Tootegrupid

APOLLO´S HEGEMONY Alpha GPC 90caps

Kaubamärk:
Hind:
35,00 €
Kogus: - +

Neuroaktiivne koliin (!)
Toetab intellektuaalseid võimeid
Vähendab mäluhäireid
Aktiveerib kolinergilise süsteemi
Parim koliini allikas
Stimuleerib atsetüülkoliini sünteesi
Parandab taju ja keskendumisvõimet
Läbib vere-aju barjääri
Parandab meeldejätmist
Neuroprotektiivne toime
Toetab aju funktsioone

Apollo’s Hegemony Alpha GPC on kliiniliselt tõestatud nootroopse toimega toidulisand, mis sisaldab koguni 99% koliinalfostseraati. Alpha GPC on väga biosaadava koliini allikas. Sellel on võime ületada vere-aju barjääri, tänu millele aitab see faktiliselt ja tõhusalt kaasa suurenenud atsetüülkoliini sünteesile ja toetab kahjustatud närvirakkude taastamist. See omakorda tähendab kognitiivsete funktsioonide paranemist.

Arvukad teaduslikud uuringud on kinnitanud, et alfa GPC-l on kasulik mõju aju toimimisele ning mis kõige tähtsam - see on ohutu ja väga hästi talutav. Atsetüülkoliini eelkäija ühend parandab ennekõike tähelepanu ja keskendumisvõimet, meeldejätmise protsessi ning aitab pärssida vanusega seotud kahjulike neurodegeneratiivsete kahjustuste esinemist, mis on põhjuseks kognitiivsete funktsioonide halvenemisele. Veelgi enam, tänu oma toimele parasümpaatilisele süsteemile võib see avaldada rahustavaid omadusi.

Alfa-GPC (alfa-glütserüülfosforüülkoliin, koliinalfostseraat) on fosfolipiid, mis esineb füsioloogiliselt närvikoes ja sisaldab koliini. Ühend täidab organismi ühe olulisema neurotransmitteri substraadi funktsiooni: atsetüülkoliin. Tänu sellele toetab see tõhusalt närvisüsteemi toimimist.

Alpha GPC varustab närvirakke kergesti omastatava koliiniga, mis on hiljem atsetüülkoliiniks muundatud aine. Koliini esineb toidus loomulikult; on siiski tõestatud, et koliinalfostseraadi lisamine on organismile palju kasulikum ja paremini talutav. Lisaks osaleb koliin fosfolipiidide sünteesis, mis moodustavad rakumembraanide elemendi, tänu millele suurendab see nende terviklikkust ja parandab närviimpulsside ülekannet.

Atsetüülkoliin on äädikhappe ja koliini ester ning see on kolinergilise süsteemi põhiline neurotransmitter, mis vastutab puhke- ja normaalsete seedeprotsesside eest. Aine vastutab närviimpulsside edastamise ja stiimulite normaalse vastuvõtmise eest nii välisest kui ka sisemisest keskkonnast; see mängib ka otsustavat rolli normaalse kontsentratsiooni ja tähelepanu säilitamisel, õppimisprotsessis, mälujälgede loomisel ja nende meenutamisel.

On täheldatud, et alfa GPC mõjutab ka GABA (y-aminovõihape) taseme tõusu. GABA on kesknärvisüsteemi peamine neurotransmitter; sellel on inhibeerivaid omadusi, millel on näiteks rahustav ja stressi vähendav toime.

Alfa GPC võib olla tõhus abivahend nii Alzheimeri tõve kui ka teiste neurodegeneratiivsete haiguste korral, nagu skisofreenia, ärevus, Parkinsoni tõbi. Paljud uuringud näitavad, et haigused on seotud GABAergilise ja kolinergilise süsteemi häiretega; nende sümptomiteks on näiteks GABA taseme langus ajus, samuti vähenenud koliini omastatavus ja atsetüülkoliini süntees.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Alpha GPC on üks paremaid toidulisandeid koliini taseme tõstmiseks plasmas ja ajus. Tänu soodsale toimele atsetüülkoliini tootmisele ja rakumembraanide kaitsele on see tõhusaks abimeheks teabe omastamisele, õppeprotsesside parandamisele, keskendumisele ja keskendumisvõimele, mis võib osutuda eriti kasulikuks näiteks eksamisessioonidel muud olukorrad, mis nõuavad sama intensiivset intellektuaalset tegevust.

Pealegi aktiveerib toode parasümpaatilise süsteemi, millele võlgneb selle rahustava toime. See on täiendav serv, eriti stressi ja intensiivse intellektuaalse tegevuse korral. Lisandit soovitatakse kasutada ka eakatele inimestele, kellel on kalduvus neurodegeneratiivsetele häiretele, abiainena mälukaotuse ja kognitiivsete funktsioonide halvenemise ennetamisel, samuti teistele inimestele, kes võitlevad madala keskendumisvõime ja tõhusa õppimisvõime vähenemisega.

Pakendi suurus: 90 kapslit
Portsjoni suurus: 2 kapslit
Portsjonid konteineri kohta: 45
portsjoni (2 kapsli) kohta% DV
Alfa GPC (L-alfa-glütserüülfosforüülkoliin) 600 mg -
Muud koostisosad
Puisteaine - maltodekstriin, HPMC.

Võtke 2 kapslit kaks korda päevas koos toiduga. Parim, kui seda võetakse päeva alguses.

Alpha GPC on tõhus ja üsna universaalne toode, mida võib kasutada mitmel viisil.

Kuna koliini lisamine, mis peaks olema atsetüülkoliini tootmise substraat ja parandab kognitiivseid funktsioone, peaks piisama isegi ühest kapslist, mida kasutatakse kaks korda päevas.

Sama annus peaks olema efektiivne reketaamide ja noopepti aktiivsuse toetamiseks, ehkki sel juhul võib annuse valikuliselt kahekordistada või kasutada iga portsjoni kohta 1-2 ülaltoodud toodete kapslit, kui me neid ainult ajutiselt kasutame.

Treeningute kvaliteedi parandamiseks ja kasvuhormooni tootmise suurendamiseks tasub enne kavandatud treeningut võtta 2 kapslit (või isegi 3). Alpha GPC on ohutu preparaat ja soovitavat manustamisaega pole.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
ON BCAA 5000 Powder 345g
Tootekood: 131 ,   Maitse:
36,00 €
UNIVERSAL NUTRITION GH Max 180tab
Tootekood: 1912 ,   Maitse:
38,00 €
SCITEC Liquid Magnesium 1000 ml Pineapple Orange
Tootekood: 533 ,   Maitse:
19,90 €
GRENADE 50 Calibre 50 annust
Tootekood: 10018 ,   Maitse:
49,90 €
ON 100% Whey Gold Standard 10 lbs (4535g)
Tootekood: 10069 ,   Maitse:
149,00 € (-10%)
165,00 €