. Kava kava tarbiti tavapäraselt koosolekute ja tseremooniate ajal spetsiifilise maitsega õlle kujul selle lõõgastava toime tõttu. Seda kasutati laialdaselt ka meditsiinilistel eesmärkidel. Praegu on taim tänu oma unikaalsetele omadustele huvi tundnud ka teadusmaailmas.

Iseloomulikud toimeained ja toimemehhanism
Piper methysticumi peamised aktiivsed ühendid on taime juurtes esinevad kavalaktoonid, mille hulgas on metistisiin, kavaiin, yangoniin ja nende dihüdro derivaadid. Kavalaktoonid avaldavad peamiselt anksiolüütilist, rahustavat ja lõõgastavat toimet.

Kava kava toimemehhanismi pole veel selgelt selgitatud. Siiani on olnud võimalik kindlaks teha kavalaktoonide afiinsus GABA-A retseptorite suhtes ja nende võime pöörduvalt pärssida monoamiini oksüdaas B (MAO-B) aktiivsust. Arvatakse, et Kava kava mõjutab ka noradrenaliini tagasihaardet.

Loomulik abi ärevuse korral
Kava kava aitab leevendada paanikahoogude sümptomeid, nagu südamepekslemine, ärrituvus või pingevalu. Uuringutes, kus osalesid ärevushäired põdevad patsiendid, näidati, et kava kava avaldab anksiolüütilist aktiivsust. Hamiltoni skaala (HAM-A) näitas emotsionaalse seisundi paranemist ja stabiliseerumist ning katsealuste kontsentratsiooni suurenemist. Oluline on see, et kava kava vähendas ärevust, mõjutamata negatiivselt kognitiivseid funktsioone; see oli hästi talutav ega põhjustanud sõltuvust.

Uinumise hõlbustamine
Uuringud kava kava osalusel näitasid, et see oli tõhus vahend uinumise hõlbustamiseks. Taim on eriti kasulik keha väsimusest tingitud unehäirete korral. Loomkatsetes tõestati, et kava kava parandab ka une kvaliteeti - taimeekstrakt avaldas positiivset mõju delta lainete aktiivsusele une NREM-faasis. Kava kava kui uinumise hõlbustaja eelis on veel see, et see ei põhjusta sallivust ja nn tagasilöögiefekti, see on paljudele unerohtudele iseloomulik võõrutusunetus.

Muud kava kava omadused ja rakendused
Lisaks närvipinge ja unetuse leevendamisele on kava-kaval veel mitmeid muid omadusi. See näitab diastoolset, antibakteriaalset ja diureetilist toimet, tänu millele on see kasulik kuseteede vaevuste korral. Kava kava leevendab menopausi sümptomeid, sealhulgas kuumahooge ja meeleolu kõikumisi. Lisaks on taime toimeainetel analgeetiline ja krambivastane toime.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et Apollo Hegemoonia Kava Kava on taimse tooraine sisaldav preparaat, mis on väärtuslik alternatiiv teistele rahustitele ja hõlbustab ülemäärase stressiga toimetulekut. Toodet soovitatakse kasutada eelkõige emotsionaalse pinge leevendamiseks, adjuvandina neurootilistes tingimustes, uinumisprobleemide korral, samuti kuseteede põletike ja infektsioonide korral ning menopausi sümptomite leevendamiseks.

Pakendi suurus: 120 kapslit
Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 120
1 kapsli kohta% DV
Kava kava ekstrakt (Piper methysticum) (30% kavalaktoone) 250 mg *
Muud koostisosad
Mikrokristalne tselluloos, riisijahu, kapsli kest.

Võtke 1 kapsel 1–3 korda päevas koos toiduga.

IFiti SOOVITUSED
Parim on võtta ettevalmistus enne magamaminekut. Ärge kasutage kauem kui 4 nädalat.

Stressiresistentsuse suurendamiseks tasub oma dieeti rikastada ka B-vitamiinide, magneesiumi ja kaltsiumiga ning tagada unehügieen.

Kui te võtate mingeid ravimeid, pidage enne toidulisandi kasutamist nõu oma arstiga. Kava kava täiendamisel vältige alkoholi joomist. Toodet ei tohi kasutada lastel.

Sarnased tooted
MYPROTEIN 100% Maltodextrin Carbs - 1kg
Tootekood: 4533 ,   Maitse:
6,00 €
VPLAB Ultra Women Sport 90 caplets
Tootekood: 1743 ,   Maitse:
20,00 €
NUTREX Anabol-5 120caps
Tootekood: 1802 ,   Maitse:
46,00 €
UNIVERSAL NUTRITION GH Max 180tab
Tootekood: 1912 ,   Maitse:
30,00 €
SCITEC Mega Glucosamine 100caps
Tootekood: 964 ,   Maitse:
13,00 €