DR´S BEST NAC Detox Regulators - 60 vcaps (N-atsetüül-L-tsüsteiin)

Kaubamärk:
Hind:
15,00 €
Kogus: - +

Neutraliseerib toksiine
Edendab tervislikku maksa talitlust
Võimas antioksüdant
Tõstab glutatiooni

N-atsetüül-L-tsüsteiin (NAC) on aminohappe L-tsüsteiini stabiilsem vorm ja see on kõige tõhusam viis glutatiooni taseme tõstmiseks kehas. NAC on L-tsüsteiini stabiilsem vorm, kuna sellel on kinnitatud atsetüülrühm (CH3CO). NAC-l on L-tsüsteiini kõik omadused, kuid see on vees paremini lahustuv ja väidetavalt biosaadavam kui L-tsüsteiin.

NAC moodustab glutatiooni, mis on teaduslikult tõestatud kriitiline antioksüdant vabade radikaalide hävitamiseks. NAC-il on ainulaadne võime säilitada tervet kopsukoe, toetada keha loomulikku kaitsevõimet ning parandada rakkude tervist ja pikaealisust. Need omadused muudavad NAC-i eriti kasulikuks aktiivsetele inimestele, eakatele ja saastatud keskkonda sattunud inimestele.

NAC muudab glutatiooni võimendajana nii tõhusaks, et see on stabiilne aminohape, mis suudab pärast seedimist säilitada väävel- ja sulfhüdrüülrühmi kuni kuus korda rohkem. Teadlaste arvates võivad väävel ja väävliühendid olla glutatiooni keskmes. See on keha elutalitluse jaoks ülioluline, kuna NAC aitab kehal neutraliseerida toksiine, raskemetalle, näiteks hambaamalgaamitäidiste elavhõbedat, värvi ja sigaretisuitsu kaadmiumi ja pliid. Sulfhüdrüüli tasakaal on seotud ka viirusnakkuste vastupanuvõime suurendamisega.

N-atsetüül-L-tsüsteiin (NAC) pakub tugevat immuunsust toetavat funktsiooni ja pakub ka toksiinivastast potentsiaali. Selle võime neutraliseerida rakke ja DNA kahjustavaid vabu radikaale võib aidata aeglustada paljusid

On tõestatud, et NAC mängib kaitsvat rolli mitmesuguste toksiliste ohtude, näiteks sigaretisuitsu, auto heitgaasi, teatud herbitsiidide ja atsetaminofeeni üledooside eest. Samuti võib see mängida kasulikku rolli eesnäärme- ja hingamisteede seisundites. Näiteks on NAC-il hästi välja töötatud anti-mukolüütilised (limaskestavastased) omadused ja on tõestatud, et see suurendab suitsetajate mukokiilia transporti.

 

 • Science-Based Nutrition
 • Seleno Excell - High Selenium Supplement
 • Helps Support Cellular Health and Liver Function
 • Dietary Supplement
 • Vegetarian
 • Non-GMO
 • Gluten Free
 • Soy Free

Doctor's Best NAC Detox Regulators supports the production and utilization of glutathione, the foremost protective and regulatory antioxidant naturally concentrated in all healthy cells. NAC (N-Acetylcysteine) is proven to boost glutathione production. Selenium and molybdenum are essential for facilitating glutathione's role in supporting energy production, detoxification and other fundamental life processes.

 • Helps boost glutathione production in the brain, liver and other organs
 • Helps support enzymes that neutralize natural and manmade toxins
 • Helps promote healthy liver function
Serving Size: 1 veggie capsules
Servings Per Container: 60
  Amount Per Serving %Daily Value
Selenium (from SelenoExcell high selenium yeast) 50 mcg 71%
Molybdenum (from molybdenum glycinate) 50 mcg 67%
N-Acetylcysteine (NAC) 600 mg

Take 1 capsule daily, preferably with a meal. For additional detoxification support take up to 4 capsules daily, or as recommended by a nutritionally-informed physician.

Sarnased tooted
ON Amino 2222 320 Tabs
Tootekood: 127 ,   Maitse:
34,00 €
NUTREX Anabol-5 120caps
Tootekood: 1802 ,   Maitse:
46,00 €
SCITEC G-BCAA 250caps
Tootekood: 961 ,   Maitse:
30,00 €
SCITEC Protein Pancake 37g coconut white chocolate
Tootekood: 1809 ,   Maitse:
1,00 €
BSN True Mass 2614g
Tootekood: 10011 ,   Maitse:
48,00 €