Tootegrupid

REDCON1 War Games 30 servings 174g

Kaubamärk:
Hind:
38,00 €
Kogus: - +

EESMÄRK:
E-SPORTI MAAIL ON PÜSIVAL AJAL, KUI MÄNGIJAD SURVAVAD OMA TULEMUSE PIIRANGUDEGA, ET OMA PALJU maksimeerida. ENNE DIGITAALSELT VÄLJAVÄLJALE KINNITAMIST veenduge, et oleksite sõjamängudega eelmäng. SÕJAMÄNGUD OLI MÕELDUD ELITE GAMERiga, et aidata edendada käe/silmade koordineerimist, toetada SÜNDIMISFUNKTSIOONI, samuti aidata vähendada silmade väsimust ja väsimust, mis on seotud kergete mängudega. VALMISTUGE SÕJAKS SÕJAMÄNGUTEGA.

KAS SA TAHAD TEADA, KAD SALADAD PRO MÄNGURID DOMINEERIMISEKS KASUTAVAD? SÕJAMÄNGUD. MEIE TÄIENDATUD MÄNGUVORM TOOB NOOTROOPIKAD JA KOOSTISOSAD, MIDA KAASAPÄEVASED MÄNGIJAD NÕUTAVAD VÄLJASTAMA VÄSIMUSE JA TUNNETUSEGA, ENERGIZEERITUD JA TÄIENDATUD MÄNGIMISEKS. SEE PROFESSIONAALNE HINNAVORM avab HÜPERFOOKUSE, LUBAB TEISE REAKTSIOONI AJALIKKUSE JA TOETAB PIKADE MÄNGIMISSessioonide ajal SILMA TERVIST.

Parimate tulemuste saamiseks segage (1) kulbitäis sõjamänge 200-400 ml veega või oma lemmikjoogiga ja tarbige 30 minutit enne mängimist. Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks tuleks WAR GAMESi võtta ainult enne mängusessioone.

KAS SÕJAMÄNGUD ON KÕIGILE OHUTUD?

Peate olema 18 -aastane või vanem. WAR GAMESi ei soovitata rasedatele, imetavatele naistele ega inimestele, kellel on tervislik seisund.

Sarnased tooted
SCITEC Carni complex 60tab
Tootekood: 361 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC BCAA+Glutamine Xpress 600g
Tootekood: 10161 ,   Maitse:
39,90 €
ON Opti-Men 90 tabs
Tootekood: 2233 ,   Maitse:
26,00 €