Tootegrupid
rhodiola-90-caps-500x500.png Zoom

APOLLO´S HEGEMONY Rhodiola 90 caps.

Kaubamärk:
Hind:
22,00 €

Standardiseeritud ekstrakt (3% salidrosiide!)
Kvaliteedi ja ohutuse garantii
Üks tugevamaid adaptogeene
Aitab taastada homöostaasi
Vähendab organismi väsimust
Suurendab sallivust stressitegurite suhtes
Vähendab depressiooni sümptomeid
Mõjutab heaolu paranemist
Parandab psühhofüüsilist efektiivsust
Toetab immuunsüsteemi
Apollo Hegemony Rhodiola on looduslik toidulisand, mis sisaldab Rhodiola Rosea juuri, mis on standardiseeritud 3% salidrosiidide sisalduse jaoks. Adaptogeensed omadused ning väsimust ja kurnatust vähendav aktiivsus on selle põhijooned, mis muudavad selle preparaadi eksimatuks pikaajalise stressi ja kurnatuse korral.

Adaptogeenid on taimse päritoluga ained, mis toetavad homöostaasi säilitamist ja füsioloogiliste protsesside õiget kulgu, suurendades loomulikul viisil organismi immuunsust erineva päritoluga stressorite suhtes. Tänu nende rakendamisele parandame ülekoormuse ja muutlike keskkonnatingimuste kohanemisvõimet.

Nõuded, millele adaptogeeni ühendid peaksid vastama, on peamiselt järgmised:

- organismi kaitsemehhanisme hõlbustav ulatuslik tegevus,

- närvi- ja hormonaalsüsteemi töö toetamine,

- nende rakendamisest tulenev minimaalne oht kõrvaltoimete ja organismi füsioloogiliste muutuste tekkeks.

Adaptogeenid leiavad rakendust nii stressiteguritega kokkupuutumise olukordades kui ka profülaktilise meetmena. Nende rakendamise vaieldamatu eelis on asjaolu, et nad mitte ainult ei aita vaevustest lahti saada, vaid tugevdavad ka kogu organismi.

Rhodiola Rosea on ravimtaim, mida kasutatakse läbi aegade, on traditsiooniline meditsiin. See võlgneb oma nime spetsiifilise risoomide ja roosi värvi lõhna eest. Seda tuntakse tavaliselt kuldjuurena või arktilise juurena.

Tänu selles taimes sisalduvate bioaktiivsete ühendite rikkusele kasutatakse seda peamiselt elujõu, eluenergia suurendamiseks ja üldiseks toetuseks. Tõestati, et see taim võib positiivselt mõjutada kognitiivseid võimeid nende halvenemise ning stressist tingitud füüsilise ja vaimse väsimuse vähenemise hetkel.

Salidrosiidid - koostisosad, mis parandavad Rhodiola adaptogeenseid omadusi

Arvukad uuringud näitavad, et Rhodiola Rosea positiivsete omaduste eest vastutavad paljud ained, sealhulgas polüfenoolühendid, st fenüülpropanoidid, flavonoidid, proantotsüanidiinid ja tanniinid.

Siiani oli suurim roll rosaviinidel, mis kuuluvad fenüülpropanoidide rühma. See põhjustas, et enamus turul olevaid preparaate sisaldavad nende ühendite sisalduse järgi standardiseeritud ekstrakti. Kuid selgub, et Rhodiola adaptogeeni, antidepressantide ja anksiolüütiliste omaduste eest vastutavad peamiselt salidroosiidid, mis on fenüületanooli derivaadid, mille bioloogiline aktiivsus võib märkimisväärselt ületada rosaviinide aktiivsust. Ühes uuringus tõestati, et salidroosiide eristati antidepressantide toimega, samas kui rosaviinid osutusid ekstrakti mitteaktiivseteks koostisosadeks.

Apollo Hegemony Rhodiola on üks vähestest turul kättesaadavatest preparaatidest, mis on standardiseeritud nii suure salidroosiidide sisalduse jaoks.

Stressitegurid ja vastupidavus stressile

Stressorid on sisemised või välised stiimulid või sündmused, mis põhjustavad stressi ja on kahjuks peaaegu igas meie eluvaldkonnas. Töö, kodu, kool, elutempo ja tööülesannete ületamine põhjustavad sageli vaimset ja füüsilist kurnatust, mis põhjustab organismi ülekoormust. Stressitegureid võib jagada kronobioloogilisteks, füüsilisteks, vaimseteks ja sotsioloogilisteks.

Kronobioloogiliste tegurite aktiivsusest tulenev organismi koormus on peamiselt päeva-öö rütmihäired, mis on põhjustatud ebaõigest uinumisajast, liiga lühikesest uneajast või selle killustumisest. Kahjuks on praegused ajad täis valgust, heli ja müra kiirgavaid seadmeid, mis muudavad meid altid heli-, visuaalsete ja keemiliste stiimulite pidevale mõjule, pommitades samal ajal ka meie närvisüsteemi.

Need tegurid kuuluvad füüsiliste ohtude hulka. Stressi põhjustavad vaimsed tegurid on igasugused koormad, väljakutsed ja igapäevased probleemid, mis on meie elu vältimatu element. Infotehnoloogia ajastul on meil probleeme sotsiaalsete stressorite hulka kuuluvate tervete inimestevaheliste suhete säilitamisega.

