Tootegrupid
mastermind-192g-500x500.png Zoom

APOLLO´S HEGEMONY Mastermind 192g

Kaubamärk:
Hind:
40,00 €

Tõestatud nootroopse toimega ühendite kombinatsioon
Pikaajaline kontsentratsioon ja tootlikkus
Meelsuse selgus ja ajuudu vähenemine
Sünaptilise plastilisuse edendamine
Positiivne mõju heaolule
Loova mõtlemise stimuleerimine

Apollo’s Hegemony Mastermind on toode, mis on sünergiliste ainete kombinatsioon, mis toetab tõhusat ja tulemuslikku vaimset tööd. See pakub mitmekülgset tuge mäluprotsessidele ja intellektuaalsele jõudlusele, samuti soodustab väsimuse vähenemist ja motivatsiooni märgatavat tõusu.

Koliinalfostseraat, tuntud ka kui Alpha GPC, on fosfolipiidideks klassifitseeritud ühend, mis on suurepäraselt imenduv koliini allikas. Koliin on atsetüülkoliini sünteesi eelkäija - kolinergilise süsteemi neurotransmitter, mis osaleb mäluprotsessides ja muudes kognitiivsetes funktsioonides. Alpha GPC näitab sünergiat hupertsiin A-ga, mis on taimest leitud alkaloid, Huperzia serrata. See pärsib atsetüülkolinesteraasi aktiivsust, mis viib atsetüülkoliini kontsentratsiooni suurenemiseni ja kolinergilise süsteemi suurema stimulatsioonini.

Bacopa monnieri, tuntud ka kui Brahmi, on ajurveda taim, millel on dokumenteeritud adaptogeensed, stressivastased, mälu ja heaolu parandavad ning neuroprotektiivsed omadused. Brahmi omaduste lai spekter tuleneb arvukatest ja keerukatest toimemehhanismidest.

Hericum erinaceus, muidu tuntud kui Lion's Mane, on ainulaadsete prokognitiivsete omadustega seeneliik. See mõjutab NGF (närvi kasvufaktor) taset, mis reguleerib sünaptilist plastilisust.

Kanna (Sceletium Tortuosum) on Aafrika taim, mis on tuntud oma stressivastaste ja meeleolu parandavate omaduste poolest. Üks Kanna alkaloidide (sh mesembriini) toimemehhanismidest on fosfodiesteraas-4 (PDE-4) ja serotoniini tagasihaarde pärssimine. Kanna aitab sel viisil vähendada ärevust, parandada meeleolu ja suurendada vaimset võimekust. Kanna kõrval on Brahmi ja Lioni lakk soodsalt mõjutanud ka vaimset heaolu.

Kofeiin on alkaloid, mis blokeerides adenosiini retseptorid ja fosfodiesteraasi aktiivsuse, suurendab füüsilise ja vaimse energia taset ning vähendab väsimust. Selle tegevust täiendab suurepäraselt nootroopse aktiivsusega aminohape L-teaniin, mis kõrvaldab kofeiinist põhjustatud potentsiaalse närvilisuse, viies sellega fookuseseisundi ja lõdvestuse.

Atsetüül-L-karnitiin (ALCAR) on L-karnitiini atsetüülitud vorm. See on võimeline ületama vere-aju barjääri, näidates nootroopset aktiivsust ja optimeerides energia metabolismi.

L-fenüülalaniin on aminohape, mida on vaja fenüületüülamiini (PEA) - neurotransmitteri ja neuromodulaatori - sünteesiks. See soodustab motivatsiooni ja kognitiivseid funktsioone.

N-atsetüül-L-türosiin (NALT) on L-türosiini väga biosaadav atsetüülitud vorm. See sünteesitakse looduslikult L-fenüülalaniinist. See on prekursorite neurotransmitterite - adrenaliini, noradrenaliini ja dopamiini - sünteesi eelkäija.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Apollo’s Hegemony Mastermind on täiustatud toode, mis on loodud selleks, et aidata teil kõige nõudlikumates intellektuaalsetes ülesannetes edukalt toime tulla ja töötada täie võimsusega.

Konteineri suurus: 192 g
Portsjoni suurus: 1 kühvel (6,4 g)
Portsjonid konteineris: 30
1 portsjoni (6,4 g) koguse kohta% DV
ALCAR 1000 mg *
Alfa GPC 600 mg *
L-fenüülalaniin 500 mg *
Lõvilahane (Hericium erinaceus) ekstrakt (> 20% polüsahhariide) 500 mg *
N-atsetüül-L-türosiin 350 mg *
L-teaniin 200 mg *
Veevaba kofeiin 200 mg *
Bacopa (Bacopa monnieri) ekstrakt (> 20% bakosiide) 150 mg *
Kanna (Sceletium tortuosum) ekstrakt 50 mg *
AstraGin® 50 mg *
Huperzine A 1% (Huperzia serrata ekstrakt) 20 mg *
Muud koostisosad
Looduslikud ja kunstlikud maitseained, õunhape, sukraloos, kaaliumatsesulfaam, ränidioksiid FD&C Blue # 1, FD&C Yellow # 5.

Segage 1 portsjon 250 ml vees. Võtke üks kord päevas vastavalt vajadusele.

IFiti SOOVITUSED
See toode sobib suurepäraselt intellektuaalsete pingutuste perioodil. See toetab tõhusalt meelde jätmist ja teabe töötlemist ning hõlbustab ka keskendumist antud ülesandele. Osa tootest on soovitatav tarbida umbes 30 minutit enne kavandatud tööd.

Täiendamist võite alustada poole portsjoniga, et määrata oma individuaalne tundlikkus toimeainete suhtes.

Preparaadi võtmise ajal tuleks vältida muid stimulante.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
VPLAB Ultra Men´s Sport 90 caplets
Tootekood: 1742 ,   Maitse:
20,00 €
BSN Syntha-6 Edge 1.8kg
Tootekood: 10010 ,   Maitse:
69,90 €
MUSCLEMEDS Carnivor 2000g
Tootekood: 10026 ,   Maitse:
78,00 €
MUSCLETECH Nitro-Tech 4lb (1814g)
Tootekood: 10042 ,   Maitse:
65,00 €
HEALTHY ORIGINS Pro-Biotic 30 Billion CFU´s 60VCaps
Tootekood: 2214 ,   Maitse:
32,00 €