PROZIS 100% Soy Protein 900g

Kaubamärk:
Hind:
19,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Prozis 100% sojavalgu olulisemad omadused:
Kvaliteetne taimetoidu valguallikas
Täielik aminohapete profiil
Valk mängib rolli lihasmassi kasvatamisel ja säilitamisel
Valk aitab kaasa normaalsete luude säilimisele
Aspartaami, kunstlike värvainete ja säilitusaineteta
Sobib veganitele ja taimetoitlastele

100% taimepõhine
Tervis, üldine heaolu, kliimamuutused ja loomade heaolu suunavad üha enam inimesi taimepõhise eluviisi poole. Prozise juures oleme pühendunud sellele, et aidata teil saavutada oma treeningueesmärgid, olgu siis vegan toitumise järgimisel või lihtsalt erinevate võimaluste uurimisel.

Veganid ja taimetoitlased vastavad oma igapäevasele valguvajadusele taimse valguga, mida saadakse mitut tüüpi toidust, sojast ja teraviljast pähklite ja ubadeni. Söögid peavad siiski olema hästi läbi mõeldud, mis tähendab, et tuleb hoolikalt ette planeerida ja mitu võimalust on valmis kontorisse viimiseks või kiireks hilisõhtuseks õhtusöögiks. Sel ajal võivad toidulisandid olla kasulikud ja sellepärast lõi Prozis 100% sojavalgu: kiire, tervikliku ja mugava taimse valgu lahuse.
Enamik taimseid valgupulbreid ei ole täielikud, mis tähendab, et need ei sisalda kõigi üheksa asendamatu aminohappe optimaalset taset. Sojavalgu pulber on üks väheseid erandeid. See on täielik valguallikas, mis pakub kõiki aminohappeid, mida teie keha ei suuda toota ja mida tuleb toidust saada.

Sojaubadest tuletatud Prozis 100% sojavalgu 30% -line portsjon, banaanimaitseaine, sisaldab 25 g valku, ainult 116 kcal, 0 g suhkruid ja 1,4 g rasva. Lisaks on see rikas hargnenud ahelaga aminohapetes, tuntud ka kui BCAA-d, mille hulka kuuluvad leutsiin, isoleutsiin ja valiin.
Milleks?
Paljud köögiviljad ja teraviljad pakuvad suurepäraseid valguallikaid. Kuid soja paistab silma kvaliteedi, aminohapete profiili ja seeduvuse poolest. Prozis 100% sojavalk töötati välja selleks, et täiendada teie igapäevast valgu tarbimist väga mugaval, tervislikul ja maitsval viisil.

Kellele?
Prozise 100% sojavalk on kõrgekvaliteediline taimevalguallikas, mis on välja töötatud peaaegu kõigile, kes elavad aktiivset eluviisi ja soovivad oma dieedis valkude kogust suurendada.

Ükskõik, kas olete sportlane, kellel on konkreetsed valguvajadused, järgite taimetoitlasi või vegantoite või soovite lihtsalt loomset päritolu tooteid vähendada, on Prozise 100% sojavalk tervislik, maitsev ja täielik valgu toidulisand, mida vajate.

Ei ole lisatud!
GMOd
Aspartaam
Kunstlikud värvained
Säilitusained
palmiõli
Lisatud suhkrud


Sarnased tooted
ON Creatine Powder 600g
Tootekood: 1741
23,00 €
SCITEC G-BCAA 250caps
Tootekood: 961
30,00 €
BSN AminoX 1015g
Tootekood: 10002
47,00 €
BSN Syntha-6 Edge 1.8kg
Tootekood: 10010
49,00 €
GRENADE 50 Calibre 50 annust
Tootekood: 10018
39,90 € (-11%)
45,00 €