Tootegrupid

DEDICATED Rock Bar 65gr

Kaubamärk:
Hind:
2,80 €
* Maitse

Kogus: - +

20 grammi valku baaris.
Magus šokolaadimaitseline kate.
Pehme karamelline sisekiht.
Üle ehtsate kommi- või maapähklitükkidega.

DEDICATED Rock Bar - šokolaad, karamell ja krõbedad maapähklid 65g
Valgubatoon, mis lubab, et see on rohkem "kommi-baari sarnane" kogemus! Šokolaadi-, karamelli- ja krõmpsuva maapähkliga maitsestatud Rock-baar pakub kõike, mis on järeleandlik Snickersi, Butterfingeri või Reese'i baaris, AGA 20 g valku ja palju vähem suhkrut. On öeldud, et söömine on mitme sensoorse kogemusega eks ?! Meie silmad kipuvad teed juhtima ja ülejäänu järgneb ... Toffee Crunch / Lion Baari kujul on see baar silmale vaieldamatult soovitav ja Pühendatud on suutnud eeskujuks võtta kõiki sensoore!

Räägime siis "peenematest" üksikasjadest ... sileda sisemise südamiku, mis on heldelt karamelliks vajunud, maapähklitükkideks rullitud ja seejärel sujuvasse piimašokolaadikattesse kastetud, mis annab suus sulatada, kogu maapähklivõi meistriteos!

Tavalise 20g valgu baaris kohta sisaldab ka madal suhkrusisaldus ainult 3g suhkrut. Vahepala, mida tasub kindlasti proovida. Lisaks .... kui olete maapähklivõisõber, on see kindel võit! Süüdivaba maius, mis aitab võidelda nende põredate šokkide isudega!

Serving Size 1 Bar (65g)

Rock Bar - Chocolate, Caramel and Crunchy Peanuts
 Per 65g Bar
Calories 270kcals
Protein 20g
Fat 12g
- Of which saturates 8g
Carbohydrate 23g
- Of which sugars 3g
Fibre 1g
Sodium 230mg

Other Ingredients: Chocolate Flavoured Coating (WHEY [MILK] Protein Concentrate, Palm Kernel Oil, Sweetener: Maltitol, Cocoa Powder, Sugar, Emulsifier: SOY Lecithin, Vanilla), Protein Blend (SOY Protein Isolate, WHEY [MILK] Protein Isolate, MILK Protein Isolate, MILK Protein Concentrate, Calcium Caseinate), Sweetener: Maltitol, PEANUTS, Gelatin, Glycerine, Water, Sweetened Condensed MILK (MILK Solids, Sucrose), PEANUT Flour, Palm Kernel Oil, Butter (Cream, Salt), Flavours, Emulsifier: SOY Lecithin, Corn Starch, Salt, Sweetener: Sucralose, Preservative: Potassium Sorbate.

Sarnased tooted
SCITEC Macatron 108 caps
Tootekood: 1718 ,   Maitse:
24,00 €
UNIVERSAL NUTRITION GH Max 180tab
Tootekood: 1912 ,   Maitse:
30,00 €
BPI Sports Best Creatine 300g
Tootekood: 10353 ,   Maitse:
32,00 €
SCITEC Leucine 100tbl
Tootekood: 2429 ,   Maitse:
9,00 €
SCITEC Joint-X 100caps
Tootekood: 397 ,   Maitse:
14,00 €