Tootegrupid

APOLLO´S HEGEMONY Caffeine + Theanine 120caps

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
16,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Toetab optimaalset kontsentratsiooni
Toimeainete sünergiline kombinatsioon
Väsimustunde leevendamine
Lõõgastavad omadused
Energiataseme tõstmine
Apollo Hegemony Caffeine + Theanine on toidulisand, mis sisaldab kofeiini ja L-teaniini - toimeainete sünergilist kombinatsiooni.

Kofeiin on puriinalkaloid, mida leidub looduslikult kohviseemnetes ja teepõõsaslehtedes. See on populaarseim psühhoaktiivne aine maailmas.

Kofeiini toimemehhanism on mitmesuunaline. Kõigepealt blokeerib kofeiin adenosiini retseptorid A1 ja A2, mis põhjustab kesknärvisüsteemi aktiivsuse suurenemist, erksust, väsimustunde kõrvaldamist, südame löögisageduse suurenemist ja selliste neurotransmitterite nagu atsetüülkoliin ja dopamiin vabanemist.

Teine kofeiini toimemehhanism on cAMP fosfodiesteraasi blokeerimine, mis viib silelihaste lõdvestumiseni ning glükogeeni ja lipiidide suurema lagunemiseni rakuenergia tootmiseks. Sellepärast võime öelda kofeiini stimuleeriva toime kohta ainevahetusele.

L-teaniin on valguvaba aminohape, mis on rohelise tee lehtedes ja millel on struktuurne sarnasus gamma-aminovõihappega (GABA). L-teaniinil on iseloomulik rahustav ja stressi maandav toime. See toob lõõgastunud seisundi, kuid ei tekita loiduse tunnet, seetõttu kasutatakse seda sageli keskendumise ja tootlikkuse toetamiseks.

Kofeiini ja L-teaniini kombinatsioon võimaldab meil neist kahest ainest maksimaalset kasu saada. Kofeiini iseloomustab üsna lühike efektiivne aeg, mis sageli väljendub energia taseme äkilise ebameeldiva langusena. L-teaniini lisamine võimaldab pikendada kofeiini toimet, välistab närvilisuse tunde ja aitab lõõgastuda, mis soodustab produktiivset vaimset tööd.

L-teaniinil on stressivastased omadused ja see mõjutab positiivselt une kvaliteeti. Need omadused mõjutavad kahtlemata soodsalt kognitiivseid funktsioone, näiteks mäluprotsesse ja keskendumist. Seetõttu võib see olla hindamatu abi intensiivse õppimise, finaali jms perioodil.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Apollo Hegemoonia kofeiin + teaniin on soovitatav eriti intensiivse vaimse pingutuse perioodil ning inimestele, kes tunnevad pärast kofeiini kasutamist liigset närvilisust ja keskendumisraskusi.

Pakendi suurus: 120 kapslit
Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 120
portsjoni (1 kapsel) kogus% DV
Kofeiin (veevaba kofeiin) 200 mg *
L-teaniin (rohelise tee ekstrakt 98%) 100 mg *
Muud koostisosad
Kapsli kest (hüdroksüpropüülmetüültselluloos, titaandioksiid), magneesiumstearaat, kolloidne ränidioksiid (ränidioksiid).

Võtke 1 kapsel päevas.

IFiti SOOVITUSED
See preparaat on ideaalne kohvi asendaja, eriti inimestele, kes vajavad intensiivsemat stimulatsiooni ja kellel on kofeiinitaluvus halb, mis väljendub ärevuses ja närvilisuses. Parim on võtta ettevalmistus umbes 30 minutit enne kavandatud intensiivset vaimset pingutust. Veel paremate kognitiivsete efektide saavutamiseks tuleks kaaluda täiendavat täiendamist adaptogeenidega.

Selle preparaadi lisamise ajal tuleb hüpertensiooni all kannatavatel inimestel olla eriti ettevaatlik.

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt. Tootja: USA

 

Sarnased tooted
GRENADE BLACK OPS 100caps
Tootekood: 1459 ,   Maitse:
39,00 € (-13%)
45,00 €
ON BCAA 1000 200 caps
Tootekood: 296 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
28,00 €
ON Amino 2222 160 Tabs
Tootekood: 816 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse:
29,00 €
GRENADE 50 Calibre 50 annust
Tootekood: 10018 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
49,90 €
ON 100% Whey Gold Standard 1 lbs (450g)
Tootekood: 10068 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
22,00 €