Tootegrupid

APOLLO´S HEGEMONY Vitamin K2 MK7 120 caps.

Kaubamärk:
Hind:
16,00 €
Kogus: - +

Tõhus annus ühes kapslis
Optimeerib kaltsiumi haldamist
Aitab hoida luud tervena
Oskab vältida ateroskleroosi
Kaitseb närvisüsteemi kahjustuste eest
Võimalik mõjutada testosterooni taset
Ennetab osteoporoosi
Apollo’s Hegemony K2 Mk7 on toidulisand, mis sisaldab 100 mikrogrammi K2-vitamiini Mk7 kujul kapsli kohta.

Vitamiin K2 (menakinoon) - K-kompleksi rasvlahustuv aine, sellel on difarnesüüljäägid või muud isopreenirühmad kolmandas positsioonis. Seda toodetakse peamiselt käärimisprotsessides, samuti loodusliku bakterifloora abil soolestiku valendikus. Väikestes kogustes K2 Mk7 saab bakteritest Escherichia coli abil muuta K1-vitamiinist (füllokinoon). K2-vitamiini põhitegevus seisneb osteokaltsiini - osteoblastide toodetud hormooni - aktiveerimises, mis toetab kaltsiumi transporti luudesse ja millel on palju muid tervisele kasulikke omadusi.

K1 ja K2 erinevused
Vitamiinide K1 ja K2 aktiivsus on põhimõtteliselt erinev ja neid ei tohiks segi ajada. K1-vitamiin, mida tavaliselt nimetatakse lihtsalt K-vitamiiniks, vastutab peamiselt vere hüübimisprotsesside reguleerimise eest. Teiselt poolt avaldab menakinoon, K2-vitamiin, omadust palju vähemal määral; siiski on see organismi kaltsiumihalduses oluline tegija.

Miks Mk7?
Vormi Mk7 iseloomustab pikem molekulahel, võrreldes populaarse vormiga Mk4. Tänu sellele on selle vabanemine pikem ja vitamiini suurenemine veres stabiilsem. Õige efektiivsuse saavutamiseks vajab Mk7 ka palju väiksemaid annuseid. Näiteks on Mk4 minimaalne efektiivne annus 1500 mcg, kuigi terapeutilised annused ulatuvad kuni 45 000 mcg; teisest küljest on Mk7 efektiivsed annused isegi 90-360 mcg.

Sünergia D3-vitamiiniga
K2-vitamiin on D3-vitamiini toidulisandite populaarne täiendus, kuna see vähendab kolekaltsiferooli suurtes annustes põhjustatud võimalike kahjustuste riski. D-vitamiin parandab märkimisväärselt kaltsiumi imendumist, mis võib tekitada probleeme, kui selle kasutamist organismi poolt, st transporti luukoesse, ei optimeerita. Menakinoon tuleb kasuks tänu võimele aktiveerida luude poolt toodetud hormooni - osteokaltsiini. Aine vastutab kaltsiumi transpordi eest hammastesse ja luudesse, kus seda kõige rohkem vaja on. Nii väheneb veres ringleva vaba kaltsiumi hulk. Lisaks kahjustuste vähendamisele võivad mõlemad vitamiinid stimuleerida üksteise aktiivsust, näiteks kui tegemist on testosterooni taseme tõstmisega, insuliinitundlikkuse parandamise või närvisüsteemi kaitsmisega.

Karmimad ja tugevamad luud
Osteokaltsiin, mida toodavad osteoblastid ja stimuleeritud kaltsiumi transport luudesse, muudab luude mineraalse tiheduse ja nende struktuuri tugevamaks. Teine K-vitamiinist sõltuv tegur, mis suunab kaltsiumi ioone õigetesse kohtadesse, on Matrix Gla Protein (MGP). Kahe teguri aktiveerimine võimaldab kaltsiumi organismil tõhusamalt levitada, toimetades selle täpselt sinna, kus see peaks olema. Nagu uuringud näitavad, vähendab menakinooni lisamine oluliselt luumurdude riski.

