5% NUTRITION Real Carbs 1800g

Kaubamärk:
Hind:
49,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Paljud söögikordade asendajad sisaldavad rafineeritud, töödeldud ja madala kvaliteediga toite, mis on rohkem seotud kütteväärtuse, mitte kvaliteetsete toitainetega. Sellepärast töötas 5% Nutrition välja päristoidu, mis on maitsev, mugav, kuid mis kõige tähtsam toitainete tihe süsivesikute toidulisand, mis on valmistatud tõelistest toiduallikatest.
Päris toit on segu kogu toidu süsivesikute allikatest, mis koosneb päris magusast kartulist, jamssidest, kaerahelvestest ja kuivatatud puuviljadest. Sobib kasutamiseks valguga hea toidukorra saamiseks liikvel olles või kvaliteetse lisakalori lisamiseks, kui tervete toitude söömine võib olla keeruline.
Madala glükoosisisaldusega süsivesikute allikad eraldavad ühtlast energiat ja ei mõjuta kahjulikult vere glükoositaset ja insuliinitundlikkust, muutes need vähem tõenäoliseks soovimatu keharasvana.

REAL FOOD oli loodud selleks, et teil oleks mugav oma makrosid tabada! See seguneb loksutavas pudelis või klaasis segades ja oli mõeldud nii heaks maitsmiseks, et saaksite seda nädalate kaupa mitu korda päevas tarbida, ilma et maitsest igavaks saaksite!

Sisaldab kogu toidu süsivesikute allikaid.
Madal GI.
Mugav ja maitsev.
Ideaalne tervislikuks söögikorraks liikvel olles.
Maitsev maguskartuli pirukamaitse


Võib võtta koos valguga söögi ajal või üksi kogu päeva jooksul, toimides suurepäraselt ka pärast treeningut!

Sarnased tooted
NUTREX Outlift 20annust
Tootekood: 1801 ,   Maitse:
40,00 €
SCITEC Mega Creatine 150 tbl
Tootekood: 380 ,   Maitse:
13,50 €
SCITEC Liquid Arginine 1000ml Orange
Tootekood: 522 ,   Maitse:
24,00 €
Scitec Ginkgo Biloba 100 tab
Tootekood: 631 ,   Maitse:
8,50 €
ANIMAL Flex 44pakki
Tootekood: 2056 ,   Maitse:
35,00 €