Tootegrupid
lipovitac.jpg Zoom

LIPOVITAC Tongkat Ali 645mg (Eurycoma Longjack) - 60 caps

Kaubamärk:
Hind:
36,00 €
Kogus: - +

Mis on Tongkat Ali?
Tuntud traditsiooniline taim, mida tunnustatakse oma bioaktiivsete fütotoitainete poolest, tuntud ka kui Eurycoma longifolia & Longjack. See õitseb Malaisia liivapinnase piirkondades. Indoneesias, Vietnamis ja Tais. Selle kasutamine ulatub tagasi 18. sajandisse, sageli reklaamitakse seda kui lisandit sportliku soorituse parandamiseks ja lihaste kasvatamiseks. Tänu oma kõrgele kvassinoidide, nagu eurükomaosiid, eurükolaktoon ja eurükomanoon, kontsentratsioonile võib see suurendada energiakasutust, vähendada väsimust ja suurendada vastupidavust

Mida näitavad uuringud Tongkat Ali kohta?
Inimeste kliinilistes uuringutes ilmnes võime peaaegu kahekordistada vaba testosterooni, vähendades samal ajal selle siduva valgu, SHBG (suguhormooni siduva globuliini) taset 36% võrra pärast ühenädalast lisamist ja peaaegu 66% pärast kolme nädala möödumist. SHBG vähendamine on eriti oluline, kuna see võimaldab vaba testosterooni suuremal tasemel püsida kehas kauem:

Suurenenud DHEA tase toidulisandit saanud inimestel keskmiselt 26% võrra ühe nädala pärast ja 47% pärast kolme nädala möödumist.
Suurendab IGF-1 (kasvuhormooni marker) taset ja moduleerib kortisooli taset.
Parandab feromoonide, suguhormoonide signaalide sünteesi, mis käivitavad potentsiaalsete partnerite instinktiivse reaktsiooni.
Suurendab adenosiintrifosfaadi (ATP) taset, mis on raku energiatootmise oluline element.
Hiljutises loomkatses võrreldi Longjacki ja Blue Pilli võimet küülikutel erektsiooni esile kutsuda: uuringus jõuti järeldusele, et need kaks toodet toimivad sarnaste mehhanismide kaudu ja võivad erektsiooni esile kutsuda annusest sõltuval viisil, isegi ilma seksuaalse stiimulita.
Eelkõige suurendas Longjack 30 minuti pärast kavernooskehas cGMP (tsükliline guanosiinmonofosfaat) taset neli korda (Blue Pill suurendas seda markerit kuus korda) ning cAMP (teine soodne tegur, mis muutmata Blue Pill).
Hiirte viljakuse uuring näitas, et longjackiga ravitud rühm andis pesakonnad, mis olid 76% suuremad kui kontrollid ning isaste ja emaste suhe oli 3:1 (kontrollrühmas oli see 1:1). Kinnituste sagedus oli ravitud rühmas samuti oluliselt kõrgem.

Toitumisalane teave
portsjoni kohta (1 kapsel) kogus %DV
Portsjoni suurus: 1
Tongkat Ali juureekstrakt (2% Eurycomanone) 645mg
Muu Ing: Vegan Kapsel

Annustamine: 1 kapsel päevas koos toiduga

Sarnased tooted
ON BCAA 5000 Powder 345g
Tootekood: 131 ,   Maitse:
36,00 €
MYVITAMINS Vitamin D3 - 180 Caps (2500iu)
Tootekood: 1413 ,   Maitse:
14,00 €
SCITEC Vitargo 900g
Tootekood: 10177 ,   Maitse:
28,00 €
SCITEC Protein Pancake 37g coconut white chocolate
Tootekood: 1809 ,   Maitse:
2,00 €
USPLABS Modern BCAA+ 535g SOOVITAME!
Tootekood: 10129 ,   Maitse:
33,00 €