Tootegrupid

PRIMEVAL LABS EAA MAX 30servings (BEST tasting EAA!)

Kaubamärk:
Hind:
36,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

VideoEAA Max eelised
- suurendab lihasvalkude sünteesi
- hoiab ära lihasvalkude lagunemise
- Suurendab jõudlust
- Toetab niisutust
- parandab ainevahetust
- võitleb nälja vastu
- kiirendab taastumist
- toetab lihaste kasvu
- Suurendage mitokondrite funktsiooni
- Ideaalne koolituseks ja treenimata päevadeks!

Primeval Labsi fännid on juba aastaid nõudnud põhjalikku aminohappelisandit, kuid tõtt-öelda pole ideaalse profiili (ja maitse) väljatöötamine sugugi väike saavutus.
Muidugi, oleks lihtne välja pumbata ainult mõni alaravitud BCAA-lisand, kuid see ei paku kõike, mida teie keha vajab lihaskoe tõhusaks sünteesimiseks. Kuid see pole meie jaoks piisavalt hea! Pikk ootamine on nüüd möödas, kui oleme turule toonud EAA Maxi - parima maitsega, kõige tõhusama ja efektiivsema annusega aminohappelisandi. EAA Max pakub täielikku asendamatute aminohapete profiili PLUS koos täieliku portsjoniga 2: 1: 1 BCAA-sid lihaste maksimaalseks kasvuks, parandamiseks ja taastumiseks!

EAA Max on teie kogu päeva aminohapete toidulisand. Kasutage seda treeningpäevadel treeningusiseseks kütuseks või muudel treeningupäevadel, et hoida püsivat asendamatut aminohapet lihastesse pumbates. Segage kühvel või kaks pool gallonit veepudelisse ja lonksake kogu päeva.
See on EAA Maxi puhul suurepärane asi, mida saab sõna otseses mõttes kasutada MITTE KUNAGI, KÕIK, et parandada lihaste kasvu ja taastumist!

Kui muud aminohappelisandid ebaõnnestuvad
- alatalitatavad koostisosad
- puudulik aminohapete profiil
- naeruväärne leutsiin: isoleutsiin: valiini suhe (nt 8: 1: 1, 10: 1: 1 jne)
- kohutav maitse
- oluliste elektrolüütide puudumine

Miks valida EAA Max?

Tüüpilised aminohappelisandid sisaldavad ainult kolme haruahela aminohapet (BCAA), mis koosnevad leutsiinist, isoleutsiinist ja valiinist. Kuigi BCAA toidulisanditel pole midagi valesti, ei ole need lihtsalt valkude sünteesiks ja taastamiseks vajalikud aminohapete spektrid. Mõelge sellele, nagu mängiksite jalgpallimängu ainult 6 mängijaga 11-st - see lihtsalt ei toimi!
Asendamatud aminohapped (EAA) sisaldavad seevastu kogu valikut aminohappeid, mida teie keha vajab uue koe ehitamiseks. EAA-sid nimetatakse "hädavajalikeks", kuna keha ei suuda neid ise sünteesida. Neid PEAB hankima toidu või toidulisandite kaudu.
Enamik inimesi ei söö piisavalt mitmekülgset toitu ja seetõttu jäävad kasutamata olulised EAA-rikkad toidud. Lisaks võivad mõned süüa tasakaalustatud toitu, kuid ei pruugi toitaineid korralikult omastada. Mõlemal juhul on lõpptulemuseks EKA puudus ja kasumi puudumine!
EAA-d mitte ainult ei stimuleeri valgusünteesi, vaid toetavad energia tootmist ja rakkude taastumist. Lisaks on EAA-d vaja täielikuks ja tervislikuks seedimiseks ja toitainete imendumiseks. Kõige olulisem on see, et EAA-d kaitsevad iga raku mitokondreid - ATP-d genereeriva raku "elektrijaama"! [1]
Kui kõik see kokku liita, on vastus selge, EAA-d puhuvad BCAA-d igati veest välja!

Segage 1 kühvel EAA Maxi (11,8 g) 600–1000 ml külmas vees ja tarbige treeningu ajal või kogu päeva treeningu ajal. Treeninguvälistel päevadel saab EAA Maxi kogu päeva jooksul tarbida, et parandada taastumist ja lihaste ülesehitust.

Sarnased tooted
MYPROTEIN Creatine Monohydrate - 250 tabs
Tootekood: 1365 ,   Maitse:
18,00 €
GRENADE Thermo Detonator 44caps
Tootekood: 1500 ,   Maitse:
15,00 € (-38%)
24,00 €
BPI Sports Best Creatine 300g
Tootekood: 10353 ,   Maitse:
32,00 €
SCITEC Monster PAK 20 packets
Tootekood: 378 ,   Maitse:
45,00 €
GRENADE 50 Calibre 2 annust SAMPLE
Tootekood: 2336 ,   Maitse:
2,00 € (-33%)
3,00 €