Tootegrupid

5% NUTRITION Drink Sleep Grow Night Time Aminos 450g

Kaubamärk:
Hind:
39,90 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Teate, mida kasu saavutamiseks on vaja - sööge palju valku, palju kvaliteetseid süsivesikuid, treenige jõhkralt kõvasti, taastuge ja tehke seda kõike uuesti. Kui teete seda õigesti, saate kogu päeva jooksul valku. Aga öösel, kui sa magama lähed? Mida saate teha, et tundide kaupa veedate anaboolsed? Võite võtta Drink Sleep Grow Nighttime Aminos Rich Piana 5% toitumisega!

Drink Sleep Grow on BCAA-de võimas kombinatsioon, mis sisaldab aktiivset TR L-Leutsiini, mis on täiustatud ajaliselt vabastatud Leutsiini vorm koos EAA-de ja CEAA-dega. Lisaks saate kaasa raske kasvuhormoonide taastamise segu ja ühise tugikompleksi, mis loob valemi, mis on mõeldud tõsiseid tõstjaid silmas pidades!

Kui soovite kasvada, peate treenima nii raskelt kui taastuma. Drink Sleep Grow oli loodud lihaste kasvu stimuleerimiseks ükskõik mis kellaajal!

BCAA segu - Active TR ™ L-leutsiin, L-isoleutsiin, L-valiin - 6 grammi

Drink Sleep Grow sisaldab täiustatud BCAA segu, mis paistab rahva hulgast silma L-leutsiini ajastatud vabanemisega vormiga, mida tuntakse Active-TR ™ L-leutsiinina. See on järgmise põlvkonna leutsiinivorm, mille vabastamise tähtaeg on 2 tundi pärast selle allaneelamist. See tähendab valkude sünteesi laiendatud stimuleerimist, et saavutada ülim lihaste kasv ja taastumine. (1)

Kasvuhormooni taastumissegu - L-glutamiin, GABA ja Mucuna Pruriens - 3,6 grammi

Glutamiin - intensiivse treeningu stressiga toimetulemisel on suur osa taastumisel ja sinna tuleb glutamiin. See on aminohape, mis aitab hoida teid anaboolses seisundis, ja pole juhus, et see toimib BCAA-dega sünergistlikult, et stimuleerida valkude sünteesi, toimivad treeningu ajal antikataboolikuna ja soodustavad treeningujärgset taastumist.

GABA (gamma-aminovõihape) - see on valguvaba aminohape, mis toimib pärssiva neurotransmitterina. See tähendab, et see aitab vähendada ärevustunnet ja soodustab lõõgastumist, mis on ülioluline igal õhtul magama jäämiseks. Uuringute kohaselt stimuleerib see sageli ka une abistamist (2,3)

Mucuna Pruriens - see ajurveeda ravimtaim on L-Dopa looduslik allikas, mis on eelsood DG-le, neurotransmitterile, mis osaleb GH vabanemises. (4,5)

Tinglikult asendamatu aminohappe segu - L-karnitiin L-tartraat, N-atsetüül L-tsüsteiin - 1,001 grammi

L-karnitiin L-tartraat - kui mõtlete karnitiinist, mõtlete tavaliselt rasvade transpordile. Lisasime selle karnitiini versiooni, kuna see toetab testosterooni tootmist ja sellel on kataboolsed omadused.

NAC - üks kulturismi puudusi on stress, mille paneme oma maksa. See tuleb lihtsalt territooriumiga kaasa. Seetõttu oleme lisanud NAC, mis on võimas koostisosa, mis toetab maksa tervist ja talitlust. Kui arvestada kõigi toitude ja toidulisanditega, mida enamik raskekujulisi kulturiste võtab, peaks ilmnema, miks soovite mõelda pikaajaliselt nii kaugele, et säilitada oma maksa tervis ja toimimine tipptasemel.

Ühine tugisegu - D-glükoosamiinsulfaadi kaalium, metüülsulfonüülmetaan (MSM) - 600 mg

On ütlematagi selge, et terved liigesed on teie spordisaalis edu saavutamiseks üliolulised. Kuigi võite päeva jooksul kasutada ühise toe valemit, siis miks mitte kogeda eeliseid magades? Seetõttu lisasime Drink Sleep Grow ühise tugisegu. Lõppude lõpuks peavad ka teie liigesed taastuma.

Asendamatute aminohapete segu - L-fenüülalaniin, L-treoniin, L-histidiin, L-metioniin - 155 mg

Värskeimad kliinilised uuringud näitavad, et valkude sünteesi stimuleeritakse suuremal määral, kui lisatakse täiendavaid EAA-sid, mistõttu lisasime need valemisse. Kõige värskemate uuringute tipus püsimisel võite arvestada rikkaliku Piana 5% toitumisega.

Aktiivne TR ™ L-leutsiin - see täiustatud koostisosa on L-leutsiini spetsiaalne ajaliselt vabastav vorm, mis hakkab aeglaselt seedima 2 tundi pärast allaneelamist, muutes selle ideaalseks öiseks kasutamiseks.

Sega 1 portsjon rikkalikku Piana 5% toitumisjooki Sleep Kasvatage 400 ml vees 15-30 minutit enne magamaminekut.

Nagu kõigi öiste toidulisandite puhul, soovitame individuaalse taluvuse hindamiseks alustada poole serveeringuga.

Sarnased tooted
SCITEC Beta Carotene 90 caps
Tootekood: 1848 ,   Maitse:
9,00 €
SCITEC ZMB6 (ZMA) 60caps
Tootekood: 341 ,   Maitse:
9,00 €
SCITEC Jumbo Pak 44 pak
Tootekood: 379 ,   Maitse:
40,00 €
MYPROTEIN Protein Brownie 75g
Tootekood: 10152 ,   Maitse:
2,00 €
BPI Sports Best Bcaa 300g - 2015 nr1 Amino maailmas!
Tootekood: 10000 ,   Maitse:
28,00 €