Tootegrupid

APOLLO´S HEGEMONY Magnesium L-Threonate 120 caps. (Magneesium L-treonaat)

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
45,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Tõhusalt ületab hematoentsefaalbarjääri
Kasulik närvisüsteemi normaalseks toimimiseks
Aitab taastada närviühendusi
Suurendab neuroplastilisust ja sünaptilist tihedust
Toetab mälu ja õppeprotsesse
Parandab lühi- ja pikaajalist mälu
Aitab säilitada vaimset tervist
Toodet on testitud sõltumatus laboris

Magneesium-L-treonaat on revolutsiooniline toidulisand, mis sisaldab optimaalset annust magneesiumi magneesium-L-treonaadi väga biosaadava vormis. See elemendi vorm on ajus kontsentreerumisel kõige tõhusam, see toetab kahjustatud sünapsides regeneratiivseid protsesse ja aitab taastada sujuva teabe edastamise neuronite vahel, tänu millele see kaitseb närvisüsteemi struktuure ja suurendab kognitiivseid funktsioone. näide, parandades lühi- ja pikaajalist mälu.

Magneesium on üks olulisemaid elemente; koos kaaliumiga kuulub see organismi põhilistesse rakusisestesse katioonidesse. See on üle 300 ensüümi aktivaator, mis on hädavajalik näiteks süsivesikute ja rasvade normaalseks metabolismiks, avaldab kardioprotektiivset toimet, reguleerides vererõhku ja stabiliseerides kolesteroolitaset, samuti toimib närvisüsteemi toonikuna - see rahustab ja suurendab aju funktsioonide efektiivsus.

Fenomenaalne magneesium-L-treonaat
Magneesium-L-treonaat on hiljuti avastatud magneesiumühend, mis ületab hematoentsefaalbarjääri kergesti. Selle täiendamine on kasulik peamiselt ajule ja närvisüsteemile, andes efekte, mida traditsiooniliste magneesiumivormide korral ei ole võimalik saavutada. Isegi intravenoosse manustamise korral jõuavad aju ainult väikesed kogused magneesiumi. Magneesium-L-treonaat ei imendu mitte ainult seedesüsteemist hästi, vaid on võimalik kontsentreerida selle suured kogused ajusse; peale selle on erinevalt teistest vormidest selle kasutamine seotud väiksema kõhulahtisuse riskiga.

Magneesiumipuudus - põhjused ja tagajärjed
Ehkki rikkalikke magneesiumi allikaid on igapäevases dieedis väga sageli, on selle puudust väga lihtne kogeda, kuna selle piiratud biosaadavust ja eritumist mõjutavad paljud tegurid - stress, intensiivne füüsiline aktiivsus, ravimid (suukaudsed kontratseptiivid, diureetikumid, antibiootikumid, tsütostaatikumid), mõned keemilised ained (alkohol, kohv), haigused (diabeet, kilpnäärme ületalitlus, reabsorptsioonihäiretega neeruhaigused), dieet (tooted, mis sisaldavad märkimisväärses koguses fluoriide, tanniine, raskemetallisooli, toidukiude, oblikhapet).

Magneesiumipuuduse sümptomid on arvukad ja süsteemsed; kõige sagedamini täheldatavad on näiteks: valulikud lihaskrambid (tavaliselt vasikatel), silmade tõmblemine, arteriaalne hüpertensioon, väsimustunne, kognitiivsete funktsioonide häired, meeleolumuutused.

Kuna magneesium optimeerib närvisüsteemi toimimist, mõjutab selle ebapiisav kogus organismis eriti negatiivselt kognitiivseid funktsioone ja võib põhjustada närvirakkude nõrgemat uuenemist ja nende kiiremat vananemist. Magneesiumipuudus võib olla selliste sümptomite põhjus: apaatia, uinumisraskused, madal tuju, halvenenud keskendumis- ja mälestusvõime, depressioon.

Abi kahjustatud sünapside parandamisel
On tõestatud, et magneesium-L-treonaat aitab parandada kahjustatud sünapse, st kohti, kus närviimpulssid kanduvad ühest neuronist teise või täidesaatvatele organitele (näärmed, lihased). Sünapsikahjustuste korral on teabe edastamine märkimisväärselt piiratud, mis põhjustab häireid närvirakkude töös ja võib olla põhjuseks mälu halvenemisele ja mälumisvõimele.