Arvatakse, et Rhodiola Rosea vähendab stressi sümptomeid, säilitades närvisüsteemi tasakaalu, mis koosneb parasümpaatilisest elemendist (puhkus, taastumine) ja sümpaatilisest elemendist (võitlus, lend, tegevus). Adaptogeeni omadused ja suurenev stressitaluvus on seotud heaolu eest vastutavate serotoniini ja opioidpeptiidide (β-endorfiinid) sekretsiooni mõjuga.

Kroonilise stressi soovimatud mõjud

Stressi pikaajaline mõju inimorganismile vähendab selle intellektuaalset efektiivsust ja võib muu hulgas põhjustada ärevushäireid, unetust, ärritust, motivatsiooni puudumist 

Kokkupuude stressitegurite pikaajalise aktiivsusega suurendab ka paljude haiguste (infektsioonid, südame- ja vereringesüsteemi haigused, vähid, autoimmuunhaigused, depressioon) tekkimise tõenäosust. Teaduslikud uuringud näitavad, et nende esinemise suurenenud risk on seotud immuunsüsteemi nõrgenemisega. Kortisooli pidev tootmine aitab kaasa leukotsüütide hulga vähenemisele ja organismi võimele antikehi toota.

Rhodiola rosea aitab tänu oma võimalikule adaptogeensele aktiivsusele ja stressi leevendavatele omadustele vähendada ülalnimetatud kroonilise stressi kõrvaltoimete riski. Tänu oma normaliseerivatele omadustele toetab see homöostaasi seisundi taastumist ja hõlbustab meie organismi adaptiivseid mehhanisme.

Kognitiivsete funktsioonide toetamine

Tõestati, et Rhodiola roseal on mõõdukad stimuleerivad omadused. Täheldati, et Rhodiola rosea juure ekstrakti sisaldava preparaadi lisamine aitab kaasa erinevate stressitegurite aktiivsusega inimeste psühhomotoorsete võimete paranemisele, mälu ja keskendumisvõime paranemisele ning väsimustunde vähenemisele.

Antioksüdandid

Antioksüdandid vähendavad reaktiivsete hapnikuliikide aktiivsust, mis võib aidata ennetada teatud tsivilisatsioonihaigusi ja positiivselt mõjutada organismi tervist.

Arvukad uuringud näitavad, et Rhodiola rosea toidulisandiga kaasnevad antioksüdantsed mõjud peegelduvad paljudes tervisega seotud eelistes, mida võib klassifitseerida: luumassi vähenemise tempo langus, kardioprotektiivsed ja neuroprotektiivsed omadused, mis tulenevad kahjustuste arvu vähenemisest ja väiksema biomarkerite kogusest, mis annavad tunnistust hävingust füüsilise pingutusega seotud lihasrakkude arv.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Apollo Hegemony Rhodiola on toidulisand, mida tasub kasutada enne, kui me oma organismi stressitegurite aktiivsusega kokku puutume, minimeerides nende kahjulikku mõju. Kahjuks ei pruugi kõiki olukordi ennustada, kuid meil on hea uudis - see preparaat toimib hästi ka stressi ja füüsilise või vaimse pingutuse korral, toetades loomulikult ja ohutult organismi kaitse- ja kohanemismehhanisme.

Pealegi võivad seda kasutada inimesed, kes elavad ebaregulaarset eluviisi, mis on põhjustatud uneprobleemidest või konkreetsest tööliigist (autojuhid, vahetustega töö, turvatöö). Igas olukorras, kui meie organism puutub kokku raskustega, peame meeles pidama, et probleemid ja takistused on meie elu vältimatu osa, seetõttu tasub kaaluda adaptogeenide, näiteks Rhodiola rosea, lisamist pidevale toidulisandile.

Pakendi suurus: 90 kapslit
Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 90
1 kapsli kohta% DV
Rhodiola Rosea juureekstrakt (standardiseeritud kuni 3% salidrosiidideni - 15 mg) 500 mg *
Muud koostisosad
Lahjendusaine - riisijahu; Želatiin (kapsel).

Võtke 1 kapsel päevas koos toiduga.

IFiti SOOVITUSED
Rhodiolat peetakse laialdaselt ohutuks ja hästi talutavaks, kuid suurtes annustes (1,5–2 g / päevas) võib see põhjustada hüperaktiivsust. Rhodiola ekstrakt võib olla kergelt energiat andev, seetõttu tuleks seda kasutada hommikul ja pärastlõunal. Parim on kasutada seda hommikul tühja kõhuga või söögikordade vahel. Mõju rasedatele ja imetavatele naistele pole veel testitud, nii et nad ei tohiks seda kasutada enne, kui selle kohta on rohkem teavet.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
GRENADE BLACK OPS 100caps
Tootekood: 1459 ,   Maitse:
40,00 € (-11%)
45,00 €
SAN Testo Hardcore 90 caps
Tootekood: 1604 ,   Maitse:
20,00 €
MUSCLETECH Platinum 100% Creatine 400g
Tootekood: 1686 ,   Maitse:
16,00 €
SCITEC Macatron 108 caps
Tootekood: 1718 ,   Maitse:
24,00 €
UNIVERSAL NUTRITION Natural Sterol Complex 90tab
Tootekood: 1913 ,   Maitse:
24,00 €