Tootegrupid

5% NUTRITION Kill It 288g

Kaubamärk:
Hind:
38,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Liiga palju eeltreeninguid keskendub sellele, et olla liiga stimuleeriv ja liiga vähe jõudlust, mis võib põhjustada treeningute halvenemist ja soovimatuid energiakahjustusi. 5% Nutrition’s TAPP! Enne treeningut keskendutakse just õige energiakoguse pakkumisele, kuid koostisosadega, mis annavad tõelist kasu jõudluse osas ja toetavad lihaste taastumist.
Suure koguse arginiini sisaldusega saadakse lämmastikoksiid (NO). Lämmastikoksiid on võtmerakkude signaalija, mis laiendab veresooni. Kui teie veresooned avatakse niimoodi laiemalt, saate rohkem verevoolu ja rohkem hapnikku töötavatesse lihastesse, andes teile hullumeelsed pumbad, nagu ükski teine turul olev lämmastikoksiidi võimendaja.
KILL IT sisaldab ka teist arginiini suurendava lämmastikoksiidi eellast, tsitrulliinmalaati. Tsitruliin on efektiivne, kuna väldib ensüüme, mis seda lagundavad ja eemaldavad maksas, vähendades selle efektiivsust. Malaadi osa on õunhappest, mis aitab teie kehal taastada rohkem ATP energiat. See on energia, mida kasutatakse lihaste kokkutõmmetes. See tähendab, et saate Citrulline Malate'lt suurepärase pumba ja teil on suurem lihasvastupidavus väiksema lihasväsimusega, mis tähendab nii meeletuid pumpasid kui ka jõudlust! Pumba mõistatuse kolmas tükk on L-Norvaliini lisamine, see pärsib lämmastikoksiidi eemaldavate ensüümide toimet, see tähendab, kui olete pumbatud.
Jõudlust parandavad raskete lööjate lisamine, nagu kreatiin energia saamiseks, karnosiin ja beeta-alaniin, et parandada lihaste kontraktiilsust ja viivitada väsimust. Lõpuks pakutakse vaimset fookust türosiiniga, mis on neurotransmitterite tootmise ja toimimise peamine koostisosa ning loomulikult kõigi lemmik kofeiin just õiges koguses, et tekitada stimuleerivat toimet ilma pumpa või jõudlust pidurdamata.
Lõpuks lisatakse higistamise käigus kaotatud elektrolüütide sisaldus kookosvee kontsentraadina, mis muudab selle efektiivseks ja tagab keha positiivse vedeliku tasakaalu. KILL IT on kahtlemata üks kõige terviklikumaid treeningueelseid preparaate, mis täna saadaval on, vaidlustame teid parema leidmiseks!

Toetab lihaste taastumist ja kasvu.
Pakub vaimset keskendumist ja energiat.
Täiendab elektrolüüte.
Aitab hullumeelsete pumpade hankimisel ja veelgi olulisemal hoidmisel!

1 portsjon: 11,9 g kulp

Vitamiin B3 (niatsiinamiidina) 30 mg
Magneesium (kreatiinina MagnaPower® (magneesiumkreatiini kelaat)) 120 mg
Naatrium (naatriumtsitraadina) 24 mg
Kaalium (kaalium Citratie ja toorkookosvee kontsentraadina) 42 mg
L-tsitruliin 4000 mg
Beeta-alaniin (CarnoSyn®) 2000 mg
Magneesiumkreatiini kelaat (Kreatiin MagnaPower®) 1500 mg
L-tauriin 1000 mg
N-atsetüül-L-türosiin 500 mg
Kreatinool-O-fosfaat (COPMax ™) 500 mg
Veevaba kofeiin 250 mg
L-norvaliin 125 mg
Rhodiola Rosea ekstrakt (juur) 75 mg

Muud koostisosad:

Looduslikud ja kunstlikud maitseained, sidrunhape, sukraloos, ränidioksiid, punane # 40

Täiskasvanutele mõeldud toidulisandina segage 1 portsjon (1 kulp) Kill It’i 200–250 ml veega 30 minutit enne treeningut tühja kõhuga. Ärge ületage soovitatud portsjonit. Unetuse vältimiseks ärge võtke 4 tunni jooksul enne magamaminekut.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
SCITEC Macatron 108 caps
Tootekood: 1718 ,   Maitse:
24,00 €
SCITEC TGH 240g unflavored
Tootekood: 1847 ,   Maitse:
18,90 € (-21%)
24,00 €
SCITEC Leucine 100tbl BB 04/21
Tootekood: 2429 ,   Maitse:
5,00 € (-44%)
9,00 €
SCITEC Daily Vita-Min 90 tabl.
Tootekood: 1997 ,   Maitse:
15,00 €
ANIMAL Flex 44pakki
Tootekood: 2056 ,   Maitse:
40,00 € (-11%)
45,00 €