Tootegrupid

5% NUTRITION Liver and Organ Defender Legendary Series 270 caps

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
39,90 €
Kogus: - +

Kui olete kulturist, on see kõik kasumis. Sel põhjusel kipume tegema agressiivseid toitumis- ja toidulisandivalikuid. Kulturismi elustiil võib aga olla raske elunditele, nagu süda, maks, eesnääre ja neerud. Mis juhtub, kui kombineerite nõuded süüa rohkem toitu, agressiivsed toidulisandite valikud ja kiire massi juurdekasv? Sellel on suur mõju keha organitele. Rääkimata sellest, et terve nahk on ka paljude kulturistide jaoks oluline murekoht. See on mõjuval põhjusel. Suurenenud hormoonide tase võib nahka kahjustada.

Siin tuleb mängu 5% Nutrition Liver & Organ Defender. Me mõistame tervete elundite ja naha tähtsust. Seetõttu oleme loonud ülimalt hästi doseeritud tervikliku valemi. See võimas toode katab kulturistide ja sportlaste põhilised tervisevajadused. Kas olete tsüklis, pärast tsüklit või olete lihtsalt mures oma heaolu pärast? Sellest hoolimata on mõttekas oma tervise eest hoolt kanda. Liver & Organ Defender on toode, mida soovite enda kõrval seista.

SÜDAME TUGI
Terve südame tähtsus on ütlematagi selge. Olgem ausad, teie süda vastutab suuresti teie elus hoidmise eest. Süda pumpab verd kogu kehas ning kannab hapnikku ja toitaineid.

Alustage Liver & Organ Defenderiga!

Viirpuu marja pulber - 1100 mg
Hawthorn Berryl on traditsiooniline meditsiinis pikk kasutuslugu. Selle põhjuseks on selle kõrge fütotoitainete sisaldus. Nende hulka kuuluvad tanniinid, flavonoidid, proantotsüanidiinid ja fenoolhapped.

Alfa-lipoehape - 400 mg
Alfa-lipoehape või ALA on võimas antioksüdant, mida keha toodab peamiselt mitokondrites. ALA vähendab oksüdatiivset stressi.

Küüslaugu ekstrakt - 300 mg
Küüslaugul on nii traditsiooniline meditsiiniline kui ka kulinaarne ajalugu.

Dimagneesiummalaat - 250 mg
Magneesium on oluline mineraal, mis osaleb sadade funktsioonide täitmisel. Nende hulka kuuluvad luu tervise ja kaltsiumi imendumise toetamine. Magneesium on kulturistidele oluline, kuna see osaleb närviülekandes, lihaskontraktsioonides ja südame tervises. Mõelge sellele korraks. Madal magneesiumisisaldus tähendab halbu kontraktsioone treeningu ajal. See peaks olema viimane asi, mida soovite! See vorm ühendab magneesiumi õunhappega, mis mängib rolli ATP energiasüsteemis.

CoQ10 - 25 mg
Seda leidub peamiselt mitokondrites. CoQ10 toimib antioksüdandina ja on osa ATP energiasüsteemist. Tervelt 95% keha energiavajadusest toodab ATP energiasüsteem. Süda pole erand. Tegelikult vajavad süda, maks ja neerud palju energiat. Neil on ka loomulikult kõrge Co-Q 10 kontsentratsioon. Lisaks energia metabolismi soodustamisele aitab Co-Q10 toetada südame tervist.(1)

MAKSA TOETUS
Maks kaalub veidi üle 3 naela. See on umbes jalgpalli suurune. Lisaks on see keha suurim elutähtis organ. See kontrollib sõna otseses mõttes sadu keemilisi toiminguid kehas. Tavainimesega võrreldes panevad kulturistid oma maksale palju stressi. Selle põhjuseks on nende agressiivne toidulisandite kasutamine. See on tingitud ka tavapärasest suuremast valgutarbimisest. Maks peab vaatamata suurenenud stressile ikka kõike filtreerima. Vastuseks sellele dilemmale edendab Liver & Organ Defender maksa tervist ja funktsiooni. Sellel muljetavaldaval tootel on kõikehõlmav koostisosade kompleks, mis ületab kõik, mida konkurents pakub.

N-atsetüül tsüsteiin - 1000 mg
N-atsetüül tsüsteiin ehk NAC koosneb aminohappest tsüsteiinist, millele on kinnitatud atsetüülrühm. See parandab imendumist ja stabiilsust. Pärast tarbimist metaboliseerub NAC glutatiooniks. See ühend on tuntud kui üks võimsamaid antioksüdante. NAC eemaldab vabad radikaalid ja detoksifitseerib maksa.(2)

Piimaohaka pulber - 600 mg
Piimaohakas on ravimtaim, mida on traditsioonilises meditsiinis pikka aega kasutatud. Aastate jooksul on piimaohakast saanud üks tuntumaid ja tõhusamaid maksa tervise koostisosi. Milk Thistle toimeainet tuntakse silimariini nime all.

