Tootegrupid

KAGED MUSCLE Micropure Whey Protein Isolate 3lb (1.35kg)

Kaubamärk:
Hind:
40,00 €
* Maitse

PROHÜDROLASE® ENSÜÜMITEHNOLOOGIA ISOLEERIMISEGA VALGE VALGUS
25 g 100% vadakuvalgu isolaati
Suurenenud valkude imendumine ProHydrolase® seedeensüümide tehnoloogia abil
Külmtöödeldud, mikro- ja ultrafiltratsioonitehnoloogia
Võimendab lihaste taastumist ja kasvu
Looduslikult maitsestatud hämmastava maitse jaoks

PAREM VÕIMALUS KASTE lihase ehitamiseks
Kohale on jõudnud uue põlvkonna vadakuvalgu isolaat, mis pakub esmaklassilist kvaliteeti, täiustatud funktsionaalsust ja maksimaalset jõudlust. Kaged Muscle’i Micropure® vadakuvalgu isolaat on formuleeritud nii, et see oleks igaühe enda valida turul oleva puhta, puhta ja kiirelt seeditava vadakuvalgu isolaadi jaoks. Ilma aminohapeteta, valgu segude või kontsentraatideta ning ilma lisatud värvainete ja värvideta - kulturistid ja muud sportlased saavad ilma kompromissideta toetada lihaste taastumist ning suurendada suuruse ja tugevuse kasvu.

VÄGA PROTEIN ISOLEERIVAD TÕSISTE TASUDE KOHTA
Kuna turul on tohutul hulgal valgupreparaate, on raske teada, millised on parima kvaliteediga ja mis on teie vaevaga teenitud raha väärt. Kahjuks on paljud proteiinilisandid segatud madalamate valguallikatega, näiteks madala kvaliteediga vadakuvalgu kontsentraadiga. Need tooted sisaldavad sageli rohkem laktoosi, mis võib põhjustada seedetrakti häireid nagu puhitus, gaas ja krambid.

Alamast valguallikad, grammi grammi kohta, pole nii puhtad kui vadakuisolaadid. Vadakuvalgu isolaat ei paku mitte ainult kvaliteetsemat valku kühvel, et süttida lihasvalkude sünteesi, vaid selles on ka soovimatute laktoosi, rasvade ja süsivesikute sisaldus madalam kui odavamates valguallikates. Tavaliselt on selle tootmine keerukam tänu töötlemise täpsematele meetoditele.

Vadakuvalgu isolaati töödeldakse tavaliselt kahel viisil: ioonivahetusel või mikro / ultrafiltrimisel. Teadmatutele ostjatele võite arvata, et saate sama asja, kuid need kaks meetodit pole võrdsed. Ioonivahetusprotsess, mida kasutavad paljud juhtivad kaubamärgid, kahandab selektiivselt mitu kriitilist pisifraktsiooni, mida nimetatakse alamfraktsioonideks, mille tulemuseks on valgu denatureerimine (kahjustamine).

Micropure® vadakuvalgu isolaadis sisalduv vadakuvalk on filtritud kasutades kõige kaasaegsemaid ristvoolu mikro- ja ultrafiltreerimistehnoloogiaid, et vähendada rasva, kolesterooli, laktoosi ja muid soovimatuid komponente ülipuhta denatureerimata isolaadivalgu saamiseks. Tulemuseks on tippkvaliteetne ja kiiresti imenduv vadakusolaat, mis annab ideaalse aminohappeprofiili, et toita keha anaboolseid masinaid.

