Tootegrupid

APOLLO´S HEGEMONY PQQ 20mg 60caps

Kaubamärk:
Hind:
36,00 €
Kogus: - +

Hoolitseb mitokondrite nõuetekohase toimimise ja seisundi eest
Tagab pikaealisuse ja aeglustab vananemisprotsesse (!)
Vähendab Alzheimeri ja Parkinsoni tõvede riski
Mõni tuhat korda tõhusam kui C-vitamiin
Hõlbustab energiaprotsesse organismis
Üks tõhusamaid antioksüdante
Vähendab insultide ja südameatakkide tagajärgi
Toetab aju kognitiivseid funktsioone
On neuro- ja kardioprotektiivse toimega
Vähendab oksüdatiivset stressi

Apollo’s Hegemony PQQ on toidulisand, mis sisaldab 20 mg pürrokinoliini kinoonnaatriumsoola - ainet, mis sarnaneb vitamiiniga, mis on klassifitseeritud tugeva antioksüdantse toimega redoksreaktsioonide kofaktorite rühma.

PQQ, tuntud ka kui metoksatiin, töötab mitokondrite tasandil, avaldades väga tugevat antioksüdantset toimet. See väljendub väga positiivses mõjus närvisüsteemile, kognitiivsetele funktsioonidele ning bio- ja neurodegeneratiivsete protsesside aeglustumisele. Vabade radikaalide kahjuliku aktiivsuse piiramine vähendab ka paljude tsivilisatsioonihaiguste, näiteks Parkinsoni või Alzheimeri tõve haigestumise riski. Peale selle mõjutab aine positiivselt kardiovaskulaarse süsteemi toimimist.

Oma struktuurilt sarnaneb see eristamatult vitamiiniga, kuid see ei vasta kõigile selle kategooriasse klassifitseerimiseks vajalikele põhinõuetele. PQQ kuulub seetõttu poolvitamiinide rühma. See mängib kofaktori rolli - tagab õige ensümaatilise aktiivsuse. Bioaktiivse ensüümina on sellel ebatavaline vastupidavus - see on võimeline läbi viima tuhandeid antioksüdante, ilma et see oleks molekulaarselt lagundatud.

Uuringud kinnitavad, et PQQ on isegi paar tuhat korda tõhusam redoksprotsesside (oksüdatsiooni vähendav) tegur kui rahva poolt kasutatav askorbiinhape (C-vitamiin). Samuti on sellel palju rohkem tervist toetavaid omadusi kui traditsiooniliselt kasutatud antioksüdantidel.

Pürrolokinoliinkinooni inimorganism ei sünteesi, mis tähendab, et see peab olema varustatud eksogeenselt. PQQ esineb loomulikult kiivides, rohelises tees või petersellis, kuid sageli nende ebapiisava koguse tagamiseks ebapiisavates kogustes. Terapeutilise efekti saavutamiseks on vaja anda annus min. 20 mg ainet, mida võimaldab esitatud lisandus lihtsal viisil.

Oksüdatiivne stress on tasakaalu puudumise seisund reaktiivsete hapnikuvormide aktiivsuse ja kiire detoksifikatsiooni või kahjustuste kõrvaldamise vahel. Oksüdatsiooniprotsess viib vabade radikaalide tekkimiseni, mille tegevus soodustab organismi erinevate süsteemide talitlushäireid ja võib põhjustada tõsiseid vaevusi. Peamised vabade radikaalide aktiivsusele eriti avatud struktuurid on mitokondrid - rakkude energiakeskused.

PQQ-le omistatakse antioksüdantsed omadused ja võime pärssida vabade radikaalide tootmist organismis. See kajastub mitokondrite, närvi- ja kardiovaskulaarsüsteemi toimimise paranemises.

Positiivne mõju mitokondritele: mitokondrid pole muud kui mikroskoopilised energiakeskused, mis asuvad inimese organismi igas rakus. Nad vastutavad muu hulgas rakulise hingamise ja ATP tootmise eest (organismi põhiline energiakandja), mis tähendab nende otsest mõju organismi toimimisele, kui tegemist on mitokondrite ja aju kognitiivsete funktsioonidega. Peale selle sõltuvad organismi vananemisprotsessid mitokondrite õigest aktiivsusest.

