Tootegrupid

CELLUCOR C4 Extreme Energy 30servings

Kaubamärk:
Hind:
34,00 €

Parameetrid


* Maitse

Kogus: - +

Cellucor C4 ekstreemne energia enne treeningut 101: Cellucor pakub nende kõige intensiivsemat energiavalemit koos C4 ekstreemse energiaga. Cellucor Extreme Energy pakendab 300 mg kofeiini, et teid treeningsaali treenima. Cellucor suurendas ka beeta-alaniini täieliku kliinilise annuseni. Eeldatav C4 Extreme Energy viib teid spordisaali ettevalmistamiseni ja hoiab teid seal kauem.
C4 Extreme Energy loodi neile, kes otsivad järgmise taseme plahvatuslikku treeningueelset energiat! Lisaks C4 energia segu suurendamisele 300 mg kofeiiniga portsjoni kohta sisaldab iga C4 Extreme Energy kühvel ka 3,2 g CarnoSyn® Beta-alaniini lihasvastupidavuse toetamiseks, TeaCrine ™ - tolerantsuse suurenemise pikendamiseks, Rauwolfia ja Toothed Clubmoss.

KOOSTISOSAD SELGITATUD
Veevaba kofeiin Veevaba kofeiin toetab energiat, vaimset erksust ja võib aidata kognitiivsete ülesannete täitmisel ning reageerimise ajal. Lisaks on veevabal kofeiinil termogeensed omadused. Iga C4 Extreme Energy portsjon annab 300 mg kofeiini.

CarnoSyn® beeta-alaniin Igasse serveerimisse sisaldab C4 Extreme Energy kliiniliselt uuritud CarnoSyn® beeta-alaniini. Beeta-alaniin on aminohape, mis teeb kehas ühendiks nimega karnosiin, mis toetab lihaste vastupidavust. Beeta-alaniin võib mõnikord tekitada kogu kehas ajutise kahjutu kipitustunde.

Kreatiinitraat (NO3-T®) (1g) Kreatiinitraat on kõrgtehnoloogiline kreatiinivorm.

Arginiini alfaketoglutaraat (1 g) Arginiini alfa ketoglutaraat on lämmastikoksiidi eelkäija ja soodustab lämmastikoksiidi tootmist kehas.

TeaCrine® (tetrametüüluriinhape / teakriin) on alkaloid, mis sarnaneb struktuurilt uuritud kofeiiniga ja Theacrine'i uuringute esialgsed tulemused näitavad, et keha ei kohane kofeiiniga nii kiiresti, pikendades seetõttu tolerantsuse suurenemist.

N-atsetüül-L-türosiin N-atsetüül-L-türosiin on L-türosiini lahustuvam vorm, mis toetab noradrenaliini ja dopamiini tootmist, toetades omakorda vaimset ja kognitiivset tervist stressirohkete tegevuste - näiteks kehalise ettevalmistuse - ajal.

Velvet-oa (Mucuna Pruriens) seemneekstrakt (standardiseeritud L-Dopa jaoks) sisaldab L-Dopa kõrgeid kontsentratsioone. L-dopa ületab hematoentsefaalbarjääri, kus see muundub seejärel dopamiiniks, toetades seega positiivset mõju vaimsele heaolule, meeleolu paranemisele, erksusele ja kognitiivsele funktsioonile.

Rauwolfia juurekstrakt, mis on formuleeritud selle Rauwolscine sisalduse järgi, on oma struktuurilt sarnane Yohimbine'iga. See on stimuleeriv koostisosa, millel on serotoniini reafektid, mis käivitab võimsa rasvapõletusega neurotransmitteri, mida nimetatakse noradrenaliiniks, vabanemise. Noradrenaliini tootmine toetab positiivset mõju tujule ja eufooriale. Toimeid võivad tugevdada kofeiin ja muud stimuleerivad koostisosad.

Hammastega Clubmoss (standardiseeritud Huperzine A jaoks) sisaldab looduslikku Huperzine A allikat, mis on aktiivne ühend, mis võib aidata mälu ja õppimist toetada. Seda peetakse nootroopiliseks koostisosaks.

Servig size: 10g (1 level scoop)
Servings per container: 30

  Per 10g %RI*
Niacin 15 mg 94%
Vitamin B6 1.0 mg 71%
Folic Acid 200 ug 100%
Vitamin B12 2.50 ug 100%
Micronised Creatine Monohydrate
       of which creatine
3409 mg
3000 mg
**
**
CarnoSyn Beta-Alanine 2000 mg **
Citrulline Malate
       of which citrulline
2000 mg
1100 mg
**
**
L-Tyrosine 500 mg **
Caffeine Anhydrous 300 mg **
Panax Ginseng Root Extract 75 mg **
Cacao (Theobroma cacao L.) Seed Extract 75 mg **
Toothed Clubmoss (Huperzia serrata) aerial parts extract 5 mg **

* Reference intake
** Reference intake not established

Võtke üks portsjon (1 kühvel) C4 Extreme Energy, segatuna 150-300 ml-ga. vett 20-30 minutit enne treenimist. Treeningu ajal on soovitatav hüdratatsiooniks juua palju vett või performance-jooke, näiteks Cellucor Alpha Amino. Mõnedel inimestel on kahjutu kipitustunne, mis on omistatud beeta-alaniinile. KASUTA AINULT vastavalt juhistele.

Sarnased tooted
SAN Tribuvar 1000 90 tablets
Tootekood: 1606 ,   Maitse:
16,00 €
TESTED L-Carnitine Tartrate 180tab 750 mg
Tootekood: 480 ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC Bcaa Xpress 500g
Tootekood: 771 ,   Maitse:
35,00 €
MYPROTEIN Protein Brownie 75g
Tootekood: 10152 ,   Maitse:
2,00 €
ON Opti-Men 180 tabs
Tootekood: 2079 ,   Maitse:
35,00 €