Üks häiretest, kus sünapsikahjustus tekib, on Alzheimeri tõbi. See on kesknärvisüsteemi neurodegeneratiivne haigus, mis on muu hulgas seotud beeta-amüloidi ülemäärase ladestumisega ekstrasünaptilises ruumis, mis põhjustab neuronite kahjustusi ning selle tagajärjel mälu- ja isiksushäireid ning halvenenud kognitiivseid funktsioone.

Teaduslikud uuringud on näidanud, et magneesium-L-treonaadi kasutamine võib parandada lühi- ja pikaajalist mälu. Kognitiivsete funktsioonide ja mälu võime paranemine võib toimuda kahjustatud sünapsite taastamise kaudu ja see on selle magneesiumi vormi korral võimalik.

Antidepressandi omadused
Magneesium aitab säilitada rakumembraanide voolavust, tänu millele on sellel kaudne moduleeriv toime neurotransmissioonile. Selle osalemine peamise depressioonihäire (MDD) patofüsioloogias on peamiselt seotud selle mõjuga N-metüül-D-aspartaadi retseptorite (NMDA) ja gamma-aminovabahappe (GABA) -retseptorite aktiivsusele. Paljud teadlased rõhutavad NMDA retseptorite tähtsust nii depressiooni patogeneesis kui ka MDD-ravis.

 

Sellepärast on täheldatud, et retseptori (sealhulgas magneesiumi) agonistidel on antidepressandid ja neil on võime moduleerida teiste neurotransmissioonisüsteemide - dopaminergilise, noradrenergilise ja serotonergilise süsteemi - aktiivsust. Seetõttu võib magneesiumivaegus olla depressiooni arenguga tihedalt seotud.

 

Kokkuvõtteks võib öelda, et magneesium-L-treonaat on toidulisand, mis ületab tõhusalt hematoentsefaalbarjääri ja aitab tõsta ajukoes magneesiumi taset.

 

Magneesium-L-treonaadi lisamine on kasulik tervise mitmesuguste aspektide, sealhulgas sünaptilise tiheduse ja plastilisuse jaoks, tänu millele see suurendab aju energiat ja võib osutuda äärmiselt kasulikuks nii kognitiivsete funktsioonide parandamisel, näiteks intensiivse intellekti korral pingutused ja vananemisega seotud neurodegeneratiivsete protsesside edendamine.

Pakendi suurus: 120 kapslit
Portsjoni suurus: 4 kapslit
Portsjonid konteineris: 30
portsjoni (4 kapsli) kohta% DV
Magneesium (element, alates 2000 mg magneesium-l-treonaat) 150 mg 38%
Muud koostisosad
Mikrokristalne tselluloos, riisijahu, želatiin (kapsli kest).

Toidulisandina võtke iga päev 1000–2000 mg (2–4 kapslit). Ei ole soovitatav ületada 2000 mg päevas. Magneesium-L-treonaadil on vähem lahtistavat toimet kui teistel magneesiumi vormidel

IFiti soovitused
Täiskasvanud peaksid võtma 1–2 g magneesium-L-treonaati päevas (2–4 kapslit), söögi ajal või ilma. See võib tunduda üsna suur annus, kuid pidage meeles, et 2000 mg magneesium-L-treonaati sisaldab ainult umbes 140 mg elementaarset magneesiumi.

Kognitiivsete funktsioonide parandamiseks võib preparaadi kombineerida oksiratsetaamiga. See kombinatsioon võimaldab teil saavutada veelgi suurema aju plastilisuse, mis on omakorda seotud parema mäletamise, kohanemise ja taaselustamise võimega.

Mõned uuringud näitavad, et magneesiumi vorm võib piimaga tarbimisel veelgi kättesaadavamaks muutuda.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
SCITEC Bcaa 6400 375tab
Tootekood: 368 ,   Maitse:
32,00 €
SCITEC MyoMax Hardcore 2800g
Tootekood: 10160 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
75,00 €
BSN Syntha-6 Edge 1.8kg
Tootekood: 10010 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
69,90 €
MUTANT Mass 6.8 kg (15 lbs)
Tootekood: 10046 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
75,00 €
SAN RawFusion 900g
Tootekood: 10157 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
48,00 €