Tootegrupid

APOLLO´S HEGEMONY B-Balance V2 120caps

Kaubamärk:
Hind:
22,00 €
Kogus: - +

Üks keerukamaid B-vitamiinide valemeid turul
Väga omastatavad vormid ja tõhusad annused
Rikastatud koliini, inositooli, PABA ja piperiiniga
Suurendab toitainete ainevahetust
Parandab neurotransmitteri funktsioone
Närvisüsteemi terviklik tugi
Aitab kontrollida kehakaalu
Parandab meeleolu
Suurendab lipiidide profiili

Apollo’s Hegemony B-Balance on toidulisand, mida võib pidada liidriks B-vitamiini lisamise osas. Selles tootes pakub tootja kogu nende vitamiinide valikut koos ainetega, mis fantastiliselt täiendavad valemit, toetavad insuliini ainevahetust, parandavad neurotransmitterite toimimist ja suurendavad toote üldist imenduvust.

B-kompleksi vitamiinid on koensüümid. See tähendab, et nad osalevad enamikus organismi metaboolsetes reaktsioonides, mis on hädavajalikud homöostaasi säilitamiseks.

Toode sisaldab:
Vitamiin B1 (tiamiinmononitraat) - kõigepealt tasub mainida, kui ainulaadne on mononitraadi vorm. See on stabiilsem kui teistes toodetes kasutatav vesinikkloriidi derivaadi vorm. Lisaks võib ühendi lagunemisel tiamiini kõrval vabanenud nitraadil olla positiivne mõju vereringesüsteemile.

Tiamiin ise on glükoosi ainevahetuses ülioluline. Selle suurt tarbimist soovitatakse kõrge suhkrusisaldusega probleemide korral (fosfaadi derivaat, tiamiinpürofosfaat, osaleb otse kofaktorina aine biokeemilise lagunemise reaktsioonides, peamiselt tsütosooli ja mitokondrite sees).

Vitamiin B2 (riboflaviin) - kui lisatav kogus on riboflaviini põhivajadus (umbes 1,5 päevas), on see hädavajalik kahe olulise ensüümi - FMN ja FMD - tootmiseks (mis muu hulgas osalevad hingamises).

Palju suurema, nagu tootes kasutatava annuse korral võib riboflaviin avaldada võimet toetada migreeniravi, reguleerides mitokondrite toimimist.

Riboflaviini optimaalne tase on seotud ka selle positiivse mõjuga õigele hemoglobiini tasemele (efekt tugevneb täiendava täiendava lisamise korral koos komponentidega, mis vastutavad korraliku hemoglobiinisisalduse eest, näiteks raud). Riboflaviin võib kaudselt vähendada ka homotsüsteiini taset, mis suurendab südame isheemiatõve riski (toetades peamiselt geeni MTHFR geneetilisi mutatsioone). Samuti on täheldatud vererõhu langust.

Sellel ainel on ka põletikuvastased omadused (peamiselt kõhunäärmes) ja see toetab silma funktsiooni: toetab fotoretseptoreid ja avaldab silmadele kaitsvat toimet.

Vitamiin B3 (nikotiinamiid ja nikotiinhape) - suurem nikotiinamiidi sisaldus B3-vitamiini vormides aitab kõrvaldada niatsiini loputamise efekti (retseptori HM74A aktiveerimise, põletikuvastaste prostaglandiinide sekretsiooni suurendamise ja lõpliku aktiveerimise tulemus) PGD2 retseptor), mis põhjustab naha punetust ja sügelust, mida sageli täheldatakse nikotiinhappe kujul suurtes kogustes niatsiini sisaldavate preparaatide kasutamise alguses. See ei ole tervisele ohtlik mõju, kuid seda ei saa nimetada meeldivaks tundeks. Nikotiinamiidil on palju väiksem afiinsus selle eest vastutava retseptori suhtes, mis seletab, miks see efekti ei põhjusta.

B3-vitamiini aktiivsust demonstreerivate ainete korralik täiendamine on seotud peamiselt lipiidide profiili toetamisega organismis (HDL-i nähtav tõus ja LDL-i, triglütseriidide ja kolesterooli langus). Mõju lipiidiprofiilile on seotud ka selle võimega vähendada kardiovaskulaarsüsteemi haiguste riski.

