CONTROLLED LABS Orange Triad 270tab (liigestele ka) 3kuuks

Kaubamärk:
Hind:
40,00 €
Kogus: - +

VideoApelsini triaad ühendab endas tõestatud ja tõhusad vitamiinid, mineraalid ja toitained optimaalse seedimise, immuunsussüsteemi ja liigese tervise toetamiseks üheks toidulisandiks "kaks korda päevas".

Peamised atribuudid:

Raudvaba.
45 portsjonit.
Kõik-ühes lahendus.
Treeningu tulemuste optimeerimine.
Tõsisele sportlasele mõeldud Orange Triad toimetab kohale!
Tõsised sportlased on ainulaadsed selle poolest, et nad seovad oma keha tahtlikult treenimise ja südamega uskumatult palju stressi. Aja jooksul võib immuunsussüsteem kahjustada ning lihaste, kõõluste ja sidemete taastumine võtab kauem aega, mis tähendab, et te ei saa neid treenida nii tihti, kui soovite. Puudus võib tähendada, et te ei saa oma treeningutest optimaalseid tulemusi.

Tõsisele sportlasele mõeldud apelsini triaad ühendab endas tõestatud ja tõhusad vitamiinid, mineraalid ja toitained optimaalse seedimise, immuunsussüsteemi ja liigeste tervise toetamiseks üheks "kaks korda päevas" toidulisandiks. Liigese- ja paindekompleksid aitavad liigeseid ja kõhre määrida, samuti suurendavad sidekoe vastupidavust, seede- ja immuunkompleks sisaldab looduslikke põletikuvastaseid aineid, seedetrakti abivahendeid ja toitaineid eraldavaid aineid, et viia teie jõudlus järgmisele tasemele.

Võtke söögikordade ajal 2–6 tabletti (soovitavalt hommiku- ja õhtusöök). Parimate tulemuste saamiseks tuleks apelsini triaadi kasutada koos teiste Controlled Labs toodetega, vähemalt 1-2 gallonit vett päevas, kõrge valgusisaldusega / mõõduka süsivesikute sisaldusega dieediga.

Sarnased tooted
SCITEC DAA Pro 100caps
Tootekood: 2871 ,   Maitse:
15,00 €
ON Creatine Powder 300g
Tootekood: 298 ,   Maitse:
15,00 €
SCITEC Mega Arginine 90 tab
Tootekood: 338 ,   Maitse:
19,00 €
SCITEC 100% Creatine 1000g
Tootekood: 526 ,   Maitse:
20,00 €
SCITEC MyoMax Hardcore 3080g
Tootekood: 10160 ,   Maitse:
60,00 €