Tootegrupid

5% NUTRITION Kill It RELOADED 30servings

Kaubamärk:
Hind:
39,90 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Ülima treeningueelse treeningu jaoks on olemas uus kandidaat - Kill It Reloaded! See on raske treeningueelne treening, mis on relvastatud, ohtlik ja kategooria ülevõtmiseks mõeldud. Meie uus ja täiustatud KILL IT on loodud selleks, et anda teile rohkem pumpa, rohkem energiat ja teravat laserit. Laetud 325 mg kofeiiniga, kasutades 2,5 grammi tööstuse kõige stabiilsemat glütseroolipulbrit GlycerolPump ™ koos 4 grammi puhta L-tsitrulliiniga, on Kill It Reloaded kindlasti teie uus vana lemmiktreening.

● 4 grammi puhast L-tsitrulliini
● 2,5 grammi GlycerPump ™
● 325 mg kofeiini portsjoni kohta
● Võimas nootroopne segu teravaks laseriks
● 4 maitsvat maitset

Nüüd on veevaba kofeiini ja kofeiintsitraadiga kokku 325 mg kofeiini ning kofeiintsitraat kiiremaks energia saamiseks, samuti InFinergy ™ Di-Caffeine Malate, puhverdatud kofeiinivorm, mis sisaldab 75% kofeiini ja 25% õunhapet kiire energia saamiseks ilma kõhuhädadeta . See kofeiiniversioon laiendab energiamõjusid, vähendades samas "krahhi" võimalust, nii et saate seda spordisaalis tappa nii kaua, kui see võtab ja lõpuks on tal veel palju energiat.
MIS PUMPADEST?
Kill It Reloaded ründab pumpa kahel viisil - suurendades lämmastikoksiidi ja sundides vett lihastesse tohutute hullumeelsete pumpade jaoks! 4 grammi L-tsitrulliiniga - mis on kõige tõhusam saadaolev lämmastikoksiidi revaktsineerija, 150 mg L-Norvaliini veelgi suurema lämmastikoksiidi lisamiseks ja 2,5 grammi GlycerPump ™, glütserooli toidulisandite uus juht liialt küllastunud veega. põhinevad pumbad, dramaatiliselt paranenud hüdratsioon, rohkem vastupidavust ja klompide puudumist! Kill It Reloaded ei peatu siin - teete nalja? Seal on 2 grammi Tauriini, mis töötab koos GlycerPumpiga sünergiliselt pumpade jaoks, mis rebis teie särgi varrukad kohe lahti!
KREATIIN rohkema jõu ja vastupidavuse saavutamiseks
Rikas Piana on seda teinud juba algusest peale - nii et võite oodata tõsist kreatiinisegust Kill It Reloaded - me räägime veevabast kreatiinist, kreatiinist MagnaPower ja kreatiinpüruvaadist, kõik 2,5-grammises annuses - ja seal on 2-grammine annus beeta-alaniini - nii saate täieliku vastupidavuse, jõu, jõu ja jah, kui saate sellega hakkama, veelgi rohkem pumpasid
LÕPUKS, FOOKUS!
Kui sellest kõigest ei piisanud, on olemas võimas nootroopne segu koos koliinbitartraadi, L-Theanine'i ja Huperzine A-ga, et saada teid õigesse mõtteviisi, olles valmis vallutama võimla ägeda vaimse keskendumise ja motivatsiooniga.

Segage üks kühvel (17 g) Rich Piana Kill It-i portsjonit enne treeningut 15-30 minutit enne igat treeningut ja tapja energia löömiseks. Uute stimulanti sisaldavate toidulisandite puhul hindavad kasutajad kõigepealt taluvust poole kühveldatud portsjoniga. Rich Piana Kill See on tugev treeningueelne segu, mida soovitame mitte võtta õhtuti ega ületada maksimaalset annust 1 kühvel vaid treeningpäevadel.

Sarnased tooted
ON BCAA 1000 200 caps
Tootekood: 296 ,   Maitse:
24,00 €
SCITEC Bcaa 6400 375tab
Tootekood: 368 ,   Maitse:
29,00 €
SCITEC Joint-X 100caps
Tootekood: 397 ,   Maitse:
14,00 €
SCITEC Daily Vita-Min 90 tabl.
Tootekood: 1997 ,   Maitse:
14,00 €
BSN AminoX 435g
Tootekood: 10003 ,   Maitse:
24,90 €