Tootegrupid
C4-Extreme-Energy-Cherry-Limeade_1200x.jpg Zoom

CELLUCOR C4 Extreme Energy 30servings

Kaubamärk:
Hind:
34,00 €
* Maitse

Cellucor C4 ekstreemne energia enne treeningut 101: Cellucor pakub nende kõige intensiivsemat energiavalemit koos C4 ekstreemse energiaga. Cellucor Extreme Energy pakendab 300 mg kofeiini, et teid treeningsaali treenima. Cellucor suurendas ka beeta-alaniini täieliku kliinilise annuseni. Eeldatav C4 Extreme Energy viib teid spordisaali ettevalmistamiseni ja hoiab teid seal kauem.
C4 Extreme Energy loodi neile, kes otsivad järgmise taseme plahvatuslikku treeningueelset energiat! Lisaks C4 energia segu suurendamisele 300 mg kofeiiniga portsjoni kohta sisaldab iga C4 Extreme Energy kühvel ka 3,2 g CarnoSyn® Beta-alaniini lihasvastupidavuse toetamiseks, TeaCrine ™ - tolerantsuse suurenemise pikendamiseks, Rauwolfia ja Toothed Clubmoss.

KOOSTISOSAD SELGITATUD
Veevaba kofeiin Veevaba kofeiin toetab energiat, vaimset erksust ja võib aidata kognitiivsete ülesannete täitmisel ning reageerimise ajal. Lisaks on veevabal kofeiinil termogeensed omadused. Iga C4 Extreme Energy portsjon annab 300 mg kofeiini.

CarnoSyn® beeta-alaniin Igasse serveerimisse sisaldab C4 Extreme Energy kliiniliselt uuritud CarnoSyn® beeta-alaniini. Beeta-alaniin on aminohape, mis teeb kehas ühendiks nimega karnosiin, mis toetab lihaste vastupidavust. Beeta-alaniin võib mõnikord tekitada kogu kehas ajutise kahjutu kipitustunde.

Kreatiinitraat (NO3-T®) (1g) Kreatiinitraat on kõrgtehnoloogiline kreatiinivorm.

Arginiini alfaketoglutaraat (1 g) Arginiini alfa ketoglutaraat on lämmastikoksiidi eelkäija ja soodustab lämmastikoksiidi tootmist kehas.

TeaCrine® (tetrametüüluriinhape / teakriin) on alkaloid, mis sarnaneb struktuurilt uuritud kofeiiniga ja Theacrine'i uuringute esialgsed tulemused näitavad, et keha ei kohane kofeiiniga nii kiiresti, pikendades seetõttu tolerantsuse suurenemist.

N-atsetüül-L-türosiin N-atsetüül-L-türosiin on L-türosiini lahustuvam vorm, mis toetab noradrenaliini ja dopamiini tootmist, toetades omakorda vaimset ja kognitiivset tervist stressirohkete tegevuste - näiteks kehalise ettevalmistuse - ajal.

Velvet-oa (Mucuna Pruriens) seemneekstrakt (standardiseeritud L-Dopa jaoks) sisaldab L-Dopa kõrgeid kontsentratsioone. L-dopa ületab hematoentsefaalbarjääri, kus see muundub seejärel dopamiiniks, toetades seega positiivset mõju vaimsele heaolule, meeleolu paranemisele, erksusele ja kognitiivsele funktsioonile.

Rauwolfia juurekstrakt, mis on formuleeritud selle Rauwolscine sisalduse järgi, on oma struktuurilt sarnane Yohimbine'iga. See on stimuleeriv koostisosa, millel on serotoniini reafektid, mis käivitab võimsa rasvapõletusega neurotransmitteri, mida nimetatakse noradrenaliiniks, vabanemise. Noradrenaliini tootmine toetab positiivset mõju tujule ja eufooriale. Toimeid võivad tugevdada kofeiin ja muud stimuleerivad koostisosad.

Hammastega Clubmoss (standardiseeritud Huperzine A jaoks) sisaldab looduslikku Huperzine A allikat, mis on aktiivne ühend, mis võib aidata mälu ja õppimist toetada. Seda peetakse nootroopiliseks koostisosaks.

Konteineri suurus: 300 g
Portsjoni suurus: 1 kulp (10 g)
Portsjonid konteineri kohta: 30
Niatsiin: 15 mg
Vitamiin B6: 1 mg
Foolhape: 200 μg
Vitamiin B12: 2,5 μg
Mikroniseeritud kreatiinmonohüdraat: 3409 mg
sellest kreatiin: 3000 mg
CarnoSyn beeta-alaniin: 2000 mg
Tsitrulliinmalaat: 2000 mg
sellest tsitrulliin: 1100 mg
L-türosiin: 500 mg
Veevaba kofeiin: 300 mg
Panaxi ženšenni juureekstrakt: 75 mg
Kakaoseemneekstrakt: 75 mg
Hambastatud Clubmossi antenniosade ekstrakt: 5 mg koostisosad
Mikroniseeritud kreatiinmonohüdraat, karnosüüni beeta - alaniin, L-tsitrulliin-Dl-malaat, paakumisvastased ained (kaltsiumsilikaat ja ränidioksiid), L-türosiin, lõhna- ja maitseained, veevaba kofeiin, happesuse regulaatorid (sidrunhape ja viinhape). Polüdekstroos), magusained (atsesulfaamkaalium ja suklaroos), Panaxi ženšenni juureekstrakt, kakao (Theobroma Cacao L) seemnete ekstrakt, nikotiinamiid (niatsiin), värv (alluurpunane), hambaklubi (Huperzia Serrata) antenniosade ekstrakt, Pyridoxal-5 Fosfaat (vitamiin B6), foolhape (vitamiin B9), metüülkobalamiin (vitamiin B12)

Võtke üks portsjon (1 kulp) C4 Extreme Energy, segatuna 150-300 ml veega 20-30 minutit enne treenimist. Treeningu ajal on soovitatav hüdratatsiooniks juua palju vett või performance-jooke, näiteks Cellucor Alpha Amino. Mõnedel inimestel on kahjutu kipitustunne, mis on omistatud beeta-alaniinile. KASUTA AINULT vastavalt juhistele.

 

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei saa kasutada tasakaalustatud toitumise asendajana. Soovitav on tasakaalustatud toitumine ja tervislik eluviis.
Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest
Maaletooja iFit Group OÜ, Tartu mnt 52, Tallinn. info@ifit.ee, Parim enne: vt. pakendilt.

 

Sarnased tooted
ON BCAA 5000 Powder 345g
Tootekood: 131 ,   Maitse:
36,00 €
ON Glutamine Powder 1050g
Tootekood: 1833 ,   Maitse:
55,00 €
UNIVERSAL NUTRITION Natural Sterol Complex 90tab
Tootekood: 1913 ,   Maitse:
30,00 €
GRENADE 50 Calibre 20 annust
Tootekood: 10017 ,   Maitse:
32,00 €
NOW FOODS Fenugreek 500mg 100caps
Tootekood: 2202 ,   Maitse:
11,00 €