Categories

MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore elite 110caps

Brand:
Price:
30,00 €
Qty.: - +

Võimas termogeenne rasvapõletaja, millel pole midagi varjata

Sa ei taha küsitavaid koguseid sisaldavaid, ülehaibitud termogeenseid rasvapõletajaid, mis ei paku soovitud tulemusi. Seetõttu lõime Hydroxycut Hardcore® Elite’i – tõeliselt eliitse termogeense rasvapõletaja, mille valem on täielikult avaldatud.

See mitmekülgne valem pakub täpselt doseeritud võtmekoostisosi ning on täielikult avalikustatud sisuga, ilma varjavate erisegudeta. See tähendab, et erinevalt mõnest termogeensest rasvapõletajast, ei pea Hydroxycut Hardcore® Elite’ga spekuleerima – tead täpselt, mida oma kehasse paned.

Neli-ühes super termogeenne rasvapõletaja täieliku avaldatusega!

Hydroxycut Hardcore® Elite loodi super-rasvapõletajaks, millel on kõik olemas. See on loodud võimeka anhüüdse kofeiini kogusega – see on võimas termogeenik, mis võimendab energiataset ja fookust – see innovatiivne neli-ühes superrasvapõletaja ei paku vaid ühte, vaid nelja põhipunkti, et pakkuda ennekogematut sensoorset kogemust.

1. SUPER-TERMOGENEES

Põhipunktiks on supervõimas termogeenne sisu, mis on kombineeritud teiste sensoorikat võimendavate koostisosadega, mh. Coleus forskohlii ja L-teaniiniga, et pakkuda ainulaadset sensoorset kogemust.

2. EKSTREEMNE ENERGIA

Võimekas termogeenne sisu võimendab energiataset intensiivsuse suurendamiseks – isegi peale ainult ühte doosi

3. VÕIMENDATUD FOOKUS

Tänu termogeensele sisu on fookus võimendatud.

4. VÕIMAS KAALUKAOTUS

Põhipunktiks on toimeaine, mille efektiivsust on näidatud kahes kliinilises uuringus. Uuritavad, kes võtsid peamist koostisosa (rohelise kohvi ekstrakt  [C. canephora robusta]),  kaotasid 5kg 60 päevaga piiratud kaloritarbimisega toitumisel ning 1,7kg 8-nädalases uuringus, kombineerituna piiratud kaloritarbimisega toitumise ja mõõduka treeninguga. Enamus termogeenseid valemeid ei saa näidata kliinilistes uuringutes tõestatud toimeid, rääkimata siis kahest uuringust.

Kui oled valmis kogema hardcore-tulemusi ja konkurentsitut intensiivsust tõelisest neli-ühes super-termogeensest rasvapõletajast, siis oled valmis uue Hydroxycut Hardcore® Elite jaoks.

Hydroxycut Hardcore Elite  on super-termogeenne rasvapõletaja, mis pakub intensiivsust ümberdefineerivat sensoorset kogemust. 

 

Similar products
iFit NEON Blue 700ml
SKU: 1772 ,   Maitse:
3,50 €
SCITEC Thermo-X 100caps
SKU: 386 ,   Maitse:
18,50 €
MYPROTEIN Protein Brownie 75g
SKU: 10152 ,   Maitse:
2,00 €
CELLUCOR C4 G4 60servings
SKU: 10013 ,   Maitse:
40,00 € (-13%)
46,00 €
MUSCLETECH Cell-Tech Performance Series 3lb (1360g)
SKU: 10036 ,   Maitse:
42,00 €