Tootegrupid
mentality.png Zoom

5% NUTRITION Mentality 90 Caps BB 09/22

Kaubamärk:
Hind: 29,90 €
19,90 €

Edu nii kulturismis kui ka elus nõuab meistri mõtteviisi. Kui soovite oma eesmärke saavutada, peate olema valmis tegema kõik, mis töö tegemiseks vajalik on. Iga raskekujuline kulturist või sportlane on seda spordiala kõrgemale tõstnud ja iga edukas inimene on oma unistustega sellise mõtteviisiga tegelenud.

Mentaliteedil on võimas uus valem, mis sisaldab tõhusat nootroopikumide ja energiat andvate ainete kombinatsiooni, mis edendab kognitiivset funktsiooni, intensiivset vaimset energiat, vähendab vaimset väsimust, suurendab fookust ja parandab vaimset toimet.

Mind Mind Matteri vaimse jõu segu - 459 mg
Meie eksklusiivne Power Blend koosneb tõhusatest kognitiivsetest võimendajatest nagu Panax ženšenn, L-fenüülalaniin, TeaCrine®Theacrine, alfa lipoehape, sulbutiamiin, Ginkgo Biloba, Gotu Kola, L-Theanine ja Toothed Clubmoss. Need üheksa tugevat koostisosa töötavad koos, et parandada vaimset toimet, parandada meeleolu, suurendada fookust ja leevendada vaimset väsimust. Kui teil on keeruline treening või ees ootav päev, on see segu, mida vajate. (1,2,3)

PsychoStim Adder-All-In Energy Burst - 260 mg
Me kasutame kolme tüüpi kofeiini spetsiaalset segu, et kogeksite värinateta ja krahhivaba energiat: roheline tee, Infinergy ™ dikofeiinimalaat ja Guarana. Seejärel lisame kofeiini mõju leevendamiseks teobromiini. See kombinatsioon loob sujuva, kokkupõrketa, ajastatud vabastamise energiaefekti, mis kestab tunde.

Lucid Focus neurotransmissioonisegu - 258 mg
See võimas Focus Blend sisaldab alfa GPC-d, koliini bitartraati ja DMAE-d, mis muunduvad kehas koliiniks. See on segu, mis aitab teil keskenduda antud ülesandele, olenemata sellest. (4,5,6)

Ajušoki kognitiivse süütesegu - 40 mg
Kas vaatate pikka päeva, mis nõuab teilt parimat? See segu pakub N-metüültüramiini ja Higenamiini, mis toimivad sünergiliselt, et edendada vaimset võimekust, mida võib vajada raske treening või pikk päev tööl või koolis. (7)

Vitamiin B-12
Vitamiin B-12 aitab toitu muundada energiaks ja aitab stressi kontrolli all hoida, mis on põhjused, miks oleme seda efektiivselt doseerinud ja lisanud valemisse Mentality.

Portsjoni suurus: 2 kapslit
Portsjonid konteineri kohta: 30

Kogus 5% toitumisharjumuse kohta:
Vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriidina) 12mg
Vitamiin B12 (metüülkobalamiinina) 600 mikrogrammi
Kaltsium (dikaltsiumfosfaadina) 26 mg
Mind Mind Matteri vaimse jõu segu - 459mg:
Panaxi ženšenni ekstrakt (juur), L-fenüülalaniin, teekriin (TeaCrine® kujul), alfa-lipoehape, sulbutiamiin, ginkgo biloba ekstrakt (leht), Gotu Kolu ekstrakt (Centella asiatica) (rohttaim), L-Theanine, hambaleht (Huperzia) serrata) (õhust osad) (standarditud 1% Huperzine A kohta)
PsychoStim Adder-All-In Energy Burst - 260 mg:
Kofeiin (rohelisest teest (Camellia sinensis) (leht)), dikofeiinimalaat (Infinergy ™), guaraanaseemneekstrakt (PauUinta cupana), teobromiin
Lucid Focus neurotransmissioonisegu 258mg:
Alfa-glütserüülfosforüülkoliin (Alfa-GPC), koliinbitartraat, dimetüületanoolamiini DL-bituartraat (DMAE)
Ajušoki kognitiivse süütesegu - 40 mg:
N-metüültüramiinvesinikkloriid, higenamiinvesinikkloriid

Muud koostisosad 5% toitumisharjumustes:
Taimne tselluloos, riisipulber, ränidioksiid, magneesiumstearaat

Võtke 3 kapslit koos hommikusöögiga. Päevase söögikorra ajal võite soovi korral võtta lisaks 3 kapslit. Treeningueelse režiimi osana virnastage Mentality täiskomplekti F * ck abil suurepärase treeningkogemuse saamiseks. Mentaliteet sisaldab kofeiini.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
ON BCAA 5000 Powder 345g
Tootekood: 131 ,   Maitse:
36,00 €
SCITEC Amino 5600 500 tab
Tootekood: 346 ,   Maitse:
34,00 €
SCITEC Mega Arginine 140 tab
Tootekood: 536 ,   Maitse:
26,00 €
MUSCLEMEDS Carnivor 2000g
Tootekood: 10026 ,   Maitse:
85,00 €
ON 100% Whey Gold Standard 1 lbs (450g)
Tootekood: 10068 ,   Maitse:
25,00 €