Tootegrupid
BlenderBottle-ProStak-navy.jpg Zoom

BLENDER BOTTLE ProStak 22oz/650ml NAVY

Kaubamärk:
Hind:
17,00 €

ÜLIMAALNE KÕIK-ÜHES

Toidulisandid, suupisted, pillid ja vedelik – kõik samas pudelis. BlenderBall® traatvispli ja ainulaadsete Twist n’ Lock™ konteineritega BlenderBottle® ProStak® on kõik-ühes lahendus tõsistele sportlastele.

MINE SUUREKS

Laiendage oma BlenderBottle® ProStak® hoiuruumi kolme lisapurgi ja Twist n’ Lock™ pillialusega. 100 cc ja 150 cc lisapurgid kahekordistavad teie süsteemi esialgset mahtu, samas kui suur 250 cc purk pakub piisavalt ruumi isegi kõige suuremate taastamisloksutamisvajaduste jaoks.

SIME MAITSE HEA

Öelge "hüvasti" tükiliste valgukokteilidega ja "tere" pehmete ja suurepärase maitsega jookidega. Meie patenteeritud segamissüsteem kasutab BlenderBall® traatvisplit – mida leidub ainult BlenderBottle® brändi loksutopsides –, et segada loksutamisel ka kõige paksemad koostisained.

KÕRGIGE, KÕRGE SILMUS, RIPUTAGE

StayOpen™-i klappkorgiga integreeritud reguleeritav kandeaas võimaldab teil rohkem käes hoida, kui käed on täis, ja pakub jõusaalis olles mugavat kohta võtmete kinnitamiseks.

100% LEKKEKINDLUS

Prostaki keeratav kaas ja turvaline klappkork hoiavad teie spordikoti ja turvatooli kuivana. Kui kaas on korralikult keeratud ja klappkorgi kindlalt kinni keeratud, olete valmis veerema.

MUREVABA

Ainult kõrgeima kvaliteediga materjalidest valmistatud BlenderBottle®-i šeikeritopsid on – ja on alati olnud – BPA- ja ftalaadivabad.

TWIST N' LOCK TEHNOLOOGIA

ProStaki ainulaadsetel lukustatavatel purkidel on üksikud kaaned, mis võimaldavad kaasas kanda toidulisandeid, suupisteid ja muud – pudeliga või ilma.

VÕTA VÕI JÄTA

Veerandpöördega saab Twist n’ Lock™ purke kiiresti pudeli külge kinnitada või küljest lahti võtta.

VÄLJA PILTIDE VÄLJAS

Varjatud pillialus lukustub mis tahes purgikaane külge, võimaldades teil pille ja pulbreid samas purgis kanda.

Sarnased tooted
Magneesium 57g (talk) chalk
Tootekood: 1021 ,   Maitse:
4,00 €
SCITEC Orange Style
Tootekood: 20021 ,   Maitse:
15,00 €
MADMAX ZAHOPRENE Elbow Support (MFA-293)
Tootekood: 10197 ,   Maitse:
12,00 €
MADMAX Rainbow Black/Neon Pink (MFG-251)
Tootekood: 10391 ,   Maitse:
8,90 €
NOW FOODS Pill Box
Tootekood: 3673 ,   Maitse:
1,50 € (-50%)
3,00 €