Aju teenistuses
K-vitamiini on ajus, kus saab kogeda ka nende kasulikku tegevust. Kõige olulisem omadus on nende neuroprotektiivne toime, hoides ära rakkude surma, mida põhjustavad erinevad tegurid. Nende hulgas on mõned oksüdatiivse stressi tüübid, sealhulgas elavhõbedast põhjustatud, ja glutamaadi liigsest aktiivsusest põhjustatud eksitotoksilisus. Ensüümide 12-LOX pärssimine aitab vähendada aju põletikke. Pealegi aitab K-vitamiin sarnaselt D-vitamiiniga kaitsta neurolemmasid, mis on eriti oluline hulgiskleroosiga võitlevate inimeste jaoks. Teadlased on demonstreerinud seost K-vitamiini madala taseme ja moonutatud kognitiivsete protsesside vahel eakatel.

Osteokaltsiini täiendavad eelised
Valguhormoonil on palju muid huvitavaid omadusi, mis ei piirdu ainult kaltsiumi haldamisega. Üks neist on võime stimuleerida Leydigi rakke tuumades, tänu millele võivad nad toota rohkem testosterooni, mis peaks olema eriti huvitav meeste jaoks, kes võitlevad madala androgeenitaseme ja viljakuse probleemidega. Osteokaltsiin mõjutab ka pankrease beeta-rakkude insuliini tootmist ja nende proliferatsiooni, stimuleerides adiponektiini vabanemist rasvrakkudest, tänu millele paraneb insuliinitundlikkus.

Apollo’s Hegemony K2 Mk7 soovitatakse eriti inimestele, kellel on suurenenud vereringesüsteemi haiguste, eriti ateroskleroosi oht. See võib tõhusalt suurendada ka luude mineraalset tihedust ja sitkust, mis on kasulik osteoporoosi ja teiste luu- ja lihaskonna haiguste ennetamisel. Levinud praktika on K2-vitamiini kombineerimine suuremate D3-vitamiini annustega, et vähendada tüsistuste riski ja saavutada sünergia.

Pakendi suurus: 120 kapslit
Portsjoni suurus: 1 kapsel
Portsjonid konteineri kohta: 120
1 kapsli kohta% DV
Bacillus subtilise poolt kääritatud natto 10 mg *
sh vitamiin K2 MK7 (menakinoon-7 kujul) 100 mcg 125%
Muud koostisosad
Mikrokristalne tselluloos, kapslikest (taimne tselluloos).

Võtke 1-2 kapslit päevas, eelistatult suure rasvasisaldusega söögi kõrvale.

Soovitatav annus, mis vitamiini taset tõhusalt tõstab, jääb vahemikku 90–360 mcg, seega peaks toidulisandi annus olema 1–3 kapslit päevas, sõltuvalt selle kasutamise eesmärgist.

K2-vitamiini kasutatakse tavaliselt D3-vitamiini täiendamise täiendusena. Sellisel juhul on hea lisada vähemalt 100 mcg K2 iga 5000 RÜ D-vitamiini kohta.

2-3 kapslit päevas tasub võtta siis, kui veresooned on juba lupjunud ja jäikus, kuna need võivad efekti tagasi pöörata. Annust saab kasutada ka luude tugevdamiseks ja osteoporoosi riski vähendamiseks.

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt. Tootja: UK

 

Sarnased tooted
SCITEC Mega Creatine 150 tbl
Tootekood: 380 ,   Maitse:
13,50 €
SCITEC Leucine 100tbl BB 04/21
Tootekood: 2429 ,   Maitse:
5,00 € (-44%)
9,00 €
SCITEC 100% Creatine 1000g
Tootekood: 526 ,   Maitse:
22,00 €
ON Amino 2222 160 Tabs
Tootekood: 816 ,   Maitse:
29,90 €
ON 100% Whey Gold Standard 1 lbs (450g)
Tootekood: 10068 ,   Maitse:
22,00 €