BiotechUSA Arthro Guard Liquid 500ml Orange

Kaubamärk:
Hind:
24,00 €
Kogus: - +

Biotech USA-st pärit Arthro Guard'i vedelik on vedelas vormis looduslike allikate aktiivsetest koostisosadest koosnev toidulisand, mis võimaldab kehal selle omadusi hõlpsalt imendada, et liigestele kõhre regenereerida. See koosneb sellistest koostisosadest nagu glükoosamiin, kondroitiin, mis tekitab sünoviumi, mis on suurepärane vedelik kõhrekoe taastamiseks; see sisaldab ka kollageeni ja MSM-i, mis aitab vähendada liigesepõletikku ja leevendada intensiivseid ja ebamugavaid valusid; Arthro Guard Liquid (Biotech USA) pakub teile kõiki olulisi koostisosi, mis on vajalikud raskete treeningute või halvenemise tõttu kahjustatud kõhre taastamiseks. Need liigesed on efektiivsed ainult siis, kui nad saavad vajalikke toitaineid ja just see toode teeb seda kõige paremini ning sisaldab ka E-vitamiini, mis võimaldab rakke kaitsta.

Arthro Guard Liquid (Biotech USA) on toode, mida kasutatakse laialdaselt sidemete ja liigeste vigastuste käes kannatavatele inimestele, et see parandaks tõhusalt, olles vähem valulik, vähendab võimalust seda tüüpi vigastuste tekkeks treeningu ajal ning stimuleerib summutamist ja määrimist liigestest, kõik keha luude liigeste heaoluks.

ARTHRO FAKTID BIOTECH USA-st
Taastab sünoviaalvedelikku.
Suurendab kõhre kollageeni.
Stimuleerib vuukide polsterdamist ja määrimist.
Väldib sidemete vigastamist.
Sisaldab glükoosamiini. See suurendab liigest ümbritsevat kollageeni, hoides ära selle halvenemise.
Sisaldab E-vitamiini, takistades rakkude oksüdeerumist.
Tänu metüülsulfonüülmetaani (MSM) sisaldusele aitab see vähendada turset, vältides valu ja suurendades üldist heaolu.
Liigesed saavad nende toimimiseks hädavajalikke toitaineid.
Selle vedel vorm hõlbustab selle imendumist, muutes liigeste taastumise ja taastumise tõhusaks.
Treening tugevdab keha ja hoiab selle tervena, kuid paljud inimesed tegelevad nende füüsiliste tegevustega pingete leevendamiseks, kaalu koheseks kaotamiseks või vormis püsimiseks. Kui te treenite liiga palju, võivad teie füüsilist seisundit mõjutavad tagajärjed põhjustada vigastusi, põhjustada liigeste ja sidemete puhkamist ning alati on raske teha rohkem kui võimalik. See suurendab vigastuste, luumurdude või pragude tõenäosust ja riski. Arthro Guard'i vedelik Biotech USA-st on toidulisand, mis asendab eriti liigeste ümber leiduvat sünoviaalvedelikku, tugevdab ka liigeste polsterdust ja määrimist, toimib põletikuvastasena, vältides ka väga tugevaid valusid. Lühidalt, selle koostises olev vedelik võimaldab selle kiiret ja tõhusat imendumist. Ideaalne inimestele, kes kannatavad vigastuste all või neile, kes harjutavad kehalist koormust ja soovivad vältida mingisuguseid sisemisi kahjustusi.

igal ajal tuleks võtta vähemalt kaks lusikatäit (30 ml) seda toodet.

Sarnased tooted
SCITEC Bcaa 6400 125tab
Tootekood: 340
14,00 €
SCITEC Tyrosine 100tab
Tootekood: 371
11,00 €
SCITEC Mega Arginine 140 tab
Tootekood: 536
26,00 €
SCITEC Ornithine 100 caps
Tootekood: 774
12,00 €
SCITEC Mega Glucosamine 100caps
Tootekood: 964
13,00 €