5% NUTRITION Mentality 90 Caps

Kaubamärk:
Hind:
29,90 €
Kogus: - +

 

Edu nii kulturismis kui ka elus nõuab meistri mõtteviisi. Kui soovite oma eesmärke saavutada, peate olema valmis tegema kõik, mis töö tegemiseks vajalik on. Iga raskekujuline kulturist või sportlane on seda spordiala kõrgemale tõstnud ja iga edukas inimene on oma unistustega sellise mõtteviisiga tegelenud.

 

Mentaliteedil on võimas uus valem, mis sisaldab tõhusat nootroopikumide ja energiat andvate ainete kombinatsiooni, mis edendab kognitiivset funktsiooni, intensiivset vaimset energiat, vähendab vaimset väsimust, suurendab fookust ja parandab vaimset toimet.

 

Mind Mind Matteri vaimse jõu segu - 459 mg
Meie eksklusiivne Power Blend koosneb tõhusatest kognitiivsetest võimendajatest nagu Panax ženšenn, L-fenüülalaniin, TeaCrine®Theacrine, alfa lipoehape, sulbutiamiin, Ginkgo Biloba, Gotu Kola, L-Theanine ja Toothed Clubmoss. Need üheksa tugevat koostisosa töötavad koos, et parandada vaimset toimet, parandada meeleolu, suurendada fookust ja leevendada vaimset väsimust. Kui teil on keeruline treening või ees ootav päev, on see segu, mida vajate. (1,2,3)

 

PsychoStim Adder-All-In Energy Burst - 260 mg
Me kasutame kolme tüüpi kofeiini spetsiaalset segu, et kogeksite värinateta ja krahhivaba energiat: roheline tee, Infinergy ™ dikofeiinimalaat ja Guarana. Seejärel lisame kofeiini mõju leevendamiseks teobromiini. See kombinatsioon loob sujuva, kokkupõrketa, ajastatud vabastamise energiaefekti, mis kestab tunde.

 

Lucid Focus neurotransmissioonisegu - 258 mg
See võimas Focus Blend sisaldab alfa GPC-d, koliini bitartraati ja DMAE-d, mis muunduvad kehas koliiniks. See on segu, mis aitab teil keskenduda antud ülesandele, olenemata sellest. (4,5,6)

 

Ajušoki kognitiivse süütesegu - 40 mg
Kas vaatate pikka päeva, mis nõuab teilt parimat? See segu pakub N-metüültüramiini ja Higenamiini, mis toimivad sünergiliselt, et edendada vaimset võimekust, mida võib vajada raske treening või pikk päev tööl või koolis. (7)

 

Vitamiin B-12
Vitamiin B-12 aitab toitu muundada energiaks ja aitab stressi kontrolli all hoida, mis on põhjused, miks oleme seda efektiivselt doseerinud ja lisanud valemisse Mentality.

 

Võtke 3 kapslit koos hommikusöögiga. Päevase söögikorra ajal võite soovi korral võtta lisaks 3 kapslit. Treeningueelse režiimi osana virnastage Mentality täiskomplekti F * ck abil suurepärase treeningkogemuse saamiseks. Mentaliteet sisaldab kofeiini.

Sarnased tooted
SCITEC Mega Creatine 150 tbl
Tootekood: 380 ,   Maitse:
13,50 €
SCITEC Bcaa Xpress 500g
Tootekood: 771 ,   Maitse:
35,00 €
BSN N.O.-XPLODE 3.0 - 50 servings
Tootekood: 10007 ,   Maitse:
38,00 €
CELLUCOR C4 G4 30servings
Tootekood: 10012 ,   Maitse:
33,00 €
CELLUCOR C4 G4 60servings
Tootekood: 10013 ,   Maitse:
40,00 € (-13%)
46,00 €