BiotechUSA EAA Zero - 350g

Kaubamärk:
Hind:
25,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Asendamatute aminohapete sisaldus 7160 mg
See on WHO soovitatud asendamatute aminohapete suhe **
Glutamiini ja BCAA suhe on 1: 1
Suhkruvaba*
Gluteenivaba
* See viitab veega segatud valmis raputustele.
** Erinevate asendamatute aminohapete suhe tootes järgib Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) soovitusi. (Valgu- ja aminohappevajadused inimeste toitumises - FAO / WHO / UNU ühise ekspertarvamuse aruanne.)

Asendamatud aminohapped, nagu nimigi viitab, on inimkeha jaoks asendamatud, kuna ta kas ei suuda neid üldse toota või suudab neid toota ainult ebapiisavates kogustes. Sellepärast on eriti oluline tagada nende tarbimine välistest allikatest, eelistatavalt optimaalsetes kogustes ja õiges vahekorras.

Nagu kõigi BioTechUSA toodete puhul, töötati EAA Zero välja ka parima koostise saamiseks. Seetõttu sisaldab EAA Zero kõiki asendamatuid aminohappeid optimaalses vahekorras, nagu on kehtestanud Maailma Terviseorganisatsioon.

EAA Zero uuendamise ajal ei püüdnud me ainult proportsioonide õigesse seadistamisse, vaid võtsime eesmärgiks ka keeruka toote loomise. Selle tulemusel sisaldab toode nüüd kõiki asendamatuid aminohappeid ja glutamiini lisamisega suurendasime veelgi lihaste ehitamiseks vajalike aminohapete kogust.

EAA Zero pakub spetsiaalset aminohapete kombinatsiooni, mida saate juua ilma süütuseta ka dieedil olles, kuna toode on suhkruvaba *. Joo seda värskendava sidruni- ja sinise viinamarja maitsega enne põhjalikku treeningut või isegi selle ajal.

Segage 1 portsjon pulbrit (14 g = 2 kuhjaga mõõtelusikat = 1 hunnik supilusikatäit) 400-800 ml veega. Võtke üks portsjon 15 minutit enne treeningut. Puhkepäevadel võta üks portsjon kahe toidukorra vahel.

Sarnased tooted
SCITEC Macatron 108 caps
Tootekood: 1718
24,00 €
SCITEC Leucine 100tbl
Tootekood: 2429
9,00 €
SCITEC Selenium 100tab (seleen)
Tootekood: 398
4,50 €
SCITEC Lecithin 100tbl
Tootekood: 399
13,50 €
SCITEC Liquid Arginine 1000ml Orange
Tootekood: 522
24,00 €