Tootegrupid
100-instant-oats.jpg Zoom

MYPROTEIN Instant Oats 1kg

Kaubamärk:
Hind:
6,00 €

Parameetrid


* Maitse

Peamised eelised

  • Madalate süsivesikute allikas
  • Aitab vähendada kolesteroolitaset
  • Suurepärane maitse, kerge tarbida

Mis on Instant Oats?

Instant Oats on madala glükeemilise indeksiga süsivesikute allikas, aeglasemalt vabanevad süsivesikud, kui seda on kõrge glükeemilise indeksiga süsivesikud. Meie aluseks on Šoti kaer, mille me oleme purustanud peeneimaks pulbriks, selleks, et pakkuda madala glükeemilise indeksiga süsivesikuid, mida oleks kerge ning mugav tarbida joogi näol, segatuna teie lemmiku vedelikuga.

Instant Oatsi kasulikkus?

Süsivesikut mängivad tähtsat rolli normaalse ajutegevuse toetamises. Kaera beeta-glükaani toimel väheneb veres kolesteroolitase. Kõrge kolesteroolitase on riskifaktor, mille tulemusena võib välja kujuneva südame- ja veresoonkonna haigused. Instant-Oats sisaldab 4.4g beta-glükaani iga 100g kohta. Beta-glükaani tarbimine kaerast või odrast, igapäevase toitumise osana, vähendab glükoosi taset veres peale seda einet.

Kellele on Instant Oats sobilik?

Selle tulemusena on Instant Oats ideaalne valik igaühele, kes soovib suurendada tarbitavate süsivesikute kogust päeva vältel. Instant Oatsi mitmekülgsus lubab teil lisada seda toidulisandite sheiki, tarbida omaette või koos teatud toitudega, nagu seda on jogurt, smuutid või küpsetised.

Süsivesikud, mis sisalduvad Instast Oats´ides aitavad kaasa lihaste taastumisprotsessile peale suure koormusega treeningut või vastupidavusharjutusi. Selleks, et lihastes oleks pidev glükogeeni varu, soovitame me lisada 2 1/3 mõõtelusikat (100g) 150-250ml veele või oma lemmikule joogile MyProteini sheikeris ning tarbida 4 tunnise ajavahemiku jooksul peale trenni. Kasutegur saadakse tarbides süsivesikuid, kõikidest allikatest, kui tarbitav hulk vastab 4g iga kaalutava kilo kohta, mida tarbitakse esimese nelja tunni jooksul peale treeningit ning kindlasti mitte rohkem kui kuus tundi.

Sarnased tooted
MYPROTEIN Creatine Monohydrate - 250 tabs
Tootekood: 1365 ,   Maitse:
22,00 €
GRENADE Thermo Detonator 44caps BB 04/22
Tootekood: 1500 ,   Maitse:
15,00 € (-38%)
24,00 €
MYPROTEIN Protein Brownie 75g
Tootekood: 10152 ,   Maitse:
2,00 €
CELLUCOR C4 G4 30servings
Tootekood: 10012 ,   Maitse:
33,00 €
USPLABS Modern BCAA+ 535g SOOVITAME!
Tootekood: 10129 ,   Maitse:
33,00 €