Tootegrupid
gfuelsample.jpg Zoom

G FUEL Energy - Single Serve Sachet 7.4g SAMPLE

Kaubamärk:
Hind:
3,00 €

Parameetrid


* Maitse

G-Fuel Energy ühe serveerimise kotike - 7,4 g
Nagu iga "mängu" muutev toode, loodi ka G Fuel meeleheitlikust vajadusest millegi parema järele. Kui olete 12 tundi järjest COD-i mänginud, krõpse söönud ja T-Paini kuulanud, võite hakata väsima, lõpetate taseme tõusmise ja võite isegi ahmida... mitte jõuda edetabeli esikolmikusse (vastuvõetamatu). !)! Selle asemel, et taastada oma elujõudu suhkruga täidetud energiajoogiga, mis põhjustab kiire naelu, kuid järgneb kohutav krahh, pakub G Fuel puhast ja maitsvat energiat, mis hoiab teid kõige raskematel seanssidel... "draakoniverega" seotud!

Täielik G Fuel Energy sari on loodud kõigile... päkapikule, võlurile, masinale! Iga maitse on suhkru- ja rasvavaba, sisaldab vaid 25 kalorit portsjoni kohta ja sellel on tugevdatud valem, mis parandab teie statistikat...

Energiakompleks – tauriin, L-tsitrulliinmalaat, kofeiin (140mg), glükuronolaktoon, N-atsetüül-L-karnitiin HCL ... unustage 1 seeni, kui Mariol oleks lusikatäis G-kütust, oleks Bowser sees laavas pole aega!
0 Suhkur – "Suhkur teeb nõrgaks!" - Master Chief – vältige kokkupõrkeid keskvõitluses või mängus ilma maitses järeleandmisi tegemata.
Focus Amino-rikastatud – L-türosiin, koliinbitartraat, N-atsetüül-L-, türosiin, adenosiin-5 trifosfaatdinaatriumsool (ATP). Fookus on vaenlaste hävitamisel nii võrgus kui ka väljaspool seda ülioluline!
Pakitud antioksüdantidest ja rikastatud vitamiinidest – 26 mg antioksüdante 19 puuviljast ning B-, C- ja E-vitamiinist. Unustage oma mürgikindlus, G Fuel on täis antioksüdante ja olulisi vitamiine, mis ei lase teil kaotada neid olulisi treeninguid ja Mario Karti maratone!
Lõbu ei lõpe sellega, inimesed, meie "triibud" tõmbasid piiratud väljaannete koostööst pärit hämmastava hulga kreisi magusaid maitseid, AGA valida on nii palju, stress on PÄRIS, nii et oleme püüdnud aidata Parim, mida saame, sorteerides teid nende ühekordsete kotikestega välja!!

Miks G kütuseenergia?!

Üks serveerimine
25 kalorit portsjoni kohta
0 g suhkrut/rasva
Amino- ja antioksüdantidega rikastatud
Eepiline maitsevalik
Kas te virnastate punkte või virnastate raskusi; töötage või mängige, G Fuel aitab teil tasemele tõusta ja seda teha 24/7! Valmis, mängija... MINNA!!

G-Fuel Energy ühe portsjoni kotikese koostisosad ja toitained

Portsjonid pulga kohta - 1

 

Sarnased tooted
MYPROTEIN Creatine Monohydrate - 250 tabs
Tootekood: 1365 ,   Maitse:
22,00 €
BSN AminoX 1015g
Tootekood: 10002 ,   Maitse:
47,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 2 lbs (908g)
Tootekood: 10070 ,   Maitse:
35,00 € (-12%)
40,00 €
SCITEC Jumbo Hardcore 3060g
Tootekood: 10109 ,   Maitse:
72,00 €
ANIMAL Juiced Aminos 375g
Tootekood: 10126 ,   Maitse:
35,00 €