Tootegrupid

BiotechUSA Multivitamin for Men 60 tablets

Kaubamärk:
Hind:
12,00 €
Kogus: - +

BiotechUSA meestele mõeldud multivitamiin on toidulisand, mis on spetsiaalselt välja töötatud meessoost keha vajalike toitainete saamiseks.

See valem sisaldab ainulaadset segu antioksüdantidest, aminohappekompleksidest ning puu- ja köögiviljaekstraktidest, mis edendavad head tervist ja pikaajalist töövõime paranemist.

Spetsiaalselt koostatud meeste maksimaalse toitumistõhususe jaoks, sisaldades 12 tüüpi vitamiine, 10 tüüpi mineraale, 14 tüüpi antioksüdante ja 5 tüüpi aminohappeid. See on multivitamiin ja multimineraal, milles on soovitatav kogus toitaineid kõrge füüsilise koormusega sportlastele või inimestele, kes ei tegele spordiga, kuid peavad tasakaalustama kehva toitumist.

BiotechUSA meestest saadav multivitamiin pakub aminohappeid, mida vajavad füüsilise tegevusega inimese keha, näiteks L-glutamiin, dl-metioniin ja L-arginiin, mis suurendavad kasvuhormooni ja parandavad treeningujärgset taastumist. Lisaks pakub see muid mitmekülgseid eeliseid, mis aitavad parandada sporditulemusi.

See suurendab energiat, vähendab füüsilist stressi ja väsimust, hoiab ära läbipõlemist ning parandab tervislikku ja energiaolukorda inimesel, kes järgib nõudlikku dieeti või puutub kokku pingelise füüsilise rutiiniga.

See tugevdab immuunsussüsteemi kaitsevõimet, optimeerib närvisüsteemi tööd, soodustab valkude ja aminohapete sünteesi, suurendab veresoonte tugevdamist ja parandab eesnäärme funktsiooni.

BiotechUSA meestele mõeldud multivitamiinid pakuvad kõiki vitamiine ja mineraale, mida inimene vajab oma tervise, energia säilitamiseks ja töövõime parandamiseks. See sisaldab palju B-vitamiine, mis on olulised sportlastele, kes vajavad tailihamassi suurendamist.

Sellel on tugev antioksüdantsusjõud, lisaks toidulisandile välditakse vananemist põhjustavate vabade radikaalide põhjustatud kahjustusi, lisaks kaitstakse närvi- ja veresoonkonda.

MULTIVITAMIINI FAKTID MEESTELE BIOTECHUSAST
Parandab tervist
Tasakaalustab kehva dieeti
Powers kasvuhormooni
Suurendab energiat
Vähendab füüsilist stressi
Leevendab väsimust
Hoiab ära kurnatuse
Parandab spordi taastumist
Aitab lahja lihasmassi arengut
Tugevdab immuunsussüsteemi
Parandab närvisüsteemi toimimist
Suurendab veresoonte tugevust
Parandab eesnäärme funktsiooni
Antioksüdant
BiotechUSA meeste multivitamiinid on ideaalne toidulisand meestele, kes mängivad sporti ja soovivad säilitada optimaalset tervist ja jõudlust, samuti istuvatele meestele, kes peavad oma füüsilist seisundit parandama.

2 tabletti päevas, koos toiduga.

Sarnased tooted
VPLAB Ultra Women Sport 90 caplets
Tootekood: 1743 ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC Mega Arginine 90 tab
Tootekood: 338 ,   Maitse:
19,00 €
SCITEC Ornithine 100 caps
Tootekood: 774 ,   Maitse:
12,00 €
ANIMAL Flex 44pakki
Tootekood: 2056 ,   Maitse:
35,00 €
MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore Next Generation 100caps
Tootekood: 2074 ,   Maitse:
33,00 € (-17%)
40,00 €