Tootegrupid

CP SPORTS Abdominal trainer (G30) Kõhu treenija

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
66,00 €
Kogus: - +
   - või -   

TÕHUS KOOLITUS:
C.P. SPORTS AB Roller on ülim treeningseade kõhu- ja seljalihaste tugevdamiseks! Crunches (kõhukrõmpsud) sooritatakse lihtsate rütmiliste õõtsuvate liigutustega. Torude kumer, ergonoomiliselt optimeeritud kuju tagab sujuvama ja seetõttu ka tõhusama treeningu, samuti vähenevad märgatavalt selja ja kaela väärasendid ja krambid.

TUGEV PROFESSIONAALNE KVALITEET:
Äärmiselt stabiilne 2,5-4cm laiusest kvaliteetsest terastorust konstruktsioon tagab robustsuse ja vastupidavuse ka igapäevasel treeningul. Rikkalikult lai peaosa toetab pead ja kaela ning tagab treeningu ajal pehme ja mugava hoidmise. 40 cm pikkune ja 38,5 cm laiune pehmest poroloonist matt hoiab ära libisemise treeningu ajal isegi peaaegu igal pinnal kodusaalis.

IDEALNE KODUSPORTIMISEKS:
Regulaarne treening ilma mahukate varustuseta ja keeruliste harjutusteta. C.P. SPORTS AB Roller on ideaalne ja mugav alternatiiv suurtele jõusaalivarustusele, aga ka istessetõustele ja teistele kõhulihaseid tugevdavatele harjutustele. Lihtne mehhanism võimaldab selle ruumisäästlikuks hoiustamiseks kokku voltida ... kuni järgmise treeninguni täiusliku kuuepaki ja tervete lihaste jaoks!
---

TARNIMISE ULATUS: C.P. SPORTS AB tõukeratas koos peatsi ja matiga (kaal ca 5kg koos pakendiga - omakaal ca 4,1kg - lihtne ja kiire esmane kokkupanek kaasasoleva kuuskantkruvikeerajaga).

Sarnased tooted
BLENDER BOTTLE PRO32, 32oz/940ml RED
Tootekood: 3546 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
16,90 €
MADMAX Rainbow Black/Turquoise (MFG-251)
Tootekood: 10390 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
9,00 €
Applied Nutrition ABE 2.5L Jug Matt Black
Tootekood: 3874 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
14,00 €
MADMAX Slimming Belt - Black/Neon Orange (MFA-277)
Tootekood: 10433 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
25,00 €
BLENDER BOTTLE Sportmixer 20oz - Coral - 600ml
Tootekood: 3567 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
15,00 €