Teine tegur, mis võib vähendada südame isheemiatõve tekkimise riski, on põletikuvastane omadus ja võime vähendada veresoonte endoteeli kahjustusi. Niatsiinil on ka võime hõlbustada verevoolu ja see aitab vähendada vererõhku, kui see on liiga kõrge.

Niatsiin toetab rasvkoe vähendamist. See suurendab adiponektiini ja leptiini vabanemist, see tähendab hormoone, mis vastutavad glükoosi ja rasvhapete ainevahetuse eest, samuti küllastustunnet.

Vitamiin B5 (kaltsiumpantotenaat, pantetiin) - tootes kasutati kahte B5-vitamiini vormi: põhilisemat, pantoteenhappe kaltsiumderivaati ja pantetiini. Pantetiin on huvitavam vorm: see koosneb kahest pantoteenhappe molekulist, mis on seotud tsüsteamiiniga. Kui ühend laguneb, võib viimane aidata organismis parandada tsüsteiini ainevahetust ja on üks koensüümi A eelkäijatest (koos vitamiini B5 ja ATP-ga).

B5-vitamiini põhifunktsiooniks on osalemine koensüümi A tootmisel, mis on inimese organismi üks olulisemaid koensüüme (näiteks osaleb energia tootmisel - see liigutab atsüülitud rasvhappeid läbi mitokondriaalmembraani, mis on seejärel kasutatakse energia substraadina).

Vitamiin B6 (püridoksaalfosfaat) - vitamiin, mis vaatamata nähtamatute biokeemiliste omaduste ilmnemisele avaldab paljusid sünergilisi seoseid (või on kaudne ensüüm - antud reaktsioonides osalevad ensüümid sõltuvad vitamiinist B6) ja on vajalikud koensüümina mõnes biokeemilises reaktsioonis.

Kõigepealt on hea mainida valmistises kasutatud vitamiini vormi. Püridoksaalfosfaat (P-5-P) on metaboolselt aktiivne molekul, samas kui seda kasutatakse tavaliselt teistes B6-vitamiini sisaldavates toodetes, tuleb see kõigepealt vormiks muuta (pidage meeles, et iga biokeemiline reaktsioon on seotud toimeaine kadudega). Levinumad vormid on püridoksiin, püridoksaal ja püridoksamiin.

Vitamiin B7 (biotiin) - nimetatakse ilu vitamiiniks, kuna seda kasutatakse sageli preparaatides, mis toetavad naha derivaatide (juuste, küünte, näärmete) ja naha enda (kreatiinirakkude transportija, mis moodustavad nahk ja selle derivaadid on tihedalt seotud õige biotiinisisaldusega organismis).

Teised teaduslikud uuringud näitavad selle võimet parandada organismi lipiidide profiili, kuna see vähendab triglütseriidide ja vLDL taset.

Esialgsed uuringud näitavad ka glükoosi metabolismi sõltuvust biotiinist. Biotiinipuuduse korral väheneb glükoosinaasi - glükoosi kasutamise eest vastutava võtmeensüümi - tase. Esialgu arvatakse ka, et vitamiin suurendab pärast sööki insuliini vabanemist, mis võib toetada toitainete ringlust organismis.

Vitamiin B9 (metüülfolaat) - teine vitamiin, mida kasutatakse parimal võimalikul kujul. Metüülfolaat on vorm, mis osaleb otseselt organismi olulistes ainevahetusprotsessides. Võrdluseks: metüülfolaadi, põhivormi, see tähendab foolhappe, muundamiseks vajab see veel nelja täiendavat protsessi ja iga reaktsioon tähendab toimeaine kadu, millel on otsustav mõju lõppdoosile. Erinevate toodete vitamiinisisalduse võrdlemisel tasub sellele tähelepanu pöörata.

Vitamiin B9 ise avaldab positiivset mõju närvisüsteemile, eriti depressiooni ja sarnaste närvisüsteemiga seotud vaevuste ravimisel. Kui sellest ei piisa, et korralik folaadisisaldus aitab vähendada depressiivsete haiguste riski (uuring võimaldas ennustada depressiooniepisoodi folaadisisalduse vähenemise põhjal), saab seda kasutada ka ravimite puhul, mis on abiks ravi (peamiselt SSRI ja SNRI). Sellel on ka neuroprotektiivsed omadused.

Folaadil on ka suurepärased põletikuvastased omadused. Kõige olulisem mehhanism on antud juhul võime vältida oksüdatiivseid DNA-kahjustusi.

