ketopowd-sl-web.png Zoom

NUTREX Lipo 6 KETO 30servings Strawberry Lemonade

Kaubamärk:
Hind:
35,00 €
Kogus: - +

PAREMAD KAALU KAOTUSE TULEMUSED
Optimeerib oma KETO-dieeti koos GOBHB®-ketoonide kliiniliste tasemetega
SAAB KETOOSI KIIREMAKS JA PIKEMAKS
AITAB SÖÖGIVAHENDIT KONTROLLIDA JA VÄHENDADA TOIDUHIMU
SUURENDADA KOGUTUUSUST
30 portsjonit konteineri kohta

LIPO-6 KETO on järgmise taseme täiustusvalem teie keto dieedi ja tulemuste optimeerimiseks. See on ideaalne kaalulangetaja, kasutades teaduslikult uuritud goBHB® ketoonide kliinilisi koguseid.

LIPO-6 KETO koostati ketoosi täies hoos tõukamiseks. Põhimõtteliselt võimaldab see ketoosi sattuda kiiremini ja seal kauem viibida. Ketoosi korral kasutab keha peamiseks kütuseallikaks rasva. See protsess aitab teil saavutada maksimaalset rasva kadu.

Kasutades LIPO-6 KETO-d ja premium 5g goBHB®-i, saate aidata rasva kadu kõrgeima efektiivsusega. Täiendavateks eelisteks on söögiisu pärssimine, vähem näljaisu, paranenud üldine energiatase, rohkem vastupidavust ja kõrgem kognitiivne funktsioon.

Kui järgite keto dieeti, hakkab teie keha oma peamist energiaallikat (glükoosi) kulutama süsivesikuvaba või madala süsivesikusisaldusega dieediga. Rasvadest saab peamine kütuseallikas, kuna neile loodetakse nüüd energiataset toetada. See omakorda vabastab ketoonid. Põhjus, miks see on rasvade kaotuse seisukohast äärmiselt oluline, on lihtne: teie keha kasutab neid ketoneid energia kogumise eesmärgil ladustatud rasva põletamiseks. Keto dieedi täiendamine täiendavate ketoonidega, näiteks LIPO-6, toetab KETO seda protsessi ja võimendab selle mõju.

Puhastustulemused on suurem kaalulangus ja rohkem energiat.

Enne iga kasutamist loksutage anumat. Segage 1 kühvel 200 ml külma vette ja tarbige kaks korda päevas. Võib kasutada ketooni taseme tõstmiseks igal kellaajal. Parimate tulemuste saavutamiseks ärge võtke koos toiduga.

Sarnased tooted
GRENADE BLACK OPS 100caps
Tootekood: 1459 ,   Maitse:
33,95 €
NUTREX Lipo-6 Black Ultra Concentrate 60caps
Tootekood: 1673 ,   Maitse:
34,00 €
GRENADE BLACK OPS 44caps BB 08/2020
Tootekood: 1823 ,   Maitse:
13,00 € (-46%)
24,00 €
SCITEC Mega Arginine 140 tab
Tootekood: 536 ,   Maitse:
26,00 €
GRENADE 50 Calibre 2 annust SAMPLE
Tootekood: 2336 ,   Maitse:
2,00 € (-33%)
3,00 €