MIKS VALIDA MIKROPURE VALGE VALGUS ISOLEERIVAD?
Micropure® vadakuvalgu isolaadi iga kühvel sisaldab 25 grammi puhast isolaati - kõrgeima kvaliteediga ja biosaadavamat valku. Sellel ülitähtsal vadakuvalgu isolaadi valemil on täiustatud täisspektriga aminohapete profiil, mis sisaldab EAA-sid, BCAA-sid, CAA-sid ja NAA-sid, et toetada valkude sünteesi suurenemist tõsise lihaste kasvu korral. Micropure® vadakuvalgu isolaadi iga kühvel annab:

PROHÜDROLAASI EELISED
Kaged lihaste teadlased investeerisid lugematuid tunde tööd, et luua valguvalem, mis oleks parem kui tavaline vadakuvalgu isolaat. ProHydrolase® tehnoloogiaga täiustatud Micropure® vadakuvalgu isolaadi valem pakub.

Iga portsjon laaditakse täpse täpsusega 250 milligrammi ProHydrolase® - uuendusliku patenteeritud seedetrakti (proteolüütilise) ensüümi seguga, mis on teaduslikult osutunud valkude seedimise tõhustamiseks efektiivsemaks kui vadakuvalk üksi. Seda eksklusiivset ensüümide segu kasutades hüdrolüüsitakse (laguneb) vadakuvalk reaalajas kiiresti tarbimise ajal, mitte tootmisprotsessi ajal, kasutades tugevaid kemikaale. Tulemuseks on ületamatu vadakuvalgu isolaatide valem, mis on teaduslikult loodud selle võimsate lihaseid tugevdavate aminohapete seedimise ja imendumise parandamiseks.

Vadakuvalk on kõigi üheksa asendamatu aminohappe allikas. [1] Lihaste kasvu ja jõu tõhusaks edendamiseks tuleb valk kõigepealt pärast tarbimist jaotada väiksemateks, paremini kasutatavateks valgufraktsioonideks (st di- ja tri-peptiidideks) [2]. [3] Kui vadakuvalk ei jagune väikseimateks fraktsioonideks (tavaline odavamate, madalama kvaliteediga valguallikate puhul), võivad suuremad peptiidid põhjustada tundlikele inimestele seedetrakti ebamugavusi, näiteks puhitus, gaas ja kramp. On tõestatud, et ProHydrolase® soodustab vadakuvalgu efektiivsemat seedimist, soodustades paremat imendumist vereringesse.

ProHydrolase® lagundab vadakuvalgu isolaadi kiiresti biosaadavateks mikrofraktsioonideks, võimaldades kehal valku kergemini imenduda ja saadaolevaid asendamatuid aminohappeid täielikult ära kasutada.

Konteineri suurus: 1360g
Portsjoni suurus: 1 kühvel (32,7 g)
Portsjonid pakendi kohta: 42 (šokolaadimaitse)
Energia: 120 kcal
rasvast: 0,5 kcal
Rasv: 0,5 g
millest küllastunud: 0 g
sellest trans: 0 g
Kolesterool: 15 mg
Naatrium: 80 mg
Kaalium: 105 mg
Süsivesikud kokku: 2 g
millest suhkrud: alla 1 g
Dieetkiud: 0 g
Valk: 25 g
Koostisosad
Vadakuvalgu isolaat, looduslikud maitseained, päevalilleletsitiin, ProHüdrolaas (proteaasisegu), Stevia rebaudiana leheekstrakt, sukraloos, meresool

Segage 1 kühvel umbes (150 ml - 240 ml) külma veega või oma lemmikjoogiga. Tarbi enne või pärast treeningut või igal ajal, kui soovid kvaliteetset, kõrge valgusisaldusega jooki.

Sarnased tooted
TESTED Zma 90 caps (zinc/magnesium/b6) BB 09/21
Tootekood: 112 ,   Maitse:
8,00 € (-27%)
11,00 €
VPLAB Ultra Women Sport 90 caplets
Tootekood: 1743 ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC Lysine 90tab (L-lüsiin)
Tootekood: 535 ,   Maitse:
9,50 €
SCITEC Mega Arginine 140 tab
Tootekood: 536 ,   Maitse:
26,00 €
MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore elite 110caps
Tootekood: 989 ,   Maitse:
30,00 €