Tootegrupid
sulbutiamine-60-caps.png Zoom

APOLLO´S HEGEMONY Sulbutiamine 60 caps. (Sulbutiamiin)

Kaubamärk:
Hind:
26,00 €

Stimuleerib kesknärvisüsteemi ainevahetust
Suurendab energiat ja kõrvaldab väsimuse
Parandab regenereerimist ja jõudlust
Aitab psühhogeensete seksuaalhäirete korral
Suurendab enesekindlust ja parandab inimestevahelisi oskusi
Ületab hematoentsefaalbarjääri kiiresti ja lihtsalt

Apollo hegemoonia sulbutiamiin on uuenduslik toidulisand, mis sisaldab tiamiini spetsiaalselt välja töötatud ja ülitõhusas vormis sulfutiamiini, mida iseloomustab suurem assimilatsioonivõime ja suurem võime ületada hematoentsefaalbarjääri, mida on kinnitanud ka uuringud. Preparaat leevendab kroonilise väsimuse sümptomeid, võimendab psühhomotoorseid funktsioone, kõrvaldab hirmu ja häbelikkuse tunde, samuti toetab võitlust erektsioonihäirete vastu.

Sulbutiamiin on tiamiini (vitamiin B1) sünteetiline derivaat. Aine koosneb kahest modifitseeritud tiamiinimolekulist ja sellel on võime ületada hematoentsefaalbarjäär. Sulbutiamiini kasutatakse kõige sagedamini asteenia, st kroonilise füüsilise ja vaimse väsimuse korral; kuid seda saab kasutada ka erektsioonihäirete korral ning mälu ja keskendumisvõime parandamiseks.

Anamneesis sulbutiamiin
Sulbutiamiin avastati tõenäoliselt 1973. aastal Jaapanis. Kuni 20. sajandini oli nii Jaapanis kui ka teistes Aasia riikides kõrge beriberi - B1-vitamiini vaegusest põhjustatud haiguse - esinemissagedus. Selle põhjuseks oli nende homogeenne toitumine, mille peamine koostisosa oli riis.

Seetõttu oli sulbutiamiini loomise ajendiks vajadus leida aine, mida iseloomustaks suurem aktiivsus kui B1-vitamiin ja paremad farmakokineetilised omadused - kõrgem assimilatsioonivõime ja vähem eritumist organismist.

Tiamiini puuduse tagajärjed
Nagu varem mainitud, võivad kroonilised tiamiini puudused põhjustada beriberi - haigust, mis avaldub näiteks kardiovaskulaarsüsteemi häirete, arteriaalse hüpertensiooni, lihasdüstroofia, tursete, isukaotuse ja kehakaalu languse kaudu.

Kerget tiamiini puudust võib seevastu märgata väsimustundes, keskendumisprobleemides, ärrituvuses, tujus. Tiamiini puudusi saab seostada mitte ainult ebaõige toitumisega, vaid ka liigse alkoholitarbimisega, neerude moonutatud reabsorptsiooni või diureetikumide kasutamisega.

Kuidas sulbutiamiin toimib?
Sulbutiamiini toime täpne mehhanism pole veel täielikult avastatud. Mida me teame, on see, et aine on väga rasvlahustuv, tänu millele imendub see verest aju väga kiiresti (palju lihtsam kui B1-vitamiin); sel viisil toetab see tõhusalt närvisüsteemi toimimist ja aitab tõsta tiamiini ja tiamiini fosfaatestri taset.

Sulbutiamiini aktiivsus seisneb peamiselt selle nootroopsetes omadustes: aine aitab reguleerida ainevahetust kesknärvisüsteemis, mille tagajärjel stimuleeritakse paljusid vaimseid protsesse, nagu teadvus ja mälu. Ennekõike suurendab sulbutiamiin glutamatergiliste ja kolinergiliste süsteemide aktiivsust, eriti nendes aju osades, mis vastutavad mälu ja tähelepanu eest - hipokampuses ja prefrontaalses ajukoores.

Sulbutiamiin avaldab soodsat mõju ka teistele kognitiivsetele funktsioonidele, suurendab energiat, suurendab regeneratsiooni, suurendab füüsilise pingutuse taluvust ning sellel on anksiolüütiline ja antidepressantne toime.

Abi asteenia ravis
Asteenia on nii füüsilise kui ka vaimse võimekuse vähenemise tunne, mida iseloomustab pidev väsimus ja suurenenud väsimus, mis tuleneb isegi väikesest pingutusest. Asteenia esineb sageli neoplastiliste haiguste protsessis ja nende ravi tagajärjel, kuid mitte ainult - see võib ilmneda ka kroonilise stressi, alatoitluse, depressiooni ja kroonilise väsimussündroomi korral. Samuti eristatakse nakkusjärgset asteeniat, mis ilmneb näiteks tervenemisperioodil pärast nakkushaigust ja mononukleoosi, hepatiidi või brutselloosi tagajärjel.

On olemas teaduslikke teateid, et sulbutiamiin võib osutuda tõhusaks asteenia sümptomite leevendamisel, eriti nakkushaigusest või tõsistest vigastustest põhjustatud sümptomite leevendamisel.

Parem mälu ja keskendumisvõime
Sulbutiamiin aitab parandada mälu, suurendades näiteks kolinergilises, dopaminergilises ja glutamatergilises süsteemis teabe edastamist. Teaduslikud uuringud on näidanud, et aine suurendab Alzheimeri tõve varajases, mõõdukas staadiumis vaevavate inimeste võimet asju meeles pidada, kui nad kasutavad samaaegselt atsetüülkoliini esteraasi inhibiitoreid. peale selle vähendab see dinastsilpiinravi ajal amneesia riski ja parandab skisofreeniaga inimeste mälu.

Erektsioonihäiretega võitlemine
Arvatakse, et sulbutiamiin on efektiivne erektsioonihäirete ravis. On täheldatud, et aine 30-päevane tarvitamine aitab parandada psühhogeense impotentsusega meeste erektsiooni, seda nii emotsionaalse pinge ajalise seisundi kui ka tõsiste isiksusehäirete korral.

Pakendi suurus: 60 kapslit
Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjonid konteineris: 60
1 kapsli kohta% DV
Tiamiin (sulbutiamiinina) 300 mg -
Muud koostisosad
Mikrokristalne tselluloos, riisijahu, kapsli kest.

Teadusuuringute kohaselt on parim annus 300–600 mg (1–2 kapslit) päevas. Ei ole soovitatav ületada annust 900 mg (3 kapslit) päevas.

IFiti soovitused

Sulbutiamiini soovitatav päevane annus on umbes 200–600 mg. Kuna sulbutiamiin on rasvlahustuv aine, on kõige parem seda võtta koos rasvasisaldusega toiduga.

Preparaati ei tohiks pikka aega kasutada - ainult lühike toidulisandi kestus tagab parimad tulemused närvisüsteemi tõhustatud funktsioonide kujul ja hoiab ära organismi resistentsuse tekkimise toote aktiivsuse suhtes.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

 

 

Sarnased tooted
MYPROTEIN Creatine Monohydrate - 250 tabs
Tootekood: 1365 ,   Maitse:
23,00 €
SCITEC Carni complex 60tab
Tootekood: 361 ,   Maitse:
25,00 €
SCITEC Bcaa 6400 375tab
Tootekood: 368 ,   Maitse:
36,00 €
SCITEC Collagen Liquid Wild Berry 1000ml BB 12.12.22
Tootekood: 608 ,   Maitse:
14,00 € (-46%)
26,00 €
SCITEC Protein Pancake 1036g
Tootekood: 10113 ,   Maitse:
25,00 €