Tootegrupid

APOLLO´S HEGEMONY Bacopa Monnieri 90 caps

Kaubamärk:
Hind:
18,00 €
Kogus: - +

Kuni 500 mg Bacopa Monnieri standardiseeritud ekstrakti (50% bakosiide)
Nootroopilise ja neuroprotektiivse toimega loodusliku aine allikas
Tugevdab keha vastupidavust stressile ja ebasoodsatele tingimustele
Toetab keskendumis- ja õppimisvõimet
Leevendab hirmu ja ärevustunnet
Parandab meeleolu

Apollo hegemoonia Bacopa Monnieri on toidulisand, mis sisaldab igas kapslis kuni 500 mg Bacopa Monnieri ekstrakti ja on standardiseeritud 50% bakosiidide sisalduse kohta.

Bacopa monnieri (india pennirohi), tuntud ka kui Brahmi, on nootroopne ravimtaim, hõivates Ayurvedas erilise koha, s.o India meditsiini traditsioonilise süsteemi. See taim pärineb peamiselt Austraalia ja India lõunaosa märgaladelt ning kohalikud kasutasid seda kõige sagedamini pikaealisuse saavutamiseks ja kognitiivse funktsiooni parandamiseks. Nagu mõned allikad väidavad, kasutasid Veeda teadlased Bacopa monnierit hõlpsalt pikkade pühade laulude või pühade raamatute meeldejätmise hõlbustamiseks.

Brahmi tervist edendavad omadused ei ole ainult põlvest põlve edasi antud ruumid. Terapeutilist potentsiaali on analüüsitud paljudes uuringutes, mis kinnitasid, et taim avaldab adaptogeenset, stressivastast ja anksiolüütilist toimet, samuti parandab mälu ja keskendumisvõimet. Lisaks võib see neutraliseerida vabu radikaale.

Bacopa monnieri leiduvate ühendite kõige olulisem rühm on bakosiidid, milleks on triterpenoidsed saponiinid. Suurimat aktiivsust näitavad bakosiid A ja bakosiid B. Kõigis taimes leiduvatest ühenditest vastutavad selle prokognitiivsete omaduste eest kõige enam.

Positiivne mõju kontsentratsioonile ja mäluprotsessile
Bakosiididel on dokumenteeritud neuroprotektiivne toime, mis on seotud nende põletikuvastase ja antioksüdantse aktiivsusega (aju on eriti tundlik oksüdatiivse stressi suhtes), samuti dendriitide efektiivsema vohamisega. Samuti aitavad need kaasa närvisüsteemi optimaalsele toimimisele, reguleerides sedatiivse ja anksiolüütilise toimega neurotransmitter gamma-aminovõihappe (GABA) retseptoreid.

Lisaks suurendab Bacopa monnieri atsetüülkoliini (ACh) taset - neurotransmitterit, mis on muu hulgas seotud teadmiste omandamise, mälu ja kontsentreerumisega. See juhtub kahel viisil - esiteks pärsib see atsetüülkoliini esteraasi (ensüüm, mis vastutab ACh lagundamise eest), ja teiseks, see aktiveerib koliini atsetüültransferaasi (ensüüm, mis määrab ACh sünteesi).

Looduslik kaitse stressitekitajate eest
Bacopa monnieri klassifitseeritakse adaptogeenideks - ained, mis aitavad kehal ebasoodsates tingimustes toimida (peamiselt kokkupuutel erinevat tüüpi stressoritega). Kättesaadavate uuringute kohaselt võivad bakosiidid mõjutada keha reageerimist stressile, nt. mõjutades serotoniini ja dopamiini taset.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et Apollo hegemoonia Bacopa Monnieri on tõestatud loodusliku adaptogeeni allikas. Toodet soovitatakse eriti mälu- ja keskendumisprobleemidega inimestele, kes otsivad samal ajal viisi rahustamiseks ja stressi vähendamiseks. Toode sobib ideaalselt nii õpilastele kui ka valgekraede töötajatele, aga ka eakatele.

Pakendi suurus: 90 kapslit

Portsjoni suurus: 1 kapsel

Portsjonid konteineri kohta: 90
1 kapsli kohta% DV
Bacopa monnieri (50% bakosiide) 500 mg †
Muud koostisosad
Puisteaine - maltodekstriin.

Kasutage rasva sisaldava söögi ajal 1 kapslit üks kord päevas. Kerge sedatiivse toime tõttu on soovitatav toidulisandit võtta õhtul või vahetult enne õppimist koos stimulantidega. Märkimisväärse tulemuse saavutamiseks mälu parandamiseks kasutage seda vähemalt 4-6 nädalat.

IFiti soovitused
Bacopa monnieri võib tänu oma peenele lõõgastavale tegevusele teatud määral vähendada tegutsemismotivatsiooni, eriti kui seda kasutatakse hommikul. Sellegipoolest on sellel oma trikk - võtke see lihtsalt stimulandi või lihtsalt kohvi seltsis.

Lisaks pange tähele, et brahmi-põhised ekstraktid lahustuvad rasvas, seetõttu pole soovitatav neid võtta tühja kõhuga, vaid koos toiduga.

Samuti tuleb meeles pidada, et Bacopa monnieri võib interakteeruda mõne ravimirühmaga (sealhulgas antidepressandid, neuroleptikumid, bensodiasepiinid).

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
ON Creatine Powder 600g
Tootekood: 1741 ,   Maitse:
30,00 €
ON Glutamine Powder 630g
Tootekood: 1833 ,   Maitse:
37,00 €
MYPROTEIN Protein Brownie 75g
Tootekood: 10152 ,   Maitse:
2,00 €
MUSCLETECH Cell-Tech Performance Series 3lb (1360g)
Tootekood: 10036 ,   Maitse:
35,00 €