Mitokondrite töö häired, mis on põhjustatud nt. oksüdatiivne stress ja vabade radikaalide mõju võivad põhjustada aju kognitiivsete funktsioonide häirimist, bio- ja neurodegeneratiivsete protsesside kiirenemist, Alzheimeri ja Parkinsoni tõbe ning vähke. Seetõttu on nii oluline varustada mitokondreid korralike toitainetega, stimuleerides nende kasvu ja kaitstes neid oksüdeerijate aktiivsuse eest.

PQQ on selline aine, mis toetab mitokondreid mitmel tasandil. Esiteks stimuleerib see CREB valgu aktiivsust, mis annab organismile signaali uute rakuorganellide tootmiseks, stimuleerides samal ajal mitokondriaalse biogeneesi protsessi. Samuti stimuleerib Is PGC-1 alfa ja DJ-1 molekule, mis vastutavad nende nõuetekohase arengu ja toimimise eest. Korralikult toimivate mitokondrite suurem hulk tähendab kogu organismi paremat toimimist ja vananemisprotsesside aeglustamist.

Peale selle mõjutab PQQ kahjustatud mitokondrite taastumist positiivselt DNA struktuuride tasemel ja stimuleerib energia tootmist, mille tulemuseks on organismi suurem efektiivsus, parem enesehindamine, elujõu kasv ja aju kognitiivsete funktsioonide paranemine. Veelgi enam, PQQ, blokeerides indutseeritud lämmastikoksiidi süntaasi (iNOS) geeni laienemise, kaitseb mitokondrite struktuuri reaktiivsete lämmastikvormide (RNS) kahjuliku mõju eest.

 

Regenereerimise ja uute mitokondrite tekitamise stimuleerimise kõrval on nende kaitse vabade radikaalide vastase kahjuliku tegevuse eest sama oluline. PQQ kui üks tugevamaid antioksüdante elimineerib organismist tõhusalt superoksiidi ja hüdroksüülradikaale, tänu millele piirab see nende hävitava mõju ohtu mitokondritele. Tasub rõhutada, et pürrokinoliinkinoon on selles osas üks tõhusamaid aineid.

Pikaealisuse võti: PQQ kasutamine mõjutab märkimisväärselt vananemisprotsesside neutraliseerimist. Bioloogide sõnul on rakkudes suurem mitokondrite hulk, organismi parem tervislik seisund ja aeglasemad vananemisprotsessid. See määrab ka eluea pikkuse. PQQ poolt stimuleeritud mitokondriaalse biogeneesi protsessi asjakohasuse eest hoolitsemine on seega kõigi inimeste huvi, kes sooviksid kaua elada.

PQQ neuroprotektiivne toime seisneb närvistruktuuride kaitsmises oksüdantide ja oksüdatiivse stressi kahjulike mõjude eest - peamistest teguritest, mis vastutavad neurodegeneratiivsete protsesside ja arvukate närvisüsteemiga seotud haiguste eest. Kuna see on väga energiat tarbiv süsteem, sõltub selle toimimise tõhusus ka mitokondrite õigest tööst - mille eest PQQ suurepäraselt hoolitseb.

Esiteks mõjutab PQQ põletike vähendamist ja kahjulike RNS-i (reaktiivsed lämmastikuliigid) neutraliseerimist, mis mõjutab positiivselt neuronite kaitset nende ebasoodsa mõju eest. Pealegi mõjutab aine positiivselt neuronite närviimpulsside edastamise tempot, mis väljendub mõtlemisprotsesside tempo paranemises. See juhtub tänu PQQ võimele suurendada närvikasvufaktori (NGF) ja Schwanni rakkude aktiivsust.

Uuringute käigus tõestati, et PQQ-l oli positiivne mõju kroonilise oksüdatiivse stressi põhjustatud kognitiivsete funktsioonide languse tagasipööramisele, mis kajastus mälutestide paremates tulemustes.

PQQ kaitseb ka närvisüsteemi toksiinide, näiteks elavhõbeda või oksüdopamiini kahjuliku aktiivsuse eest ning piirab alfa-sünukleiini ja beeta-amüloidi ladestumist organismis - toksilised valgud pärsivad ja blokeerivad ainete pöörlemist vere ja rakkude vahel. Need on neurodegeneratiivsete protsessidega seotud haiguste - Parkinsoni ja Alzheimeri tõbi - ilmnemist soodustavad tegurid.