Twin Tiger – L-glutatioon – 30 mg
Nagu märgitud, on glutatioon üks võimsamaid antioksüdante. See koosneb aminohapetest glutamiin, glütsiin ja tsüsteiin. See koostisosa aitab detoksifitseerida nii maksa kui ka kogu keha. NAC, Milk Thistle ja Twin Tiger(™) Glutathione kombinatsioon eristab Liver & Organ Defenderit konkurentidest. Miks? Lihtne. Kuigi teistel toodetel võib olla üks või kaks neist koostisosadest, ei ole neil kõiki kolme.(3)

EESNÄRE TOETUS
Eesnääre on osa meeste reproduktiivsüsteemist. See vastutab peamiselt sperma valmistamisele kaasaaitamise eest. Peamine eesnäärmega seotud tervisemure on laienemine. Seetõttu on mõttekas teha kõik endast oleneva, et hoida oma eesnäärme terve.

Saw Palmetto – 1000 mg
Saw Palmetto pärineb Ameerika Ühendriikide kaguosast. Tänapäeval kasutatakse Saw Palmettot tavaliselt eesnäärme tervise toetamiseks.(4)

NEERETUGI
Neerud on üks kõige olulisemad elundid kehas. Nende peamine ülesanne on jääkainete filtreerimine verest. Ekstreemsete kulturistide elustiiliharjumused koormavad teie neerusid täiendavalt. Seetõttu on neerude optimaalseks toetamiseks mõttekas kasutada Liver & Organ Defenderit.

Cordyceps Sinensis - 500 mg
Korditseps on traditsioonilises hiina meditsiinis sajandeid kasutatud seen. See toimib üldise tervise toonikuna. Seened on seen; Korditseps tekkis Hiina mägistes piirkondades elanud röövikutelt. Korditsepsit kasutatakse stressi vastu võitlemiseks, väsimuse leevendamiseks ja neerude tervise toetamiseks.(5)

NAHA TUGI
Kes ei tahaks selget ja tervet nahka? Terve nahk näeb hea välja ja see on hea tervise märk. On ütlematagi selge, et hea jume on visuaalselt tugevaks eeskujuks. Selle eeliseks on stereotüüpse kuvandi muutmine kulturismist kui ebatervislikust elustiilist. Lisaks mängib akneprobleemide puhul võtmerolli kõrgenenud hormoonitase. See on parimal juhul ebameeldiv nahahaigus. Liver & Organ Defender toetab tervet nahka ja vähendab aknega seotud probleeme.

Tsink-bisglütsinaatkelaat - 300 mg
Tsink on võtmemineraal mitmel põhjusel. See mängib võtmerolli testosterooni tootmisel. Samuti toetab see valkude ainevahetust ja immuunsüsteemi tervist. Lisaks võitleb tsink aknega ja toetab naha tervist.

Seleenglütsinaatkelaat - 70 mcg
Seleen on kriitiline mikroelement, mis aitab vähendada akne põhjustatud armide teket. See suurendab naha elastsust. Samuti kaitseb see nahka oksüdatiivse stressi negatiivsete mõjude eest.

TÄIENDAVAD FAKTID

PORTSENDI SUURUS: 9 kapslit PORTSINE KOHTA: 30
PÄEVAVÄÄRTUS SERVINGU KOHTA
D-vitamiin (kolekaltsiferoolina) 20 mcg 100%
B6-vitamiin (püridoksiinvesinikkloriidina) 30 mg 1765%
Magneesium (dimagneesiummalaadina) (Albion™) 50 mg 12%
Tsink (tsinkbisglütsinaatkelaadina) (TRAACS™) 30 mg 273%
Seleen (seleeniglütsinaadina) (Albion™) 70 mcg 127%
SÜDAME TUGI†:
Viirpuumarja (Crataegus laevigata) (puuviljade) pulber 1100 mg *
Alfa-lipoehape 400 mg*
Küüslaugu (Allium sativum L.) (sibul) ekstrakt 300 mg *
Dimagneesiummalaat (Albion™) 250 mg*
Ubidekarenoon (Co-Q10) 25 mg*
MAKSA TUGI†:
N-atsetüül-L-tsüsteiin 1000 mg*
Piimaohaka pulber (seemned) 600 mg*
L-glutatioon (TwinTiger™) 30 mg*
EESMÄRGE TUGI†:
Saw Palmetto (Serena repens) (marjad) 1000 mg *
NEERITUGI:
Cordyceps Sinensis (terve) 500 mg *
NAHA TUGI†:
Tsink-bisglütsinaatkelaat (TRAACS™) 300 mg*
Seleenglütsinaat (Albion™) 7000 mcg*
*Päevakäive ei ole määratud
†Toidu- ja ravimiamet ei ole neid väiteid hinnanud. See toode ei ole ette nähtud ühegi haiguse diagnoosimiseks, raviks, ravimiseks ega ennetamiseks.
Muud koostisained: želatiin (kapsel), mikrokristalliline tselluloos, magneesiumstearaat ja ränidioksiid

Võtke 3 kapslit päeva esimese toidukorra ajal, 3 kapslit pärastlõunase söögikorra ajal ja 3 kapslit päeva viimase toidukorra ajal.

Sarnased tooted
MYPROTEIN Creatine Monohydrate - 250 tabs
Tootekood: 1365 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
23,00 €
MUSCLEMEDS Carnivor Mass 2.5kg
Tootekood: 10028 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
68,00 €
MUTANT Mass 6.8 kg (15 lbs)
Tootekood: 10046 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
75,00 €
ON Serious Mass 12 lbs (5443g)
Tootekood: 10077 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
69,90 € (-7%)
75,00 €
HEALTHY ORIGINS Pro-Biotic 30 Billion CFU´s 60VCaps
Tootekood: 2214 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
32,00 €