Tootegrupid

HEALTHLABS Vitamin C lipo+ 150 ml

Kaubamärk:
Hind:
26,00 €
Kogus: - +

C-vitamiin uudses liposomaalses vormis
Suurepärane omastatavus ja biosaadavus
Väga efektiivne väikeses annuses
Vedel vorm, mida on mugav kasutada
Tugevad antioksüdandid
Vaba suhkur, gluteen ja GMOd

HealthLabs C-vitamiin lipo + on toidulisand, mis sisaldab C-vitamiini uudses liposomaalses vormis. Selliselt väljatöötatud valemit iseloomustab väga kõrge omastatavus ja biosaadavus, mis võimaldab suurt efektiivsust ka väikese annuse korral.

Preparaat on saadaval vedeliku kujul. See ei sisalda suhkrut, gluteeni ega laktoosi. Samuti pole selles geneetiliselt muundatud koostisosi - toode kasutab päevalilletsetsitiinist saadud fosfolipiide, mitte soja. Toode sobib taimetoitlastele ja veganitele.

C-vitamiin on aine, millel on inimorganismile mitmesuunaline toime ja millel on tervisele suur tähtsus. Seda leidub kõikjal toidus, sellest ka inimeste veendumus, et nad tagavad selle õige koguse. Siiski tuleks meeles pidada, et toidu kulinaarne töötlemine põhjustab selle vitamiini kiiret lagunemist ja kaod võivad ulatuda kuni 50% -ni. Pealegi suurendab suitsetamine, pidev stress või liigne füüsiline koormus C-vitamiini vajadust.

C-vitamiin on kuulus oma tugevate antioksüdantsete omaduste poolest. See tagab kindla kaitse oksüdatiivse stressi eest, mis soodustab keha kiirenenud vananemist ja on üks tsivilisatsioonihaiguste esinemise riskifaktoreid.

C-vitamiinil on oluline roll kollageeni biosünteesi protsessis. C-vitamiini kasutavad ensüümid, mis on seotud prokollageeni muundamisega õigeks kollageeniks. Selle protsessi häired võivad põhjustada naha halvenemist, raskusi haavade paranemisel ja suurendada veresoonte haprust.

C-vitamiin toetab immuunsüsteemi. Selle puudulikkuse tagajärjel nõrgeneb immuunsus ja suureneb vastuvõtlikkus infektsioonidele. Uuringute käigus täheldati, et vitamiin suurendab B- ja T-lümfotsüütide diferentseerumist ja proliferatsiooni, avaldab positiivset mõju NK-rakkude aktiivsusele ning võib intensiivistada kemotaksist ja fagotsütoosi.

C-vitamiin aitab parandada vaimset heaolu. See on kofaktor mitmete oluliste neurotransmitterite sünteesis, aitab kaasa väsimuse ja väsimuse vähendamisele, samuti toetab normaalsete kognitiivsete funktsioonide säilitamist.

Kokkuvõtteks võib öelda, et HealthLabs C-vitamiini lipo + on ideaalne viis C-vitamiini puuduse kiireks ja tõhusaks taastamiseks. Preparaati võib soovitada kõigile, eriti inimestele, kellele neelamine on tülikas.

Mahuti suurus: 150 ml
Portsjoni suurus: 1 tl (5 ml)
Portsjonid konteineris: 30
portsjoni (5 ml) koguse% RDA kohta
C-vitamiin (L-askorbiinhape, kaalium, L-askorbaat, naatrium L-askorbaat) 1000 mg 1250%
Muud koostisosad
Vesi, emulgaator (GMO-vaba päevalilletsetsitiin), niisutaja (glütserool), etanool (<2,8%), säilitusaine (kaaliumsorbaat), antioksüdant: d-α-tokoferool (E-vitamiin).

Võtke 5 ml päevas. Võib lahustada klaasis vees või mahlas.

IFiti SOOVITUSED
Lisandit võib tarbida kohe või lahustada vees või mahlas. Tootja soovitatud annus 5 ml on optimaalne ja seda ei tohi ületada ilma spetsialistiga nõu pidamata. Nende soovituste eiramine ja C-vitamiini väga suurte annuste kasutamine ilma selgete meditsiiniliste näidustusteta võib põhjustada kõhulahtisust ja pikemas perspektiivis isegi neerukive.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

Sarnased tooted
ON Amino 2222 320 Tabs
Tootekood: 127 ,   Maitse:
34,00 €
VPLAB Ultra Women Sport 90 caplets
Tootekood: 1743 ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC Amino 5600 500 tab
Tootekood: 346 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Bcaa Xpress 500g
Tootekood: 771 ,   Maitse:
35,00 €
MUSCLETECH Cell-Tech Performance Series 3lb (1360g)
Tootekood: 10036 ,   Maitse:
35,00 €