Tootegrupid

OstroVit AOL 200g (AAKG, L-ornitiin, L-lüsiin)

Kaubamärk:
Hind:
12,00 €
Kogus: - +

OstroVit SUPREME PURE AOL on pulbriline toidulisand, mis täiendab toitu kolme sünergiliselt toimiva aminohappega: L-arginiin-alfa-ketoglutaraat (AAKG), L-ornitiin ja L-lüsiin. Toode põhineb ainult toimeainetel, lisamata maitseaineid, magusaineid, paakumisvastaseid või säilitusaineid. Sa saad ainult seda, mis sulle korda läheb. Kolme aminohappe segu aitab teil suurendada lihaste anabolismi, suurendada loomulikult kasvuhormooni (GH) sünteesi, mis parandab vastupidavust ja jõudu rasketes treeningutes.
Pakendis 66 portsjonit
Kolm sünergiliselt interakteeruvat aminohapet
AAKG, L-ornitiin, L-lüsiin.
1000 mg iga koostisosa portsjonina.

AAKG - L-arginiin alfa-ketoglutaraat
Arginiin-alfa-ketoglutaraat on glutaarhappe ja arginiini keemiline ühend. Glutaarhape on sidrunhappetsükli produkt, mis on kõigi hapnikku hingavate organismide ainevahetuse viimane etapp, mida sageli nimetatakse Krebsi tsükliks. Arginiin on üks aminohapetest, mis esinevad meie kehas, osaledes aktiivselt kõige olulisemates eluprotsessides. Nende kahe molekuli kombinatsioon loob sünergistliku ühendi (need kaks ühendit töötavad koos tõhusamalt kui üksinda).

L-ornitiin
Orgaaniline keemiline ühend (mittevalguline aminohape, aluseline alarühm) - L-ornitiin on L-arginiini ja L-tsitrulliini kõrval üks karbamiiditsüklis osalevatest kolmest aminohappest, mis muudab selle täiuslikuks toimimiseks äärmiselt oluliseks meie kehast.

L-lüsiin
L-lüsiin on orgaaniline keemiline ühend eksogeensete, s.t asendamatute aminohapete rühmast. Nende olemus on see, et keha nõuetekohaseks toimimiseks peame neile lisade või toiduga pakkuma õiget kogust. Meie keha ei suuda neid ise sünteesida. Lisaks on see üks peamisi ühendeid, mis loovad kõik meie keha valgud. Siit ka rühma nimi, valgu aminohapped. L-lüsiinil on suur roll kaltsiumi imendumisel, lihaskoe ehitamisel, pärast raskeid vigastusi taastumisel ja paljude hormoonide või ensüümide tootmisel.

Kõik kolm aminohapet on tõeline "esmaabikomplekt" igale kulturistile ja jõusaali liikmele. Need kolm aminohapet töötavad aga veelgi paremini. See on sünergiline "pomm", mis toob teie treeningu ajal välja uskumatu jõu, energia ja jõu. See suurendab kasvuhormooni taset, tagab anabolismi ja muudab teid treeningu ajal kunagi paremaks.

Omadused OstroVit SUPREME PURE AOL
Suurendab anabolismi ja kiirendab treeningujärgset taastumist
Suurendab loomulikult kasvuhormooni sünteesi
Kolme aine sünergiline toime
See võib aidata suurendada jõudu ja vastupidavust
Toetab lipolüüsi protsessi, see tähendab rasvade põletamist
Toode, mis parandab une kvaliteeti

200 g
66
3 g
SUPPLEMENT FACTS
 Per 100 gPer portion
L-arginine alpha-ketoglutarate 33.3 g 1000 mg
L-ornithine HCL 33.3 g 1000 mg
L-lysine HCL 33.3 g 1000 mg

L-arginine alpha-ketoglutarate, L-ornithine HCL, L-lysine HCL.

Võtke 1 portsjon (3g) päevas.

Sarnased tooted
TESTED Zma 90 caps (zinc/magnesium/b6)
Tootekood: 112 ,   Maitse:
12,00 €
NUTREX Lipo-6 Black Ultra Concentrate 60caps
Tootekood: 4591 ,   Maitse:
34,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 5 lbs (2273g)
Tootekood: 10071 ,   Maitse:
65,00 € (-7%)
70,00 €
ON Gold Standard Pre Workout 30 servings
Tootekood: 10073 ,   Maitse:
33,00 €
SCITEC Protein Pancake 1036g
Tootekood: 10113 ,   Maitse:
19,50 €