Pürrolokinoliinkinoon osaleb ka NMDA retseptori (N-metüül-D-asparagiinhappe) aktiivsuse stabiliseerimisel ja reguleerimisel, mille ületamine põhjustab närvisüsteemi talitlushäirete esinemist. Tänu sellele mõjutab PQQ positiivselt neurotransmitterite tööd, parandades aju kognitiivseid võimeid. See kajastub otseselt keskendumisvõime, mõtlemisprotsesside tempo, päheõppimise ja faktide seostamise paranemises.

See aine kaitseb organismi ka insuldi tagajärjel tekkinud isheemia-reperfusioonikahjustuste eest ja vähendab tunduvalt närvisüsteemi kahjustusi pärast selle esinemist.

Mõju kardiovaskulaarsüsteemile seisneb südamerakkude kindlustamises oksüdatiivse stressi eest ja tänu positiivsele mõjule mitokondrites toimuvatele energiaprotsessidele piirab see lipiidide peroksüdatsiooni põhjustatud rakukahjustusi. Inimorganismi ühe kõige energiat tarbiva süsteemina on selle efektiivsus rangelt seotud ka mitokondrite toimimisega. Igasugused häired kajastuvad südamerakkude kiirenenud vananemisprotsessides, mida PQQ aeglustab ja piirab.

Sarnaselt insuldi korral vähendab PQQ ka südameatakkiga organismis tekitatud kahjustuste ulatust. Arstid on ühel meelel selles osas, et pürrokinoliinkinoon on selles osas efektiivsem kui seni suuremahuliste beeta-metoprolooli blokaatorite puhul.

Kokkuvõtteks võib öelda, et PQQ on murranguline toidulisand, millel on lai tervist toetav spekter. See tagab organismi kõige olulisemate struktuuride kaitse oksüdatiivse stressi kahjuliku mõju eest. Mitokondreid toetades mõjutab see automaatselt positiivselt närvisüsteemi, kardiovaskulaarse süsteemi toimimist ja pärsib tõhusalt organismi vananemisprotsesse. Ülaltoodud omaduste tõttu on PQQ põhilisand, mille eesmärk on tagada organismi nõuetekohane toimimine ja pikaealisus.

Container size: 60 capsules
Serving size: 1 capsule
Servings per container: 60
per 1 capsuleamount%RDA
PQQ (Pyrroloquinoline quinone disodium salt) 20 mg *

Other ingrednients

Microcrystalline cellulose, rice flour, capsule shell.

Võtke 1 kapsel päevas või vastavalt teie kvalifitseeritud tervishoiutöötaja juhistele.

PQQ on aine, millel on suhteliselt hiljuti avastatud ainulaadsed tervist toetavad omadused. See toimib hästi toidulisandina, mis vähendab oksüdatiivset stressi ja hoiab ära selle kahjulikud tagajärjed. Uuringute kohaselt eeldatakse, et 20 mg annus on pidevas igapäevases kasutuses ohutu. Lisandit võib kasutada ka perioodiliselt, sõltuvalt vajadustest.

Toodet soovitatakse eriti eakatele inimestele, kes soovivad peatada organismi neurodegeneratiivsed protsessid ja üldised vananemisprotsessid. See toimib hästi ka selliste haiguste nagu Alzheimeri ja Parkinsoni tõve profülaktikana.

Aju kognitiivsete funktsioonide toetamise mõju maksimeerimiseks tasub seda kombineerida 100-300 mg koensüümiga Q10 ja L-tauriiniga. Antioksüdatiivseid omadusi võib suurendada, lisades toidulisandile R-lipoehapet. Preparaati võib kasutada ka insuldi või südameataki järgse ravivormina. Sellisel juhul saavutatakse parim mõju kombinatsioonis metoprolooliga.

Sarnased tooted
GRENADE Thermo Detonator 4caps SAMPLE
Tootekood: 1593 ,   Maitse:
2,00 €
SCITEC 100% Creatine 500g
Tootekood: 369 ,   Maitse:
12,00 €
SCITEC Vitargo 900g
Tootekood: 10177 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Daily Vita-Min 90 tabl.
Tootekood: 1997 ,   Maitse:
14,00 €
BSN N.O.-XPLODE 3.0 - 30 servings
Tootekood: 10006 ,   Maitse:
29,00 €