Tootegrupid

DR´S BEST SAM-e 200mg 60tab

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
44,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Teaduspõhine toitumine ™
Aitab toetada meeleolu ja närvifunktsioone
Aitab toetada liigeste mugavust ja liikuvust
Aitab toetada maksa tervist ja võõrutust
Toidulisand
Taimetoitlane ™
Mitte-GMO / gluteenivaba / sojavaba
Doctor's Best kasutab ainult kõrgeima kvaliteediga Itaalia Soloesse® SAM-e, mis tagab aeglase ja sihipärase vabanemise, parandades seedetrakti taluvust ja imendumist. Meie SAM-e 200 sisaldab igas tabletis 200 mg aktiivset Soloesse SAM-e. See tagab, et saate kõige võimsama SAM-e toote, mis sisaldab kõige rohkem aktiivset S, S vormi portsjoni kohta.

Doctor's Best SAM-e aitab teie SAM-e taset täiendada ja tervislikku meeleolu edendada. SAM-e (S-adenosüül-L-metioniin) toodab teie keha loomulikult ja see aitab säilitada terveid emotsioone. Mitmed tegurid, nagu toitumine ja vananemine, võivad põhjustada SAM-e madalat taset, jättes teid tasakaalustamata ja tujukaks.

Täiendamine SAM-e-ga

Soloesse Itaalia SAM-e töödeldakse, et saada aktiivse puhta S, S vormi suurim saadaolev protsent, mis aitab vahendada inimkeha biokeemilist aktiivsust.

SAM-e ning meeleolu ja kognitiivne funktsioon

SAM-e aitab hõlbustada DNA ensümaatilisi toiminguid. Need ensümaatilised toimingud on vajalikud tervislike emotsioonide eest vastutavate neurotransmitterite, näiteks serotoniini ja dopamiini tervislikuks muundamiseks. SAM-e hõlbustab ka glutatiooni kasutamist, mis parandab keha antioksüdantset kaitset ja aitab hoida kognitiivse funktsiooni jaoks vajalikku atsetüülkoliini taset.

SAM-e ja ühisfunktsioon

Kliinilistes uuringutes on näidatud, et SAM-e aitab suurendada liigeste mugavust ja liikuvust, soodustades proteoglükaanide-sidekoe oluliste komponentide-sünteesi.

SAM-e ja maksafunktsioon

SAM-e aitab toetada glutatiooni tervislikku taset, mis on kriitiline antioksüdant, mis aitab kaitsta vabade radikaalide eest. SAM-e toimib metüüldoonorina fosfatidüülkoliini ja L-tsüsteiini sünteesis ja moodustamises, mõlemad on vajalikud maksa tervise säilitamiseks.

Täiendavad faktid
Portsjoni suurus: 1 tablett
Portsjonid konteineri kohta: 60
Kogus portsjoni kohta päevas
SAM-e
(S-adenosüül-L-metioniindisulfaat-p-tolueensulfonaat) 200 mg †
† Päevakäive ei ole määratud.

Muud koostisosad
Mikrokristalne tselluloos, steariinhape, magneesiumsilikaat, veevaba kaltsiumkloriid, vahaga eemaldatud helves, šellak, vahatatud, magneesiumstearaat, magneesiumhüdroksiid, glütserool, ränidioksiid, arginiinalus, naatriumalginaat, kaltsiumoksiid.

Võtke 1 tablett kaks korda päevas söögikordade vahel või vastavalt toitumisspetsialisti soovitustele. Ärge närige ega purustage tabletti.

Sarnased tooted
MUSCLETECH Creactor 120servings
Tootekood: 10039 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
36,00 €
SCITEC Jumbo Hardcore 1530g
Tootekood: 10108 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
42,00 €
NOW FOODS Vitamin K2 100mcg 100Vcap
Tootekood: 6812 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse:
16,00 €
SAN RawFusion 900g
Tootekood: 10157 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
48,00 €
NOW FOODS Vitamin B6 100mg 100 Veg Capsules
Tootekood: 2374 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
11,00 €