Vereringesüsteemi tervise seisukohalt vähendab see homotsüsteiini taset (üks pärgarteri haiguste markereid). See avaldab positiivset mõju ka veresoonte läbilaskvuse keemilisele reguleerimisele.

Daamid võiksid eriti hinnata asjaolu, et raseduse ajal ohutuse säilitamiseks on oluline folaatide õige sisaldus. Õige toidulisand B9-vitamiiniga võib vähendada loote närvitoru defektide riski 0-ni. Peale lapse kaitseb see ka raseduse ajal ema.

Vitamiin B12 (metüülkobalamiin) - jällegi on hea kõigepealt kirjeldada ühendi vormi. Nagu ülalnimetatud juhtudel, kasutati parimat saadaolevat vormi (üks kahest, millel on otsesed koensümaatilised omadused), samas kui muud vormid, sealhulgas vitamiinipreparaatides kõige sagedamini kasutatav vorm, see on tsüanokobalamiin, tuleb muuta üheks kõigepealt nendest vormidest, mis, nagu eespool mainitud, on seotud toimeaine kadudega.

Vitamiin B12 toimib sünergias B9-vitamiiniga. See toetab depressiivsete seisundite ennetamist. Samuti avaldab see positiivset mõju kognitiivsete funktsioonide taastamisele aju lakunaar- või siinusinfarkti korral.

Koos vitamiin B9 aitab see reguleerida homotsüsteiini taset organismis ja töötab raseduse ajal ennetavalt.

Koliin - toetab närvisüsteemi mitmel viisil. See on ühe kõige olulisema neurotransmitteri, atsetüülkoliini, eelkäija, mille õige tase on närvide õige suhtlemise jaoks ülioluline.

Inositool - rakkudevaheline signaalmolekul, sarnane glükoosiga. Suurimad sellega seotud lootused peituvad glükoosi ainevahetuse toetamises ja insuliinitundlikkuse ravis.

PABA (para-aminobensoehape) - seotud närvisüsteemi toetamise (väsimuse ja ärrituse vähendamise) ning positiivse mõjuga naha ja selle derivaatide seisundile (seda soovitatakse sageli juuste enneaegse hallitamise korral).

Piperiin - see on tuntud peamiselt omastatavust suurendava komponendina, mis põhineb vähestel mehhanismidel: see intensiivistab imendumist peensooles, pärsib toimeaineid lagundavaid ensüüme ja aeglustab soolestiku liikumist, suurendades seeläbi aeg, mida ta saab kasutada ainete imendumiseks.

Portsjoni suurus: 1 kapsel Portsjonid konteineris: 120

portsjoni (1 kapsel) kogus% DV
Vitamiin B1 (tiamiinmononitraadina) 25 mg 2273%
Vitamiin B2 (riboflaviinina) 25 mg 1786%
Niatsiin (B3 nikotiinhappena) 25 mg 156%
Niatsiin (B3 nikotiinamiidina) 25 mg 156%
Vitamiin B6 (püridoksaal-5-fosfaadina) 20 mg 1429%
Folaat (kvatrefoolse (6S) -5-metüültetrahüdrofoolhappe glükoosamiinsoolana) 200 mcg 100%
Vitamiin B12 (metüülkobalamiinina)
Biotiin 500 mcg 1000%
Vitamiin B5 (kaltsium-D-pantoteenina) 100 mg 1667%
Pantetiin (vitamiini B5 derivaat) 25 mg **
Inositool 50 mg **
Koliin (koliinbitartraadina) 75 mg **
PABA 25 mg **
Piperiin (musta pipra ekstrakt) 1,5 mg **
Muud koostisosad
Hüpromelloos (vege kapsel), riisijahu.

Soovitatav annus on 1 kapsel päevas. Kõhuhädade vältimiseks võtke seda koos söögi ja rohke veega.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
ON Amino 2222 320 Tabs
Tootekood: 127 ,   Maitse:
39,90 €
TESTED Creatine HCL 120tab 750mg (kreatiin hüdrokloriid)
Tootekood: 476 ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC Liquid Magnesium 1000 ml Pineapple Orange
Tootekood: 533 ,   Maitse:
15,00 €
ON Gold Standard Pre Workout 30 servings
Tootekood: 10073 ,   Maitse:
33,00 €