Tootegrupid

APOLLO´S HEGEMONY NAC (N-Acetyl L-Cysteine) 120caps

Kaubamärk:
Hind:
16,00 €
Kogus: - +

Tõhus annus ühes kapslis (!)
Toetab võõrutust
Eemaldab hingamisteede sekretsiooni
Neuroprotektiivsed omadused
Ainete kõrge omastatavus
Hõlbustab maksa taastumist
Glutatiooni eelkäija
Toetab sõltuvusravi
Vähendab oksüdatiivset stressi
Parandab naha kvaliteeti
Apollo’s Hegemony NAC on toidulisand, mis sisaldab kapslis 500 mg N-atsetüül-L-tsüsteiini.

N-atsetüül-L-tsüsteiin (atsetüültsüsteiin, NAC) - orgaaniline keemiline ühend, valgu aminohappe L-tsüsteiini N-atsetüülitud derivaat. See on glutatiooni eelkäija, tänu millele saab see tõhusalt toetada võitlust oksüdatiivse stressi vastu. Meditsiinis kasutatakse seda peamiselt mukolüütilise toime ja ravimite omaduste tõttu paratsetamooli üleannustamise korral. See on populaarne kulturistide seas, kes kasutavad seda stimulantide kõrvaltoimete piiramiseks.

Glutatiooni kaitsev jõud
Pikka aega hea tervise hoidmiseks ja ohtudega toimetulemiseks on inimese organism välja töötanud looduslikud kaitsemehhanismid. Barjääri üks põhielemente on glutatioon - peamine endogeenne antioksüdant. Sellel on võime annetada elektroni reaktiivsetele molekulidele, mis kahjustavad meie tervislikke kudesid, see tähendab vabu hapnikuradikaale.

Rakendus meditsiinis
Atsetüültsüsteiini üks rakendusi on lima viskoossuse vähendamine selliste haiguste korral nagu tsüstiline fibroos või bronhiit. Selle kasulik toime tuleneb mukolüütilistest omadustest, see tähendab võime lõhustada lima polüpeptiidides disulfiidsidemeid, tänu millele muutub see vedelamaks ja hõlpsamalt eemaldatavaks, mis omakorda aitab õhu teed puhastada.

Teine atsetüültsüsteiini oluline rakendus on selle kasutamine mürgituse korral populaarse põletikuvastase ravimiga - paratsetamooliga. Üks ravimi toksilistest metaboliitidest on N-atsetüül-p-bensokinoonimiin ja NAC-i kasutamine aitab kaasa selle kiiremale metabolismile. Tänu sellele sekkumisele on maksal võimalik üleannustamise korral tõhusalt töötada.

Abi sõltuvusraviks - ülevaade testidest
NACi väga huvitav omadus on võime toetada võitlust erinevate sõltuvuste vastu. Teaduslikud uuringud teatavad sellest marihuaana, kokaiini või sigarettide sõltuvustest.

Suitsetajatega läbi viidud test näitas, et suitsetatud sigarettide arv vähenes umbes 25% niipea, kui neli nädalat lisati 2400 mg atsetüültsüsteiini päevas.

Veelgi enam, test, mis viidi läbi noortel inimestel, kes kirjeldasid end marihuaanast sõltuvana, kus 2400 mg NAC-i manustati päevas kahe nädala jooksul kahes võrdses osas, näitas sõltuvuse sümptomite vähenemist väiksema tungina. jõuda teise portsjonini.

Arvestades, et NAC on märkimisväärselt ohutu aine, millel on tervisele kasulik mõju, võite teha järelduse, et toidulisand on väga soovitatav inimestele, kes kannatavad ülemäärase tungi pärast meelelahutusainete kasutamisel.

Atsetüültsüsteiin võib olla kasulik ka inimestele, kes kasutavad ära alkoholi puhkeomadusi. Toidulisand enne tarbimist (umbes 30 minutit) võib vähendada selle negatiivset mõju maksale, mis on kõige levinum alkoholi kõrvaltoime. NAC-i kasutamine on populaarne meetod ka inimeste seas, kes soovivad ära hoida teise päeva sündroomi, mida tavaliselt nimetatakse pohmelliks.

NAC võib piirata ka mitokondrites alkoholi liigtarbimise tagajärjel tekkivaid kahjustusi; seetõttu võib toidulisand tuua pikaajalist kasu inimestele, kes joovad liiga palju.

Eelised edasijõudnutele
Kõrgemal tasemel sportimine on tavaliselt seotud erinevat tüüpi hormonaalse toe kasutamisega. See meetod tulemuste parandamiseks võib põhjustada kõrvaltoimete tekkimist. Nende ennetamiseks tuleks hoolitseda nõuetekohase ennetava tervishoiu eest ja NAC näib olevat mitmekülgne vahend, mis toetab tervist mitmes valdkonnas, mis on eriti huvitavad stimulante kasutavatele sportlastele.

Maksa kaitsmine on põhiline küsimus, millest hoolitseda, eriti suukaudsete ainete puhul. Glutatiooni taseme tõstmise võime tõttu osutub atsetüültsüsteiin selles osas suurepäraste tulemustega fantastiliseks.

Stimulantide kasutamise teine probleemne mõju võib olla naha kvaliteedi halvenemine: suurenenud rasvasus ja sagedasemad plekid. Nagu soovitab uuring, võib NAC-i kasutamine kahe kuu jooksul annuses 1200 mg päevas vähendada aknet isegi 50 protsenti!

Närvisüsteemi kaitse
Atsetüültsüsteiinil on võime ületada vere-aju barjääri, tänu millele võib see tõsta glutatiooni taset otse närvikoes. Omakorda pühib see aine näiteks neurotransmitteri ainevahetuse käigus tekkinud vabu hapnikuradikaale, kaitstes närvirakke kahjustuste eest. Teine kaitsev omadus on glutamaadi liigse sisalduse vähendamine, mis võib olla närvirakkudele toksiline.

Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 120
1 kapsli kohta% DV
N-atsetüül-L-tsüsteiin 500 mg -
Muud koostisosad
Tselluloos; kapsli kest.

Toidulisandina võta 1 kapsel söögikorra ajal 1 kuni 3 korda päevas.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
ON BCAA 5000 Powder 345g
Tootekood: 131 ,   Maitse:
35,00 €
GRENADE Thermo Detonator 44caps
Tootekood: 1500 ,   Maitse:
15,00 € (-38%)
24,00 €
NUTREX Lipo-6 Black Ultra Concentrate 60caps
Tootekood: 4591 ,   Maitse:
34,00 €
SCITEC Macatron 108 caps
Tootekood: 1718 ,   Maitse:
24,00 €
SCITEC C1000 + Bioflavonoids 100caps
Tootekood: 1779 ,   Maitse:
13,00 €