Tootegrupid

Kohaletoimetamine

Smartpost pakiautomaat 3,00€

Mugav, kiire ja 100% ilmastikukindel.
NB! Tasuta transport ostudelt alates 100€

SmartPOST pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kohtades ja seda paki kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Kui soovite pakki saada kätte järgmisel päeval, siis peate ostu iFitist sooritama tööpäeval (E-R) enne kella 16:00. Sel juhul jõuavad pakid eeldatavalt sihtkohta juba järgmisel päeval. Kui sooritate ostu pärast kella 16:00, jõuab pakk valitud automaati ülejärgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 16:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse automaatidesse ülejärgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad
Automaatide täitmise kellaajad

KULLER 4,50€ UKSEST-UKSENI KULLERTEENUS

Alates 100€ ostu puhul saatmine TASUTA!

Kui hindate mugavust ja lihtsust.

Soovite saada tellitud paki kätte kodust lahkumata? Kullerteenus toob Teie pakid eeldatavalt kohale juba järgmiseks päevaks, kui sooritate iFitist ostu tööpäevadel (E-R) enne kell 16:00. Kui teete ostu pärast kella 16:00, jõuab pakk teie ukse taha ülejärgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 16:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel ostetud kaubad toimetatakse teieni ülejärgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine

Saadetis edastatakse paki saajani sinna, kuhu ta on selle tellinud. Vahet pole, kas tellid selle koju või töö juurde! Kullerteenust valides saate valida ka ajavahemiku, mis kell soovite pakki kätte saada. Saadetise üleandmise päeva hommikul saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS täpse kellaajaga. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist.

Paki kättetoimetamise täpsus on SmartKULLER teenuse puhul +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. 

Tulete ise pakile järele 0,00

Kõige soodsam viis kaubad kätte saada!

Kõik tooted on meil laos kohe olemas ja seetõttu võib kaubale ka ise järele tulla. Nii ei pea te mingeid lisatasusid selle eest maksma. 

Pakkide väljastamine toimub iFit Tallinna esinduses, aadressil Tartu maantee 52, Tallinn tööpäeviti kell 11:00-18:00. Pakki hoiame esinduses 14 päeva
Paki väljastamine toimub isikut tõendava dokumendi alusel.